Regl günündeyim fakat sadece sol kasık ağrısı var kızlar ??

Cok sevindim 💛 cok sagol kuzum gozun aydin gercekten ya
iyi günler, adet bitiminden bir gün sonra korunmalı bir ilişkim oldu. Uygulamadan da kontrol ediyorum risksiz bir gündü .Kondom ile korunuyorduk sadece partnerim bir ara kontrol etti yırtıldı sandım deyip iyice baktı ve bir şey yok dedi. Eğer böyle bir şey olsa fark ederdi değil mi? Hamile kalma olasılığım var mıdır sizce. Beklenen adetime de 10 gün kaldı test yapmalı mıyım?

iyi günler, adet bitiminden bir gün sonra korunmalı bir ilişkim oldu. Uygulamadan da kontrol ediyorum risksiz bir gündü .Kondom ile korunuyorduk sadece partnerim bir ara kontrol etti yırtıldı sandım deyip iyice baktı ve bir şey yok dedi. Eğer böyle bir şey olsa fark ederdi değil mi? Hamile kalma olasılığım var mıdır sizce. Beklenen adetime de 10 gün kaldı test yapmalı mıyım?
Elbette fark ederdi. Regl olmazsaniz bir hafta kadar o zaman test yapin icinizi rahatlatmak icin

Tamamdır teşekkür ederim bata 8 gün kaldı. O gün test yaparım herhalde ama sizce hamilelik şansı var mıdır?
Cok cok dusuk bi ihtimal binde bir . Ama bence hamile degilsiniz bosuna psikolojinizi bozmayin icinizi rahatlatmak adina test yapabilirsiniz stresten gecikir bu arada regl

Canım inşallah hamile olursun pozitiv görünce banada haber ver lütfen cunki bende senle aynı durumları yaşıyorum ve regl günüme var daha
O zamn regl oldum malesef bu ay tekrar deniyorum reglime de var daha beklemedeyim bakalim bu ay ne olacak haber ederim

Regl gününüz ne zamandı ? Kahverengi lekelenmeyi ne zamandır yaşıyorsunuz ?
Kızlar hayırlı günler
Polikistik over sendromu var bende ve bu zamana kadar hep devlet hastanesine gittim bu ay özele gidip kafamı daha çok rahatlatmak istedim alttan muayene ettiğinde yumurtamın büyüdüğünü ve 3 günü değerleridirmemi söyledi doktorum değerlendirdik. Martın 8-10 yumurtalama günüydü.Yumurtalamadan 10 gün sonradan itibaren akşamları mide yanması yaşadım ve açık sarı akıntım var ve hala devam ediyor mide bulantısı yaşıyorum koku hassasiyetim,belim de ve karnım da ağrı başladı dün itibari ile dün bunun üzerine idrarda gebelik testi yaptım ve negatif çıktı tekrar test yapmalımıyım şikayetlerim hala devam ediyor

Kızlar hayırlı günler
Polikistik over sendromu var bende ve bu zamana kadar hep devlet hastanesine gittim bu ay özele gidip kafamı daha çok rahatlatmak istedim alttan muayene ettiğinde yumurtamın büyüdüğünü ve 3 günü değerleridirmemi söyledi doktorum değerlendirdik. Martın 8-10 yumurtalama günüydü.Yumurtalamadan 10 gün sonradan itibaren akşamları mide yanması yaşadım ve açık sarı akıntım var ve hala devam ediyor mide bulantısı yaşıyorum koku hassasiyetim,belim de ve karnım da ağrı başladı dün itibari ile dün bunun üzerine idrarda gebelik testi yaptım ve negatif çıktı tekrar test yapmalımıyım şikayetlerim hala devam ediyor
Bat gününüzü bekleyin bence varsa bile erken ogrenmek ıyı olmuyor stres oluyor

kızlar heyecanımı maruz görün 😢
Afedersiniz gunluk pede kahverengimsi pembemsi desen degil açık renkte kıvamsız cok cok az lekelenme olmuş.
Ara ara gögüs agrisi sizlama gibi oluyor
Sol kasigimdaki agri dun gece ozellikle bacagima vuruyordu igne yemisim de yurumem zorlasmis gibi
Sanki pit pit bisey hareket ediyor ama edemiyor kasilma cekilme gibi sol tarafta
Gogsumun kahve renk olan kismi genis hala
Ve gaz problemim halen devam ediyor
Gogus agrisina bir de igne batirip cikariyorlar sonra onun sizisi oluyor gibi oluyo
Duygudurumum ortayakarisik bir halde hepsinden biraz var her sey gozume batiyo evde
Agrinin sol tarafli olmasi yogun olarak suphelendiriyor beni gebelik var midir diye
Esimle daha onceden geri cekilme ile iliski yasiyorduk ( korunma olmadigini bildigimden surekli kuruntu yapiyordum ve test yapip surekli yalanci pozitif gordum +med di yaptigim tesler hep)
test siparis verdim gelmesini bekliyorum burdaki eczanede d3 baska marka yok galiba kadin anca onu veriyor 😢
Esime de hastaneye gideyim diyorum ama bekle biraz daha kuruntu yapma hemen diyo hevesimiz kirilmasin diyo zaman da gecmiyo 😢 Boyle olup hamile kalan var mi .
umitli de degilim aslinda psikolojjm cok bozuldu
Merhaba, bu sol kasık ağrısını yaşadığınız zaman hamile miymişsiniz ? Çatlatma iğnesi oldum 15. Gün idrar testi negatif ama sol kasığım aşırı ağrıyor hatta bu ağrı kalçama ve bacağıma vuruyor

X