rahim filmi (hsg) çektirdikten sonra hamile kalanlar !!!

Merhaba bayanlar bende sizlere kendi durumumu anlatmak istiyorum ve benim gibi olan varsa lütfen cvp verebilir mi. Şimdi benim adetlerim aşırı duzensiz ve adet dışındaki günlerimde de hep leke görürüm normalde. 18 aydır evliyim yaklaşık 6 ay kadardır çocuk istiyoruz. 2 3 kendimiz denedik olamayinca artık bi doktora görünmeye karar verdik gittiğim doktor bana polikistik olduğumu söyledi adetimin 14. Gününde gitmiştim bana hiçbir yumurtamin büyüyüp catlamdigini söyledi ve birsürü ilaç kullandım ben ve ilaçlardan sonra gelmemi ve yumurtalar büyümüşse eğer catlatmak için iğne yapicakti ama gidince okadar ilaca ragmen tek bi yumurta dahi buyumemisti ve iğneyi yapmadı. Sözde çok iyi bi doktordu ama açıkçası çok ilgili değildi. Tabi çıkınca ben yine perişan iki göz iki çeşme. Eşim bu halime dayanamdi ve gel seni başka bi doktora göturucem üzülme bak bu doktor çok iyimis hadi gidelim dedi başta yok desemde ikna etti ve gittik doktor okadar çok ilgilendiki diğer doktorun söylediklerini de söyleyince kızdı hatta baya. Ya yok dedi sende öyle bisi sadece yumurtaların biraz tembel her yumurtası tembel olana polikistik denseydi ohooo dedi. Ayrıca bu yeni gittiğimiz doktor zaten yaş olarak ve bilgi tecrübe açısından baya büyük ve türkiye 3. Su olmus kadın doğumda. kan tahlili ulturasondan sonra alttan muayne ne deseniz yaptı ve hem dedi polikistik olsan ne olur ki dedi çocuğa mi engel bu kadar korkutmus seni dedi. Ve hemen bi rahim filmde çektirmek istedi. O zaman adetimin 11. Günüydü ama hala leke görüyodum herzamanki gibi. Neyse rahim filminden sonra birsürü iğne hap ve başka ilaclarda verdi enfeksiyon kapmisim aşırı derecede onun için ilaçlar verdi eve gönderdi beni zaten bir hafta hiç ilişki olmadı. Ve şu an benim normal şartlarda dün adet olmam gerekiyordu ama henüz olmadım rahim filminden sonra lekeden ziyade hafif kırmızı kan gördüm o normalmis. Yani rahim filminden sonra leke de görmedim bu süreç içinde. Çok heveslenmek istemiyorum belki yine adetim geçilmiştir diye ama çok heyecanliyimda. Ayrıca doktor okadar cana yakın ve iyiydiki anlatamam diğer doktora üçüncü soru sorusumda burun kiviriyodu.Bu doktor belki inanın hiç abartmıyorum nerdeyse 20 25 soru sordum hepsine sabırla cvp verdi. Ve içimi okadar rahatlattiki duruşundan bile dalında nekadar iyi olduğu belliydi. Çıkarken bana hiç üzülme İnsaAllah 3 aya kadar bebisini bu ultrasonda birlikte izlicez dedi. biliyorum çok uzun yazdım üzgünüm ama eminim ki benimle aynı durumu yaşayan birçok kişi var ben o ilk doktor yüzünden günlerce ağladım okadar korkutmustu ki. Demem o ki adetiniz duzensiz olabilir daha birçok şey gittiğiniz doktor sizi daha çok korkutup az ilgilenebilir bunlar sizi daha çok uzebilir ama siz pes etmeyin benim en büyük destekcim eşim oldu ben bir uzulduysem o bin üzüldü. Tek bi doktora bağlı kalmayın lütfen ben son gittiğim doktor inanın sadece o gün bana 2 3 saatini ayırdı diyebilirim öteki doktorsa 10 dk ya var ya yok ki ikiside özel aslında ama işte hakkınızı helal edin tekrardan sadece eğer bu ay hamile olursam (İnsaAllah) buraya tekrar yazicam ki artı daha bende birçok aksilik vardı onlari da yazarsam destan olur diye yazmadım. Ama bu kadar aksiligin içinde ben bi can tasiyabliceksem bu önce Allahın sonra da gittiğim doktorun sayesinde olur. Lütfen doktorlarinizi iyi seçin. Ve hiç uzmeyin kendinizi İnsaAllah isteyen herkes güzel birer anne olur.

