Popüler Konu Rahim filmi çekilecek ve çektirmiş olanların paylaşım alanı

Canım işte sen de benim gibi spekulumdan dolayı çok acı çekmişsin.Yapı meselesi bir de galiba çok gergin olduğumuzdan kasıyoruz kendimizi,daha da zorlaşıyor. Senin şansın tabiki daha yüksek canım:)) Doktorun hormon tahlili filan verdimi sana ?Belki hormonlardan kaynaklanıyordur canım:) Hem bir de eşinin tahlilleri nasıl çıktı ? Stres bile etkiliyor biliyorsun canım.

ewet tatlım benim hormon tahlillerim yapıldı ve malesef fsh yüksek çıktı bı demekki yumurtlamayı tetikleyen hormon yüksek olunca bebeğimin olma ihtimali normal yolla direk % 5 in altına düşüyor... yani yumurtlama rezervim azalmış.... anlıyacağın...a.s.

Geçmiş olsun kızlar ne kadar acı çekmişsiniz inşallah en kısa zamanda hamile kalırısınız.Ben de cumaretsi günü çektirdim kendime güvenemediğim ve böyle olacağını bildiğim için çünkü ben de çok kasarım kendimi normal muayenede bile anestezili çektirdim.Hiçbişey duymadım.çok rahat geçti.

canım en iiyisini yapmışsın... bende bilseydim bu kadar acıdığını kesinlikle anestezi ile yaptırırdım....

rahim filmi çektirenlere bişey sorcam çektirdiğiniz ay doktorunuz korunun dedimi çünkü ilaç veriyolar kanallara bide röntgen çekiiyo ya
Bana herhangi bir uyarıda bulunmamıştı ama zaten o işlemlerden sonrada ben de öyle bir istek te kalmadı canım:) bir hafta sonra çekileceğim bu sefer doktorum değişik bakalım o uyaracak mı ?
ewet tatlım benim hormon tahlillerim yapıldı ve malesef fsh yüksek çıktı bı demekki yumurtlamayı tetikleyen hormon yüksek olunca bebeğimin olma ihtimali normal yolla direk % 5 in altına düşüyor... yani yumurtlama rezervim azalmış.... anlıyacağın...a.s.

Bana öyle geliyorki sen bize yakında müjdeli haberi vereceksin canım:) Hala yumurtan var sonuçta :)

hürrem sende ne problem var tam olarak rahim filminde temiz çıkmış önceden hiç hamile kaldın mı belki bunları daha önce yazmışsındır ama ben okumadım

hürremcim eşin hiç baktırdımı belki ondada sorun vardır...bide aşılama düşünmüyormusun...

eşimde sorun yok tatlım.....
sorun bende.... fsh ım yüksek... yani yumurtlamayı tetikleyen hormon çok yüksek ....
o yüzden bebeğimin olma şansı çok düşük ... aslında bazen boşa çabalıyormuş gibi geliyor...

hürrem sende ne problem var tam olarak rahim filminde temiz çıkmış önceden hiç hamile kaldın mı belki bunları daha önce yazmışsındır ama ben okumadım

ewet tatlım daha önce hamile kaldım bi kızım var...
fakat kızımdan sora hiç korunmadım.... kızım 9 yaşında...
neden olmadı bilemiyorum.... ama son senelerde devamlı tedavideyim... ama sonuç alamadım son hormon tahlillerimde fsh yüksek çoktı.... buda hamile kalmamı iyice zorlaştırıyor... bakalım kısmetimde varsa olacak... çok çabalıyorum inan....

canım hürremcimin bir kızı var allah bağışlasın..

yaaa zeynebim ALLAHIMA ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ Bİ KIZIM VAR.....
ama kızımdan sora hiç korunmadım... hala bebek için umudum var ... dr öle demesede çıkmadık candan ümit kesilmez demeye devam ediyorum... acaba kendimi mi kandırıyorum ne?

Kız Hürrem Sultan yıkmışsın ortalığı,naptın ayol öle :)))

İlahi walla dediklerimi yapmadın di mi?

Neyse geçmiş olsun canım.Rahim filminde tüm korku ne yapıldığını bilmemekten oluyor aslında.Ben de varya içime bişey soktular vidayla açılyolar vida vajinayı çiziyo sanmıştım :))))
Sonradan çok sıradan gelen spekulummuş,meğersem.Benim tek canımı yakan o olmuştu.

Dersen şimdi olsa yine canın yanar mı yok asla.O zamanda zaten ben çok hissetmedim.Tek spekulumun takılmasını hissetmiştim.Sıvıyı felan bende nasıl hayal ediyordum.

