Yöresel Tarif Ramazan Sofraları + Ana Yemek veya Tatlı

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğum tarif

• Ankete Katılan
    85
  • Anket Kapalı .
Çorba sevmeyen var mıdır?:44:Ben çok severim:21:
Aslında yeni tarifler öğrenmek için çok iyi bir kategori olur:KK56:
Çorbasız sofra olmaz:KK52:

Var işte onlardan biri de bizim evde.:KK36:Ben yaz kış içerim.Olmazsa küçük çaplı bir savaş çıkabilir evde.:KK1:Yazın içilmez derler ne alakaysa.:KK33:

Var işte onlardan biri de bizim evde.:KK36:Ben yaz kış içerim.Olmazsa küçük çaplı bir savaş çıkabilir evde.:KK1:Yazın içilmez derler ne alakaysa.:KK33:

Evet öyle bir söylenti var.:KK9:Ama ona bakarsan tüm yemekler sıcak:KK52:O zaman yazın hep soğuk yemek yiyelim:KK1:
Ben soğuk yemek sevmem illa sıcak olacak.:KK9::KK53:
Yeni çorbalar öğrenmek isterim:KK19:

Evet öyle bir söylenti var.:KK9:Ama ona bakarsan tüm yemekler sıcak:KK52:O zaman yazın hep soğuk yemek yiyelim:KK1:
Ben soğuk yemek sevmem illa sıcak olacak.:KK9::KK53:
Yeni çorbalar öğrenmek isterim:KK19:

Bak onu doğru dedin Nevoş.:KK52:Bence bu tembellerin uydurması.:KK53:Kocası çorba soracak.O da bu sıcakta çorba mı içilir diyip işi kurtaracak.:KK60:Ben sıcak da sevmem kaynar olacak.Böyle boğazını yakacak sıcak sıcak.:KK9:Offf iftara da var daha ya.:KK9:

Bak onu doğru dedin Nevoş.:KK52:Bence bu tembellerin uydurması.:KK53:Kocası çorba soracak.O da bu sıcakta çorba mı içilir diyip işi kurtaracak.:KK60:Ben sıcak da sevmem kaynar olacak.Böyle boğazını yakacak sıcak sıcak.:KK9:Offf iftara da var daha ya.:KK9:

Bahane hazır:KK52:
Ben de öyle seviyorum eşim çok kızıyor zararlı diye ama ne yapayım:KK17:Herkesin yemeğini tabaklarına koyarım soğusun diye ben kendi tabağımı masaya otururken hazırlarım:KK52:

Bahane hazır:KK52:
Ben de öyle seviyorum eşim çok kızıyor zararlı diye ama ne yapayım:KK17:Herkesin yemeğini tabaklarına koyarım soğusun diye ben kendi tabağımı masaya otururken hazırlarım:KK52:
Bence de bahane.:63:

Evet zararlı ama çorba da sıcak içilir yahu:)Ben de daha sıcak ısıtırım.Bazen yanmışlığım bile var.:KK1:

:KK52::KK52::KK52:

Çorba kardeşliği.:nazar:

Biz çorba istiyoruzEki Görüntüle 1199541 $smilie_girl_149.gif Eki Görüntüle 1199544

X