Rahim Filmi Çektirenler

ya benım önerim var ben iki kez cekildim ilk cekildigim ankrada ameliyattan önceydi o biraz agrılıydı digerini malatyada cektirdim doktorum burda özeldi rahimime şırıngyla degilde bir boru yerleştirdiler ucu biraz dısarda cok ince pipet gibi denebilir daha sonra o borudan verdi ilacı hiç bir acaı hissetmedim digerinde basınçlı şırıngayla veriyolar ilacı biraz sancısı oluyo ama bunda hiç bişey hisset miyosun.belki secme şansın varsa bunu doktoruna öner diyebilirim.

ya arkadaşlar bende ayın 24 de hsg çektiricem ama henüz araştırmadım çektiren arkadaşlar az çok bilgi sahibidirler yardımcı olursanız sevinirim,ist da alman hastanesin de yeni başladım tedaviye hastanede film çekmiyolarmış şişlide özel bi yere yönlendirdiler anlaşmaları varmış orayla normalde 600 tl ye çekilen filmi anlaşma nedeniyle 350 tl ye çekiyolarmış,doktor görüntü kalitesi çok önemli dedi dışarıyı henüz araştırmadım,hsg bu kadar pahalımı arkadaşlar

ya arkadaşlar bende ayın 24 de hsg çektiricem ama henüz araştırmadım çektiren arkadaşlar az çok bilgi sahibidirler yardımcı olursanız sevinirim,ist da alman hastanesin de yeni başladım tedaviye hastanede film çekmiyolarmış şişlide özel bi yere yönlendirdiler anlaşmaları varmış orayla normalde 600 tl ye çekilen filmi anlaşma nedeniyle 350 tl ye çekiyolarmış,doktor görüntü kalitesi çok önemli dedi dışarıyı henüz araştırmadım,hsg bu kadar pahalımı arkadaşlar

canım bende çektiricem daha çektirmedim ama senin verdiğin fiyatlar çok yüksek istanbulda fındıkzadede radyomar diye bir yer varmış 170 tl çekiyomuş üstelik herkesin anlattığına göre acısı çekiyomuş anestezi istersen 100 lira fark veriyormuşsun senin rakamların çok yüksek yine sen bilirsin ama bence biraz araştır zaten artık çoğu özel hastanenin aletleri yeni o yüzden görüntü sonuçları güzel çıkar

canım bende çektiricem daha çektirmedim ama senin verdiğin fiyatlar çok yüksek istanbulda fındıkzadede radyomar diye bir yer varmış 170 tl çekiyomuş üstelik herkesin anlattığına göre acısı çekiyomuş anestezi istersen 100 lira fark veriyormuşsun senin rakamların çok yüksek yine sen bilirsin ama bence biraz araştır zaten artık çoğu özel hastanenin aletleri yeni o yüzden görüntü sonuçları güzel çıkar

cvbın için sağol canım banada çok yüksek geldi,şu anda araştırıyorum daha uygun fiyata daha iyi bir yer bulucam inşallah,hsg nin fiyatları genelde yüksekmiş zaten ,beni tedirgin eden tek şey uygun olsun diye çektirip daha büyük sıkıntılar yaşamak,araştırdığım kadarıyla doktorlar tekrar isteyebiliyorlarmış yada enfeksiyon vs.bakalım hakkımızda hayırlısı

cvbın için sağol canım banada çok yüksek geldi,şu anda araştırıyorum daha uygun fiyata daha iyi bir yer bulucam inşallah,hsg nin fiyatları genelde yüksekmiş zaten ,beni tedirgin eden tek şey uygun olsun diye çektirip daha büyük sıkıntılar yaşamak,araştırdığım kadarıyla doktorlar tekrar isteyebiliyorlarmış yada enfeksiyon vs.bakalım hakkımızda hayırlısı

canım dediğin gibi araştırdım ama bu dediğin yerde söylediğin rakamlara çekmiyo bana çok daha yüksek bi fiyat verdiler bende şişlide echomar da çektirdim ve kurtuldum,gerginliğe hiç gerek yokmuş 250 ye çektirdim ben ama değdi galiba çünkü canım hiç acımadı

canım dediğin gibi araştırdım ama bu dediğin yerde söylediğin rakamlara çekmiyo bana çok daha yüksek bi fiyat verdiler bende şişlide echomar da çektirdim ve kurtuldum,gerginliğe hiç gerek yokmuş 250 ye çektirdim ben ama değdi galiba çünkü canım hiç acımadı

senin adına sevindim sıra bende bu ay çektircem inşallah sonuçlarında güzel çıkar fazla beklemeden meleğin gelir

senin adına sevindim sıra bende bu ay çektircem inşallah sonuçlarında güzel çıkar fazla beklemeden meleğin gelir

inşallah sende sorunsuz bişekilde kurtulursun ama hiç korkma sakın eğer ağrısız dedikleri cihazlarda çektirirsen hiç bir şey hissetmiyosun,umarım sonuçların iyi çıkar ve ALLAH ım isteyen herkese evlat sahibi olmayı yaşatır

herkese merhaba bende rahim filmi çektirenlerdenim ama benim durumum sizden biraz farklı bulunduğum ildeki üniversitede çektirdim normalde adet bitiminden sonra çekilen filmi benim tam adet günümde çektiler ve öğrendimki film çekilirken 15 günlük hamileymişim şuanda çok zor durumdayım böyle bir durumla karşılaşan varsa bana bir msj atsın hepinize geçmiş olsun umarım yakın zmanda isteklerinize ulaşırsınız.:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

