Yöresel Tarif Ramazan Sofraları + Ana Yemek veya Tatlı

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğum tarif

• Ankete Katılan
    85
  • Anket Kapalı .
Günaydın.:103:

Yarışma yemeklerinde muzlu sup diyor ama muzlu sup adlı bir tatlı yok.Eylül'ünki muzlu sup olmuş ama kafa karıştırıyor o başlık.

Bir de yemeklere tıklayınca üyeler görebilse çok iyi olur.

zannedersem mum ışıgında tatlı yazısı olan tarif... bende aradım yoktu. odur diye tahmin ediyorum...

ya daha 5 kişi oy kullanmış.... hadi millet nerdesiniz oy kullanın yaaa. emekler boşa gitmesin..oy almayan arkadaş kalmasın.

2 günde sadece 7 kişi oy kullanmış, oylama sayısı her kategoride biraz daha düşüyor:44:

Linkler verilmedigi icin daha zor oluyor. Ben hepsine bakip oyluycam. :KK34:
Haklısın canım ama Bayram dolayısıyla Kazen'in düzenleme imkanı olmamıştır:KK34:
Dunde bakmistim karar verememistim bugun oyum eksili patlican dograma ya gitti. Hayirli olsun. :nazar:
:KK19:Teşekkür ederiz oyunuz için:KK54:
2 günde sadece 7 kişi oy kullanmış, oylama sayısı her kategoride biraz daha düşüyor:44:

CanımBayram tatili oylamanın bitmesine daha çok var elbet olur.Link dağıtırım :KK34:Pek kimseler yok ondan dağıtmadım bekliyorum:KK54:

Haklısın canım ama Bayram dolayısıyla Kazen'in düzenleme imkanı olmamıştır:KK34:

:KK19:Teşekkür ederiz oyunuz için:KK54:

CanımBayram tatili oylamanın bitmesine daha çok var elbet olur.Link dağıtırım :KK34:Pek kimseler yok ondan dağıtmadım bekliyorum:KK54:

O zaman bugünden sonra pamuk eller klavyeye:KK15::KK9:
Ne haber canım:KK19:

X