ramazan ayında çok büyük dilek duası ramazan duası

Bu Ramazan Duasını Ramazan ayının başında ortasında ve sonunda okuyup, dileğinle birlikte okunursa, gerçekten kabul oluyor.. Yıllardır okurum ben..

düşünmedim canım kusura bakma:)) artikin karşılıklı dualasalim inşallah. öpüyorum seni :)))

:KK1: tama dualaşalım :KK1: Allahım hayırlısıyla Ankaradan ayrılayım eşimin tayini çıksında.. Birde bebeğim olsun:KK49: bak benim duam bukadarcık:KK1: bende öptüm canım, hayırlı ramazanlar sana..

:KK1: tama dualaşalım :KK1: Allahım hayırlısıyla Ankaradan ayrılayım eşimin tayini çıksında.. Birde bebeğim olsun:KK49: bak benim duam bukadarcık:KK1: bende öptüm canım, hayırlı ramazanlar sana..

Allah gönlüne göre versin. benim ankaradan gitmem söz konusu bile değil cocugum da var çok şükür. bizide borcluluk halinden kurtarsın benimde duam bu kadar. sanada hayırlı ramazanlar hayırlı sahurlar canım. bundan sonra sana ismen dua edicem.

Allah gönlüne göre versin. benim ankaradan gitmem söz konusu bile değil cocugum da var çok şükür. bizide borcluluk halinden kurtarsın benimde duam bu kadar. sanada hayırlı ramazanlar hayırlı sahurlar canım. bundan sonra sana ismen dua edicem.

Allah razı olsun, Teşekkür ederim, Allah herşeyi gönlüne göre versin inşallah, maddi sıkıntı çalışıldığı sürece ödenip biter, mühim olan içimizi sıkan bizi üzenlerden Rabbim bizleri uzak tutsun..

Rabbim oruclarımızı,dualarımızı,dileklerimizi kabul eylesin ..
hakkımızda en hayırlı olanı versin..hayırlı evlat :emir_bebek::emir_bebek:

Bende dün gece okudum çok güzel bi dua hepinizin dualarına amin
Rabbim tuttuğunuz Oruçlar yaptığımız duaları kabul etsin maddi manevi kimin ne sıkıntısı varsa Rabbim hepsini gidersin kimseyi Darda zorda koymasın inşallah

Bende dün gece okudum çok güzel bi dua hepinizin dualarına amin
Rabbim tuttuğunuz Oruçlar yaptığımız duaları kabul etsin maddi manevi kimin ne sıkıntısı varsa Rabbim hepsini gidersin kimseyi Darda zorda koymasın inşallah
Canım senin test noldu:KK64:

Canım hayırlı olsun, çok sevindim adına Allah kucağına almayı da nasip etsin.
Darısı isteyen herkesin başına Amin:emir_bebek:

X