Regl öncesi kahverengi akıntı

brcubrcu0101

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2022
1.113
509
30
Merhaba reglime 5 gün vat . Dünden beri kahverengi akıntım oluyor . Bu şekilde gebelik öğrenen oldu mu? Aslında benim genelde zaten regl öncesi olurdu . Sadece geçen ay hiç ılmadı öyle bi şey ve hamile olanilir miyim dedim maalesef değildim :) şimdi mormal regl öncesi kahverengi akıntı geliyorsa umudumu keseyim mi sanırım yine hamile değilim..

Merhaba reglime 5 gün vat . Dünden beri kahverengi akıntım oluyor . Bu şekilde gebelik öğrenen oldu mu? Aslında benim genelde zaten regl öncesi olurdu . Sadece geçen ay hiç ılmadı öyle bi şey ve hamile olanilir miyim dedim maalesef değildim :) şimdi mormal regl öncesi kahverengi akıntı geliyorsa umudumu keseyim mi sanırım yine hamile değilim..
Hemen bozma moralini☺️inşallah vardır nasipse test yaptinmi acaba

Yok yapmadım . Reglim 3-4 gün gecikmeden yapmam . Kaldı k ireglime bile daha 5 gün var😀 geçen ay bir sürü test yaptım hayal kırıklığı. Kendime söz verdim gecikmeden yapmicam diye
Benimde 6gun var bugün karnım taş gibi regl olcakmisim gibi sanki bidahaki yumurtluyorjm acaba😂ama akıntım yok sanmam

Benimde 6gun var bugün karnım taş gibi regl olcakmisim gibi sanki bidahaki yumurtluyorjm acaba😂ama akıntım yok sanmam
Ay hiç bilemiyorum ya bu deneyeli 2. Ayımız yumurtlsms takibi ile nokta atışı yapkyoruz olmuyorsa sorun mu vardır ? Anlamıyorum milletin tek denemede tutuyor

3.ay canım ama diğer aylar pek deneme olmamıştı bu ay ben zorladım eşimi biraz😂çatlama dan sonra bıraktık ama yumurtlama geçti diye bilmiyorum nolcak
Çatlamadan sonra zqten bi önemi yok . Hayırlısı ya olur inşallah z çünkü olmadıkça ben bi şey var diye düşünüyorum :KK43: yoksa olurdu vs diyorum yaşım da 31

X