Yöresel Tarif Ramazan Sofraları + Ana Yemek veya Tatlı

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğum tarif

• Ankete Katılan
    85
  • Anket Kapalı .
Ahh ben ne zorluklara katlanıyorum bir bilsen.Evde hiç kimse destek değil.Katılma yeter artık diyorlar.Benim yedi veya sekizinci katılışım.Hemen pes etme.Ben napim baksana bana.:KK52:

yok canım pess etmemm :))))) buna da katılacamm da ne zaman misafir gelirse artık :)

Yok canım bütün menünün tarifini vermek zorunda değilsin:KK34:
Ramazan sofrasının tamamının resmini çekerek sadece ana yemeğin veya tatlının tarifini vereceksiniz..:KK56::KK34:

Sağolun, ben 2 güne dahil olurum :) Eşim gidecek çünkü 2 ay, bende o sürede ana yemek tatlı uğraşmam. ekmek arası iyidir :KK70:

okudummm teşekkürler tekrardann güzelmiş :)
Rica ederim:KK16:
peki halihazırda pro olanlar :KK53::KK53::KK53:
Onlar için birşey yok:KK34:
Hayırlı olsun yeni kategori güzelmiş:KK16:
Herkese hayırlı Ramazanlar:KK3:
Hayırlı Ramazanlar sizde katılmayı düşünür müsünüz?:KK16:
Hepinize hayırlı ramazanlar olsun :KK34:
Katılan herkese bol şanslar diliyorum..

Hoşgeldin Ablam Hayırlı Ramazanlar:KK16:

Katılımlar başlasın katılımın durumuna göre bende bir sofra hazırlarım:KK9:
Ben sizin iftar sofrasını çok merak ediyorum:KK23:Kalabalık,sıcacık ailenizin birlikte hazırladığı iftar sofrasını:KK52:

Katilimi bekleme bence mahrum birakma bizi.:KK56:Bizde süslü sofralar yoktur.Klasik Türk aile sofrasi.Yarisma için masa hazırlamak zor gözüm almaz.Başka kategoriye artik.:KK53:

Katilimi bekleme bence mahrum birakma bizi.:KK56:Bizde süslü sofralar yoktur.Klasik Türk aile sofrasi.Yarisma için masa hazırlamak zor gözüm almaz.Başka kategoriye artik.:KK53:

Yok canım ya nerde öyle özel sofralar:KK9:Ben gurbetteyim yaşadığım şehirde akraba,eş, dost yok:KK31:Klasik 5 kişilik çekirdek aile sofrası:KK9:
Ancak o sofra ile katılabilirim:KK9:Oda çok süslü olmaz:KK53:
Huzur,mutluluk olsun klasik Türk sofrasına razıyız:KK19:Güzel sohbetler,ortak hazırlanan tatlı yemekler daha ne olsun:KK31:
Tamam seni dinlenmeye bırakıyoruz:KK19:Bundan sonraki kategoride bekliyoruz:KK19:

X