Rahim filmi , gebeliğe hazırlık

Ben sordum devlette anestezili yok uyutmadan çekiliyor benim.bulundugum sehirde
Bence işlerine gelmiyordur benim bulunduğum şehirde de normalde her Dr anestesisiz çekiyormuş benim Dr um çok iyi bir Dr şükür kadıncağız ben demeden kendi dedi ama ısrar etseniz belki çekerler

Bence işlerine gelmiyordur benim bulunduğum şehirde de normalde her Dr anestesisiz çekiyormuş benim Dr um çok iyi bir Dr şükür kadıncağız ben demeden kendi dedi ama ısrar etseniz belki çekerler
Para veriyim.de teklif ettim burssı devlet hastanesi burd böyle bir şey olmaz dediler yani kural var heralde devlette anestezili kesinlikle çekilmiyor doye🤣

Antibiyotik filmden sonra enfeksiyon vs kapmaman için dört beş gün kullanman yeterli oluyor benim doktorum öyle söylemişti. Kimisi filmin cekildiği gün iliski olabilir diyor kimisi olamaz diyor benim doktorum aynı gün iliski olabilir dedi. Malesef ilk ay gebelik olusmadı suan ikinci ayımdayım adetim 7 gün gecikti pcosum normal bi gecikmede olabilir bilemiyorum beklemedeyim 🤦🏻‍♀️ bu ayda olmazsa önümüzdeki ay aşılamaya gitmeyi planlıyorum nasip 🤷🏼‍♀️🥺
Hamile kaldımız mı bende polikistik var

Merhaba arkadaşlar,
Rahim filmim için bilgisi olan yorum yapabilir mi?
Doktor rahim perdesi olduğunu operasyon geçirmem gerektiğini söyledi.
Bunu diyince yumurtalarımı tüplerimin durumunu sormak aklıma gelmedi. Birşey olsa derdi diye düşünüyorum ama yine de sizlerinde bir fikrini almak isterim.

img-00062-00001.jpg
img-00066-00001.jpg
img-00065-00001.jpg
img-00064-00001.jpg
img-00063-00001.jpg
img-00061-00001.jpg

Merhaba arkadaşlar,
Rahim filmim için bilgisi olan yorum yapabilir mi?
Doktor rahim perdesi olduğunu operasyon geçirmem gerektiğini söyledi.
Bunu diyince yumurtalarımı tüplerimin durumunu sormak aklıma gelmedi. Birşey olsa derdi diye düşünüyorum ama yine de sizlerinde bir fikrini almak isterim.

Eki Görüntüle 3370075 Eki Görüntüle 3370083 Eki Görüntüle 3370082 Eki Görüntüle 3370081 Eki Görüntüle 3370080 Eki Görüntüle 3370074
Açık gibi ama 2. Resimde pek anlayamadım

X