Regl günündeyim fakat sadece sol kasık ağrısı var kızlar ??

Merhaba hakkinizda hayirlisi olsun benim yazdigim yaziyi okuyabiliyosaniz okuyin benimde ayni olmustu kimyasalmis kahverengi leke geliyosa buyuk ihtimal adetle aticaksiniz
Bir damla falan vardi su an afedersjniz yumurta aki gibi seffaf bi akinti mevcut surekli kontrol ediyorum

Hayırlı olsun cnm belirtilerin varmıydı 🥰
Aşırı gaz , karın şişliği, alsa göğsüm ağrımadı ilk defa, lavaboya gitme son iki üç gündür iştahım kesildi akıntım hep vardı aklıma bunlar geliyor sadece. Vee çok teşekkür ederim darısı isteyen herkesin başına olsun inşallahhh. Ovulasyon kullandım bu ay ve yumurtalamayı değerlendirdik

Aşırı gaz , karın şişliği, alsa göğsüm ağrımadı ilk defa, lavaboya gitme son iki üç gündür iştahım kesildi akıntım hep vardı aklıma bunlar geliyor sadece. Vee çok teşekkür ederim darısı isteyen herkesin başına olsun inşallahhh. Ovulasyon kullandım bu ay ve yumurtalamayı değerlendirdik
Veee yumurtalamadan beri çok fazla sol kasık ağrısı vardı ilk defa oldu o da

Bende kullandım değerlendirdim bekliyorum inş tutar sizin adınıza çok sevindim
Birde son zamanlar akıntı da azalma oldu mu benmde pazara kadar hep geliyordu son iki gündür şu gibi geliyo

Evett evet azaldı ama çoğalıcak daha çok bu ikinci hamileliğim ilki kalbi durdu. Aynı belirtileri yaşadım. Muhtemelen bu da 2 haftalık yumurtlamadan bu yana 2 hafta geçti

Evett evet azaldı ama çoğalıcak daha çok bu ikinci hamileliğim ilki kalbi durdu. Aynı belirtileri yaşadım. Muhtemelen bu da 2 haftalık yumurtlamadan bu yana 2 hafta geçti
Tamam cnm bende 19 unda yumurtlama gördüm yarın 10. Gün ve normal olarak adet günüm biraz geçmesini bekleyeceğim yoksa zaten regli olurum🥲

X