Regl gecikmesi ve korku

kıslar bu bole olmucak yarın kadın hastalıklarına gıdyrm kist falan olabilr:KK43: of bi rahat edemcem yaaa

Selam Arkadaşlar biraz nete giremedim görüyorum ki bensiz haberler de açıklanmış

Kilo vermeye gelince arkadaşlar ben ms hastasıyım söylemiştim kortizon kullandım ve 13 kilo aldım. ve hiç bir ilaç kullanmadan sadece ekmeği az yiyip hergün de yürüyüş yaparak 10 kilo verdim. tavsiyem spor yapmanız ve Tuz ıle Undan uzak durmanız.

Lalcim senin adına çok sevindim. Topluca paçayı Yırttık =)

Denizcim sana gelince canım. üzülmeye değmez. 45-50 yaşına kadar yolu var. elbet kayacak içeri o küçük yaratıkların akıllı olanları =)

Malatya sana gelince. benim ne nişanlım ne sözlüm sadece 6 aylık sevgilim. arada illa bir yüzük olması gerekmez kendimizi kime teslim etmek istersek ona ederiz. Beden bizim. ama hata yapıp korunmuyoruz. biz hatamız ilişkiye girmek deil . öyle olsa bile bunu sorgulamak senin haddine değil.

Karamel69 teşekkür ederim ama benim tehlike geçti =)

Selam Arkadaşlar biraz nete giremedim görüyorum ki bensiz haberler de açıklanmış

Kilo vermeye gelince arkadaşlar ben ms hastasıyım söylemiştim kortizon kullandım ve 13 kilo aldım. ve hiç bir ilaç kullanmadan sadece ekmeği az yiyip hergün de yürüyüş yaparak 10 kilo verdim. tavsiyem spor yapmanız ve Tuz İle Undan uzak durmanız.

Denizcim sana gelince canım. üzülmeye değmez. 45-50 yaşına kadar yolu var. elbet kayacak içeri o küçük yaratıkların akıllı olanları =)

Malatya sana gelince. benim ne nişanlım ne sözlüm sadece 6 aylık sevgilim. arada illa bir yüzük olması gerekmez kendimizi kime teslim etmek istersek ona ederiz. Beden bizim. ama hata yapıp korunmuyoruz. biz hatamız ilişkiye girmek deil . öyle olsa bile bunu sorgulamak senin haddine değil.

mrb canım nasılsın evet bnde yırttım hadi hoptek hoptek :):lepi:

kıslar bu bole olmucak yarın kadın hastalıklarına gıdyrm kist falan olabilr:KK43: of bi rahat edemcem yaaa

armicim git bakalım doktora ihmal etme bakalım ne çıkacak inş bişey çıkmaz canım ya:teselli:

inş hayatım bu arada bn yarn konustgmz seyi almaya karr verdm aktardan bakalım nişanlımmmm gelıoo zayf gormeli bni ::p

Kilo vermeye gelince arkadaşlar ben ms hastasıyım söylemiştim kortizon kullandım ve 13 kilo aldım. ve hiç bir ilaç kullanmadan sadece ekmeği az yiyip hergün de yürüyüş yaparak 10 kilo verdim. tavsiyem spor yapmanız ve Tuz İle Undan uzak durmanız.

öyle bitanem hayırlısı...ama benim bi tane kızım var 3 yaşında:kedi:
ikinci bebeği eşim çok istiyor oda tutmuyor :gitme:

inş hayatım bu arada bn yarn konustgmz seyi almaya karr verdm aktardan bakalım nişanlımmmm gelıoo zayf gormeli bni ::p

bende yarın çıkabilrsem alcam canım birlikte başlayalım ozamn ....ya bendede aynı dert sevgilim kilolu olduğumu sölüyo bende sırf bu yüzden istiyorum:KK43: ah bu erkekler :eek:klava:

ah cnm ya ıkımzdede aynı dert ya onlar yio yio almıolar kilo deli oluom buna bu kilo çizelgesi nasl yapılıo bde bilgn varmı :S arastırom sabahtan beri bulamadm birlkte baslayalım cnm destek oluruz hem

ah cnm ya ıkımzdede aynı dert ya onlar yio yio almıolar kilo deli oluom buna bu kilo çizelgesi nasl yapılıo bde bilgn varmı :S arastırom sabahtan beri bulamadm birlkte baslayalım cnm destek oluruz hem

malesef canım ya bende bilmiyorum iyi geceler armicim yarın görüşürz hoşçakal canımyerimseniben

