Regl gecikmesi ve korku

Teşekkürler arkadaşlar.
Evlilik öncesi ilişki konusuna gelince herkesin kendi fikri karışamam ama ben yanlış olduğunu düşünmüyorum sevdiğin insanla yaşadıklarının nesi yanlış olabilir ki.
Kan testini yaptırmayı düşündüm ama henüz erken diye vazgeçtim.

sevgili distance tavsiyen için teşekkürler deneyip size geri dönücem içimi ferahlattınız sağolun.

Korunma yöntemlerini iyi biliyorum fakat ms hastasıyım hormonal dengeyi etkileyecek ilaçlar kullanamıyorum. onun dışında spirali de sağlıklı bulmuyorum. erkek arkadaşımla da ilk deneyimlerimiz olduğu için prezervatif kullanmadık.

ayrıca geçen ayda aynı korkuyla yattım kalktım geç adet gördüm psikolojik olabilir herşey
normalde 25 günde bir görürken süre 30 güne uzamıştı
acaba diyorum ilişkiye bağlı bedenin değişmesinden dolayı oluyor olabilir mi tum bunlar ?

Teşekkürler arkadaşlar.
Evlilik öncesi ilişki konusuna gelince herkesin kendi fikri karışamam ama ben yanlış olduğunu düşünmüyorum sevdiğin insanla yaşadıklarının nesi yanlış olabilir ki.

sevgili distance tavsiyen için teşekkürler deneyip size geri dönücem içimi ferahlattınız sağolun.

Korunma yöntemlerini iyi biliyorum fakat ms hastasıyım hormonal dengeyi etkileyecek ilaçlar kullanamıyorum. onun dışında spirali de sağlıklı bulmuyorum. erkek arkadaşımla da ilk deneyimlerimiz olduğu için prezervatif kullanmadık.

ayrıca geçen ayda aynı korkuyla yattım kalktım geç adet gördüm psikolojik olabilir herşey
acaba diyorum ilişkiye bağlı bedenin değişmesinden dolayı oluyor olabilir mi tum bunlar ?

canım sana katılıyorum insanın sevdiğiyle bütün olması mükemmel bir duygu sevdiği adamlarla evlenen bayanlar ne hissediyorsa bizde aynısını hissediyoruz bu nikaha bakan bir durum değil yani mutluluk aynı mutluluk.ilk denemeden sonra bedeninin buna alışması zaman alır benimde ilk ay epey gecikmişti zaten düzensiz olduğu için hiç bir şey bilememiştim de bence en iyisi bir doğum kontrol hapına başla benimde ms hastası bir arkadaşım var epey para harcadı sigortası olmadığı için ama ssk n varsa testleri ücretsiz yaptırıp sana uygun ilacı bulursun.göğüslerindeki şişkinliği sorun etme kafanı bu konudan uzaklaştırdığın an wc ye gidiceksin ve bir bakıcaksın ki aaa :) hadi bakalım bekliyorum haberini

Teşekkür ederim. ben uygun ilaç olduğunu bilmiyordum hem nöroloji doktoruma hem de bir jinekoloğa danışıp hapa başlamayı düşünüyorum sağlık güvencem var. her ay her ay ceee eee olcak diye beklemek can sıkmaya başladı çünkü.
mutluluk konusuna gelince benim ille de zevk alabilmem için arada iki çift imzaya gerek yok. ve tüm bu kuşkularıma rağmen iyi ki de yaptım diyorum çünkü bunu sevdiğim insanla yaşadım ve mutluyum.
şişkinlik hep oluyordu da lekelenme beni tedirgin etti neyse ayın 20sine kadar beklicem. geçen ay endişe ettim diye geç oldum yine aynısı olabilir.
konudaki gelişmeleri iletirim
konuyu açan arkadaşın da konusunu esir ettim ama =)
Teşekkürler Distancee

distancee cok tskr ederm cnm bni anladgn için zatne psikoljk olarak cokuntu içimdeym bn yardm almak için konu actm sonucta bnden dahada tecrubeli insanlar var ama bole tepkiler dahada üzyr senağlama yarın ögrenicem inş kotu bi sonuc almam

merhaba kızlar
benim de bir durumum var konuyu açan arkadaş gibi hamile olmaktan korkuyorum :S
20 Temmuzda adet oldum 30 temmuzda erkek arkadaşımla ilişkiye girdim gerçi boşalma içeride olmadı ama :S şimdi göğüslerimde şişkinlik hissediyorum aşırı uyuma ihtiyacım var ve hafif kahverengi lekelenmelerim var. lekelenmeye de ilk kez rastlıyorum. 15-20 ağustos arası adet olmam gerekiyor sizce hamile olabilir miyim ?

cnm bncede kan testi yaptr bn 4 test yaptrdm 3ü negatf bırı pozitf cıktı pztf cıkanda sılık kan testi en iisi