herkese merhaba bende rahim filmi çektirenlerdenim ama benim durumum sizden biraz farklı bulunduğum ildeki üniversitede çektirdim normalde adet bitiminden sonra çekilen filmi benim tam adet günümde çektiler ve öğrendimki film çekilirken 15 günlük hamileymişim şuanda çok zor durumdayım böyle bir durumla karşılaşan varsa bana bir msj atsın hepinize geçmiş olsun umarım yakın zmanda isteklerinize ulaşırsınız.:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

canım hem geçmiş olsun hem hayırlısı olsun moralini bozma o ışınların fazla etkisi olmadığını duydum sen yinede dr görüşmedinmi nededi hiç stres yapma artık günümüzdeki aletler çok iyi kendine dikkat et umarım kötü birşey çıkmaz canım kontrollerini ihmal etme iyi bir jinekolağa git

canım hem geçmiş olsun hem hayırlısı olsun moralini bozma o ışınların fazla etkisi olmadığını duydum sen yinede dr görüşmedinmi nededi hiç stres yapma artık günümüzdeki aletler çok iyi kendine dikkat et umarım kötü birşey çıkmaz canım kontrollerini ihmal etme iyi bir jinekolağa git
evet doktora gittim o şuanda bebeğin iyi olduğunu söyledi birşey olacak olsa ilacı verirken yada 1 kaç gün içindeolacağını söyledi benim gittiğimde ise 10 gün geçmişti bakalım yarın yine gidecem bu sefer ne söyleyecek cevabın içinde teşekkür ederim

Arkadaşlar ben geçen yıl hsg çektirmiştim özel hastanede ama eski sistemle çekmişler.Korkunç sancılar yaşadım üstelik ağrı eşiğim yüksektir.Filmin sonuçları da kaliteli değil doktorlar tam yorum yapamıyorlar.Şimdi histeroskopi yaptırmadan önce bir kez daha hsg çektirmek istiyorum umudum histeroskopiye gerek kalmasın.İnternette arama yaparken fındıkzade de radyotom un sayfasını gördüm.Ağrısız olduğunu ve son sistem olduğunu belirtiyorlar.Örnek konulan hsg filmleri çok aydınlık ve çok net.Benim çektirdiğim filmle alakası yok.
Burada çektiren var mı aranızda?Yada başka gelişmiş merkezde?Hsg filmi net olunca doktorların teşhisi kolaylaşan var mı?Yada benim durumumda olan eski sistem hsg çektirip sonuç alamayan?

mrb kızlar benim bir sorunum var .izmirde rahim filmi nerede çektirebilirim lütfen yardımcı olun.

Rahim filmi çektireceklere benden tavsiye korkulacak hiçbirşey yok.Bende korkuyordum çok heyecanlanmıştım ama hiçbir şekilde ağrı hissetmiyorsunuz.Ben fındıkzade de radyotom radyomarda çektirdim harika geçti.320 tl çektirdim aldıkları parayı sonuna kadar hak ettiler.Doktorlar çok ilgili çok alakalı çok az bi sancı gibi bişey var ama korkmayın derim.En son teknolojiyle çekiyorlar ağrısız bir işlem.Filmi çektirdikten sonra bol bol alışveriş yaptım boş yere korkmuşum.Sonuç mükemmel çıktı şükürler olsun bi sorunum yokmuş..bayanssulusmile

özge bende izmirde yaşıyorum ve doktorum rahim filmi istiyo ama ben korkudan vesaret edip gidemiyorum.. acaba sen ne zaman ve nerede ne kadara yaptırdın bana yardımcı olursan sevinirim.. lütfen beni aydınlatın çünkü herkes çok farklı konuşuyo ve korkuyorum:KK43:(((((((( birde sen memnun kaldıysan bana en kısa zamnda cvp yaz lüftennnn...

Rahim filmi çektireceklere benden tavsiye korkulacak hiçbirşey yok.Bende korkuyordum çok heyecanlanmıştım ama hiçbir şekilde ağrı hissetmiyorsunuz.Ben fındıkzade de radyotom radyomarda çektirdim harika geçti.320 tl çektirdim aldıkları parayı sonuna kadar hak ettiler.Doktorlar çok ilgili çok alakalı çok az bi sancı gibi bişey var ama korkmayın derim.En son teknolojiyle çekiyorlar ağrısız bir işlem.Filmi çektirdikten sonra bol bol alışveriş yaptım boş yere korkmuşum.Sonuç mükemmel çıktı şükürler olsun bi sorunum yokmuş..bayanssulusmile

Katılıyorum kesinlikle acı yok.Ben de geçen hafta Radyotomda çektirdim, dijital c kollu cihaz sadece burada var diğer şubelerinde dahi yok.İlk rahim filmim eski sistemle çekilmişti ve bayılmıştım korkunçtu yani.Dijitalden hiç korkmayın arkadaşlar.Ayrıca alınan rahim filmi kalitesi o kadar farklı ki.Doktorlar şimdi şüpheye yer yok tüpler açık dedi.

slm arkadaşlar bende 2 ay önce flim çektirmiştim dr 6 ay içinde olma şansı yüksek demişti ve 2 ayımda hamile kaldım şimdi 7 haftalık hamileyim

bende bugün çektirdim, aslında hiç heyecan yapmamıştım çok rahat gitmiştim, ama allahım o neydi öyleeeee....benim canım hiç ama hiç tatlı değildir ama o neydi öyle, ölüyorum sandım, hele iğne çekilirken bağırsaklarımda çıkıcak sandım. allah bi daha o acıyı çektirmesin bana... benim tavsiyem önceden ağrı kesici vurdurun ondan sonra hsg çektirin.

ben haziranda anestezili çektirdim çok rahattı kesinlikle tavsiye ederim 2 ay sonrada hamile kaldım şuan 8 haftalık hamileyim.

X