Çektirdim 3. Ayında gene adet gördüm 40 gün hiç durmadan kanamam oldu ama hamileymişim şuan 4.5 aylık hamileyim darısı tüm hamile kalmak isteyenlerin başına Rabbim kucaklarımızı boş bırakmasın bu arada kesinlikle kafanıza takmayın derim hiç düşünmediğim ayda gebe olduğumu öğrendim.
Canim bende bugun hamile oldugumu ogrendim

Canim o gulen dr lar varya cok biliyorlar bence hsgden sonra gebe kalma olasiligi artigini bi cok dr soyluyor ve ben bunu yasamis oldum canim ilk aydan gebe kalabilim anlamiyorum hepisi ayni tip fakultesini okuyuta nasil fakli goruse sahip olurlar tip alaninda sacma bence

Sizde hsg sonrası mı hamile kaldınız? Ve kac ay sonra oldu? Bende 4-5 senedir gebe kalamıyorum ve daha yeni hsg çekildim yazınızı okuyunca umutlandım
Evet şuanda 2 aylık oğlum var 4.senemde hamile kaldım Hsg sonrası ilk ay uzun süren kanamam 2 ay 40 günlük kanamam oldu hamileymişim 4 sene boyunca hiç korunmamıştık Hsg çektirdim 2 ay hamile olduğmu öğrendim .. Ve Hsg çektirdikten sonra ilk ay olmayınca artık kendimi yıpratmıcam düşünmicem dedim tatile çıktık hiç gebelik testide yapmadım olmuyorsa vardır bir hayır dedim bırakmıştım artık düşünmeyi tatil dönüşü hamileliğimin haberini aldım tutarsız kanamalarımdan dolayı doktora gittiğimde öğrendim ve sağ tüpümde tıkanıklık vardı kafama asla takmaman tavsiyem :KK24:

Evet şuanda 2 aylık oğlum var 4.senemde hamile kaldım Hsg sonrası ilk ay uzun süren kanamam 2 ay 40 günlük kanamam oldu hamileymişim 4 sene boyunca hiç korunmamıştık Hsg çektirdim 2 ay hamile olduğmu öğrendim .. Ve Hsg çektirdikten sonra ilk ay olmayınca artık kendimi yıpratmıcam düşünmicem dedim tatile çıktık hiç gebelik testide yapmadım olmuyorsa vardır bir hayır dedim bırakmıştım artık düşünmeyi tatil dönüşü hamileliğimin haberini aldım tutarsız kanamalarımdan dolayı doktora gittiğimde öğrendim ve sağ tüpümde tıkanıklık vardı kafama asla takmaman tavsiyem :KK24:
Hayirli olsun..darısı bizlere inşallah

rahım fılmı cektırdıkten sonra kacıncı gun ılıskıye gırdınız. Ben bu sabah fılm cektırdım. Kac gun arayla ılıskıye gırmem lazım hamıle kalmak ıstıyorım da

Merhabalar. Hala buralarda olanlar var Mı bilmiyorum bir buçuk senedir bebek istiyoruz ilk beş ayda hamile kaldım ama kimyasal gebelikle sonuçlandı sonrası kontrollerimde çikolata kistim olduğunu öğrendim ve araştırmalarım beni çok korkuttu 10 aydır hamile kalamıyorum dün rahim filmi çektirdim ve çok şükür ki tüpler açık çıktı ve birazda umutlandım açıkçası. Bu kistle hsg sonrası hamile kalan var mı

Merhaba isyerinden bir arkadaşım denediği ilk ay hamile kaldı, herhangi bir ilaç ya da takviye kullanmadan. Oyuzden engel olduğunu düşünmüyorum, bu konuda tecrübeli arkadaşlar daha iyi bilgi verebilir

Merhaba ben 2018de cektirdim hemen hamile kaldim denildigi gibi kotu sonuclarla degil sukur 3 yasinda kizim var hersey mukemmel ama yine hamile kalamiyorum doktorum istedigin zaman tekrar yapalim zaman kaybetmeye gerek yok dedi dogal yollarla olmuyor malesef herkese iyi sanslar

Merhabalar. Hala buralarda olanlar var Mı bilmiyorum bir buçuk senedir bebek istiyoruz ilk beş ayda hamile kaldım ama kimyasal gebelikle sonuçlandı sonrası kontrollerimde çikolata kistim olduğunu öğrendim ve araştırmalarım beni çok korkuttu 10 aydır hamile kalamıyorum dün rahim filmi çektirdim ve çok şükür ki tüpler açık çıktı ve birazda umutlandım açıkçası. Bu kistle hsg sonrası hamile kalan var mı
Var henmen hamile kalmistim ama tupler acik deniyo evet ama doktorumun demesine gore küçük bir pihtilasma yada salya gibi bir sey olabilir mis verilen ilacla birlikte dört ay hamile kalma şansımız daha yüksekmiş inşallah en kisa zamanda guzel haberi alirsin

Kızlarrr çok mutluyum bugün hamile olduğumu öğrendim adetim 11 gün geçmişti ama adet olacakmışım gibi karın kasık agrılarım oluyor arada. Çok korkuyorum bu agrılar normal miiii 🙁

X