öncelikle herkese iyi günler diliyorum en son reglimi haziranın ilk hastası grdm 2 aya geçkin süreçti adet göremiyorum korkuorm ve test yaptım idrar testlernden 4 tanesinden negatif bir tanesnden ise pozitif cevabı aldm biraz karnm şişklşti ama kusma vs gibi hiç bir belirti yok göğüslerdede bir agrı hissetmiorm hamile olmktn korkuyorum siz neler düşünüorsunz yrın ultrasına gircm inş hamile deilimdr yoksa krtaj olmam gerekcek siz neler düşünüyorsunuz hanımlar

canım inşallah değilsindir çok zor bir durum gerçekten insan beyni duruyo tamamen...
bnde aynı panik içerisindeyim ama benim reglime 1 hafta var bakalım allah yardımcımız olsun bekleyip görcemm bnde... :Saruboceq: psikolojim çok bozuldu bide karşı tarafın desteği çok öenmli bnce sevgilim bana çok moral oldu bu konuda rahatım bakalım görcez...

lal_00 eed cnm haklısın sevgılı destegı cok onemli bnmde sevgilim bana cok dstek oldu cok hırcndm haksz yere cok bagrdm tek laf etmedi yarın ogreencem bnde sende bu sıkıntıyı yasamazda vaktnde gorursun inş cok kotu bi durum ...

lal_00 eed cnm haklısın sevgılı destegı cok onemli bnmde sevgilim bana cok dstek oldu cok hırcndm haksz yere cok bagrdm tek laf etmedi yarın ogreencem bnde sende bu sıkıntıyı yasamazda vaktnde gorursun inş cok kotu bi durum ...

inş armicim beklediğpimiz gb bi sonuçla karşılaşmayız hepimiz için dua ediyorum kıslar :teselli:

inş canım ya yarn bn ogrenıcem işte kan testyle sizede hemn haber verrm ya bıde kan testınden sonra negatf cıksa ultrsona gır dıo arkadsm gırmeme gerek varmıkı kan testınden sonra :S

inş canım ya yarn bn ogrenıcem işte kan testyle sizede hemn haber verrm ya bıde kan testınden sonra negatf cıksa ultrsona gır dıo arkadsm gırmeme gerek varmıkı kan testınden sonra :S

bnce kan testi kesin sonuç diye düşünüyorum ama yinede endişe duyarsan tam anlamıyla rahatlamak adına gir istersen armicim bizide haberdar etmeyi unutma armicim bekliyorum haberini ben şimdilik test düşünmüyorum çünkü 1 hafta var reglime bekliycem bakalım benimki yumurtlama döneminede denk gelmiyo ayrıca ama işde insan yinede endişeleniyo....:Saruboceq:

evet cnm insanı suphe yıyp tuketıo belki hamile deglm sırf sıkıntı yaptgm için bole yarn sabah erkenden gıdıcem bakalım hemn alablırmıyım acaba test sonuclarını ozele gıdıcem devletde cok bekletıorlar sonucu alır almaz haber vericem bnm derdime ortak oldunz hepinize tskrler ya

Teşekkürler arkadaşlar.

belkide ilişkiye bağlı bi değişme olabilir canım mesela bizde geçen ay eşimle korunmayı braktık bebek için ve bu ay regli olduğumda 3 gün hastalandım normalde 1 hafta olurdum hamilede değilim bende dedim herhalde ilişkiye bağlı olarak böle bi değişim yaşadım ama bilemiyorum yinede allah gönlüne göre versin canım birde aklında bulunsun belki biliyorsundur ertesi gün hapları var ilişkiden sonra 72 saat içinde kullanabiliyosun şüpheli bi ilişki olursa kullanabilirsin

tskrle tavsiyen için aklımda bulunsun inş degınız gıbı ilişkiye bağlı degğişimdir hemen alabilrmıyım kı sonucu (özele gidicem))CADIARZU

kızlar kanamam başladı şimdi de :) iyiye işaret mil bilmiyorum ara kanamsaysa da ilk kez oluyor adet kanaması olsa çok erken :S of çok kafam karıştı

kızlar ben kımseyı elestırmek ıcın yazmadım
sadece dıkkatlı olunmasını ıstıyorum
bende bı bebek tasıyorum
ılk bebegını aldıran bı annede ıkıncı kez gebelık olustugunda rısk artıyo
ayrıca kafa olarakta sorunlar yasanıyor
benden sadece tawsıye
ama sunu soleyebılırım
adetıme 3 gun kala test yaptım ve pozıtıf cıktı
en garantısı de
kan testı

tavsıyen için tskr edrm herzaman korunuyrdk sevglım bu konuda cok hassas ilk defa korunmadk oda uzun surelı degldi saniyelkdi hemen cektim kendimi yarn sabah erkenden bnde yaptrmaya gıdıcem CARAME senn içinde sevndm cnm hasta olmana sanırım hasta olmuşsun senn adına cok mutlu oldum ıNŞ BNDE OLURUM :)))

inş. armicim kanama var sonuçta erken de olsa. inş sende olursun =) ama dediğim gibi takmamaya çalış çünkü takınca geç oluyosun distance de demişti okuduysan. :KK66:

okuudm cnm hastaneye gıdıyrm inş sizede ii haberler getrcem :):KK43:

dr gıt bızede haber wer bakalım.
yoktur bencede strese baglı olunca walla gunlerce gecıkebılır

X