reglden tam 10 gün sonra kanama

lolzerzbologna

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2023
4
0
19
merhaba, 17 yasindayim ve lutfen bana yardim edin cunku bu konulari beni yargilamadan konusabilecegim kimsem yok. reglim bittikten tam 10 gun sonra yani dun aksam normal kan renginde kanamam basladi agir ve fazla bir kanama degil ama bugun de devam ediyor ama regl kani kokusu yok normal kan gibi galiba. bir erkek arkadasim var ve iliski yasadik bu durum beni endiselendiriyor jinekologtan randevu aldim ama cinsel yolla bulasmis bir enfeksiyon vesaireyse doktor bunu anneme soyler diye cok korkuyorum. ne yapmaliyim? internette hamilelikten rahim agzi kanserine kadar bircok sey yaziyor psikolojim cok bozuk oturup aglamak istiyorum ne yapmam gerektigini bilmiyorum.

18 yaş altı oldugunuz için tabiki ailenize söyler. ne bekliyorsunuz pardon.sizi ilişki yasadıgınız için kızmıyorum ama keşke bu yaşta bunu yaşamasaydınız da biraz olgunlukta olsaydı.lütfen kendinizi kullandırtma

18 yaş altı oldugunuz için tabiki ailenize söyler. ne bekliyorsunuz pardon.sizi ilişki yasadıgınız için kızmıyorum ama keşke bu yaşta bunu yaşamasaydınız da biraz olgunlukta olsaydı.lütfen kendinizi kullandırtma
kendimi kullandirttigimi kim soyledi pardon? zaten her seyin gayet farkindayim resit olmama 1 ay var suraya duzgun bir soru soruyorum ne yapmaliyim diye ki belki gercekten yardimci olabilecek insanlar vardir diye yine hayat dersi almaktan baska sonuc almiyorum. keske olgunlukta olsaydi demekle bir sey degismiyor maalesef sag olun yine de yanit yazmaya zahmet ettiginiz icin.

Regl olduktan sonra mi iliskiye girdiniz? Kizlik zari kanamasidir muhtemelen. İliski sirasinda kan geldi mi bilemiyorum ama sonradan atmis olabilir rahim. Jinekologa gittiginizde bastan sorun resit degilim aileme bilgi vermek durumundaysaniz hic muayene olmayim diye acikca konusun.

Regl olduktan sonra mi iliskiye girdiniz? Kizlik zari kanamasidir muhtemelen. İliski sirasinda kan geldi mi bilemiyorum ama sonradan atmis olabilir rahim. Jinekologa gittiginizde bastan sorun resit degilim aileme bilgi vermek durumundaysaniz hic muayene olmayim diye acikca konusun.
ilk iliskim degil yine de kizlik zari kanamasi olabilir mi? cok tesekkur ederim cevabiniz ve yardimci olmaya calistiginiz icin.

Doğum kontrol hapi kullaniyorsan onu bırakıp başlamak da böyle yapar ara kanamalar yani adet gibi hapi kullanıyorsaniz tam anlamiyla iliski yasanmadan bile duzenli gidilmeli.

X