Canımızın yanmasına bu hayaller sebep oluyo kesinlikle.

yaaa zeynebim ALLAHIMA ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ Bİ KIZIM VAR.....
ama kızımdan sora hiç korunmadım... hala bebek için umudum var ... dr öle demesede çıkmadık candan ümit kesilmez demeye devam ediyorum... acaba kendimi mi kandırıyorum ne?

canım tabikide allahımıza binlerce kere birer evladımız var...ama gönül ikinciyide istiyo..ama umudumuzu yitirmemek lazım..bende regl olunca çok yıkılıyorum ama sonra çabuk toparlıyorum...kendimizi kandırmak diye bir şey düşünme sakın allahın ne zaman mucize göndericeği bilinmez...olmazssada evlatlarımıza sıkı sıkı sarılıcaz yapçak bişey yok..olmadı onları evlendirmeyiz bile bizimle yaşlanırlar...:roflol:

hürremcim..........
geçmiş olsun canım, yazdıklarını okuyunca telaşa kapıldım vallahi, canım bununla geçmiş olsun inşallah, bakalım benim ki nasıl olacak, pazartesi çektiricem ben de.

bu arada arkadaşlar devlet hastanesine sevkli gidince de para ödeniyor mu rahim filmi için?

ewet tatlım daha önce hamile kaldım bi kızım var...
fakat kızımdan sora hiç korunmadım.... kızım 9 yaşında...
neden olmadı bilemiyorum.... ama son senelerde devamlı tedavideyim... ama sonuç alamadım son hormon tahlillerimde fsh yüksek çoktı.... buda hamile kalmamı iyice zorlaştırıyor... bakalım kısmetimde varsa olacak... çok çabalıyorum inan....

Allah isteyen herkese versin canım inş. isteğin olur ama genede ne güzel bi kızın var Allah bağışlasın benim daha ilk bi kere kürtaj oldum bi daha olmadı herhalde fazla kafaya takıyorum hayırlısı hepimiz için......

canım yaaa nası 5 dakika ben anlayamadım.... hele ilacı verirkenki ağrı dayanılmaz.... düşün ben acıdan bayıldım ve tansiyonum 5'e4' edüştü.... annem çok korktu üzerimden soğuk terler boşandı ... daha sonrasını hatırlamıyorum...senin kide hsg mi ... kamera falan yoktu bildiğimiz röntgen cihazı gibi bişeyin altına yattım.... rahimi dışarı çıkardı ve ilacı cverdi...ayyyyyyyyyyyyyyyyyyy kabus gibi yaaa.. hala ağrım var içim acıyor...

ah hurremcim ahhhh
sen digital hsg çektirmemissin eski tarz biryerde cektirmissin. ben arastırırken israrla sordum fiyat sorarken tanı merkezlerinde digitalmi cihazınız diye digitel olmayan pek yok gibi artık istanbulda ozellikle. sen nerde cektirdin bari suraya isim yazda cektircek olanlara bilgi olsun.

olay sundan ibaret kameralı yani digital cekim olmayınca yerlestirdikleri pipet gibi ilacın verilceği aleti gormeden rastgele yerlestiriyor içeriye dolayısıyla ilacın geri çıkmamasını garantilemek için rahimin en derinlerine itmistir kateteri ondan canın yanmıstır.

soyle dusun rahim boynundan rahimin hemen içine birazcik ittirdiginde ilacı vermeye basladı bende ama ilac geri çıkmaya basladı dr ekranda bunu gordugu için tekrar ileri itti biraz daha o zaman biraz daha hissettim kuçuk caplı bir acıydı yine biraz geri kactı rahim boynun uzun daha ileri gitmem gerek dedi ben bunu goruyorum biryandan ekrandan son itiste daha bir hissettim ama saniyelik bir sızlama gibi idi acı. ve ilacı verdi geri gelmedi rahim içinde yayıldı ve tuplere ulastı vs . ama bunu gormeden yaptıgı zaman en derine yerlestirmeliki aleti sonuç kesin olsun film saglıklı cekilsin. bende internette once nası cekiliri hakkında okuduklarımdan çok urkmustum rahim maşa tarzi bir aletle tutulur sonra dısarı dogru çekilip sabitlenir falan tabirlerni okudum korkunç bu ya falan oldumdu. ama digitallerde boyle birsey yok rahimi tutmuyorlar dısarıda cekmiyorlar ekranda herseyi gordukleri için gorerek yapıyorular senin organların aynen içinde duruyor adam ekrandan gorerek ilacı veriyor. tek fark burda tek ve en onemli fark. cekilecek arkadaslar lutfen digitalmi diye sorun. bu çok çok onemli acı olayı için.

hurremcim sanada çok geçmis olsun umarım en kısa zamanda acıların diner

X