kızlar takmayın kafanıza herkes kendi hayatından kendi sorumludur.ama azıcık çekecem kulaklarınızı oda bu işi yapacak yaştasınız korunmuyosuz hapa karşıyım hormon dengesini bozuyor kullandım o yüzden karşıyım.ama kondomsuz sakın yapmayın.hem hastalık ,enfeksiyon,hemde gebelikten korkunuz olmaz.geriside kimseyi ilgilendirmez.bu hayatta kendinizi üzmeden ne yapmak istiyorsanız yapın geriye döndüğünüzde pişman olmayın.ama döndüğünüzde pişman olacağınız herşeydende uzak durun.hepinizin adına sevindim kızlar allah sonunuzu sevdiklerinizle bir etsin.denizcim senin adına gerçekten üzüldüm.bende senin gibi bebiş sahibi olmak istiyorum ama bu işler kısmet benim bebişim mayısta düştü.allahın takdiri diyecek söz yok veren de o alan da o.inş.çok tatlı ve koca göbüşlü anneler oluruz.k.i.bakın kızlar ve sakın kimseyi takmayın kafanıza eşim bana her zaman derki : SEN VARSAN BU DÜNYA VAR SEN YOKSAN ANLAMI YOK BU KOSKOCA DÜNYANIN.... işte bu yüzden sen varsan etrafındakiler var yoksan onlarda kim diye düşünün başınız her daim dik ve ayaklarınız her zaman yere sert bassın.bu dünyanın derdide çok dermanıda öptüm şekerler...

denizcim sende uzulme bnde istyrm bebiş olmuyr inş olucak calısmya devam:) lacim senin adına sevndm

denizcim sende uzulme bnde istyrm bebiş olmuyr inş olucak calısmya devam:) lacim senin adına sevndm

amin canım Allah'ım cümlemize küçük melekler nasip etsin...bu arada kızlar kasık ağrısından duramıyorum ya belimle birlikte çok ağrıyor:KK43:(((

kızlar takmayın kafanıza herkes kendi hayatından kendi sorumludur.ama azıcık çekecem kulaklarınızı oda bu işi yapacak yaştasınız korunmuyosuz hapa karşıyım hormon dengesini bozuyor kullandım o yüzden karşıyım.ama kondomsuz sakın yapmayın.hem hastalık ,enfeksiyon,hemde gebelikten korkunuz olmaz.geriside kimseyi ilgilendirmez.bu hayatta kendinizi üzmeden ne yapmak istiyorsanız yapın geriye döndüğünüzde pişman olmayın.ama döndüğünüzde pişman olacağınız herşeydende uzak durun.hepinizin adına sevindim kızlar allah sonunuzu sevdiklerinizle bir etsin.denizcim senin adına gerçekten üzüldüm.bende senin gibi bebiş sahibi olmak istiyorum ama bu işler kısmet benim bebişim mayısta düştü.allahın takdiri diyecek söz yok veren de o alan da o.inş.çok tatlı ve koca göbüşlü anneler oluruz.k.i.bakın kızlar ve sakın kimseyi takmayın kafanıza eşim bana her zaman derki : SEN VARSAN BU DÜNYA VAR SEN YOKSAN ANLAMI YOK BU KOSKOCA DÜNYANIN.... işte bu yüzden sen varsan etrafındakiler var yoksan onlarda kim diye düşünün başınız her daim dik ve ayaklarınız her zaman yere sert bassın.bu dünyanın derdide çok dermanıda öptüm şekerler...

evet canım herşey nasip kısmet Allah'ım nezaman uygun görürse ozaman olacaktır

merhaba gene ve yine ben :)
Denizcim Allah bağışlasın fıstığını sana. 2. de olur inş.
Armicim adet düzensizliği kötü. uzun süre olmama daha fena. benim kuzenim de aynı dertten muzdarip :S Doktora görün haber de ver. sonra ilaç da alırsın aktardan bitki felan da.
fstone görüşlerine katılıyorum canım :)

merhaba kızlar,
konunun başları okudum...
off bende biras tedirginim... düzenli bir adet dönemim vardır. ama bu ay nerdeyse 7-8 gün gecikti... karnımda bir şişlik hissetmeye başladım 2 gündür. ayrıca 1 hftadır sürekli midem bulanıyor... dün sabah idrarla test yaptım ama negatif çıktı... her hangi bir belirtimde yok mide bulantım dışında ama benim burnum çok hassastır ve sürekli kokular midemi bulandırır zaten ayrıca fazla yediğim zmn da hep midem bulanır... ama son zmnlarda çıkaracak gibi oluorum:KK43:(( gebe değilsem ki kan tahlili yaptırmadım!! regl gecikmesinin başka nedeni ne olabilir... stresli değilim, depresyonda değilim...

henüz 5. ayımız dolmadı evliliğimizin ve ben şu an hamile kalmış olmak istemiyorum...
offf Allah'ım ne olur kullandığım antibiyotiklerin sonucunda gecikmiş olsun lütfen ya :KK43:((

kızlar kan testi nasıl yapılıyor? hastanede doktorla fln görüşmek istemiorm gidip kan verip cıkmak istiorm psikolojim bozuldu iice:KK43:(

acile gidip test yaptırmak istiyorum derseniz yaparlar

X