Regle 7 gün kala beta hcg

goksez

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2023
45
22
34
Merhaba kızlar regle 7 gün kala ayın 19unda kaset testte silik çizgi görünce dayanamayıp kan testi vermeye gittim sonuç 17.2 çıktı yarın tekrar gidicem yükselmiş mi diye. Bir yandan burnum tıkalı ateşim 37.2 yükselir mi sizce değerim baya erken öğrenmiş oldum değer düşük olsa da ümidim var bu yüzden. Yasayan var mı böyle bir durum

yarın bir kan testi yaptırıcam bakalım yükselmiş mi 5 gün geçmiş olcak

benim bir arkadasim reglin ilk günü 35 çıkmıştı. senin 7 gün önce 17 bence iyi. sağlıklı gebelik için iki günde bir kan testi verin %60 oranda artmaya devam ederse sağlıklı bir gebeliktir. inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız.

benim bir arkadasim reglin ilk günü 35 çıkmıştı. senin 7 gün önce 17 bence iyi. sağlıklı gebelik için iki günde bir kan testi verin %60 oranda artmaya devam ederse sağlıklı bir gebeliktir. inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız.
Değer 17 den 4 gün sonra kan verdim tekrar dayanamayıp 340 çıktı betam :) yarın tekrar gidicem kontrole. Çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için 🙏🏻

Beliritleriniz neydi acaba🌸
uçucu personel olduğum için geceleri fazla mesai yapıyordum çoğu kez. İlk kez Kendimi çok yorgun ve uykusuz hissettim. Gözlerimi zor açıyordum uçakta. Halsizliğim de çok vardı. Bir farklılık olduğunu orda anladım açıkçası. Öylelikle bir hafta önceden test yapmak istedim. Bir hafta geçti silik çizgiden sonra su an çok sevdiğim çikolata tatlı tarzı sesleri hiç canım istemiyor. Karnımda ara ara kramplar bir de mide bulantım var

Kızlar bakarmısımız reglime 8 gün var. Bi kaç gündür beyazlı akıntım oldu mide yanmasıda yaşadım bugün çok tuhaf ağzımda acı bi tat var gitmiyor

Çok erken ogrenmissiniz. Erken döllenme olmuş olsa gerek. Sağlıkla ilerlemeyi nasip etsin Rabbim 🤲🏻🙏🏻

Çok erken ogrenmissiniz. Erken döllenme olmuş olsa gerek. Sağlıkla ilerlemeyi nasip etsin Rabbim 🤲🏻🙏🏻
Ovülasyon testiyle takip etmiştim 9. Gün pik yapmıştı 10. Gün de silikleşti çizgi. Çok teşekkür ederim amin inşallah şimdi kan sonucunu bekliyorum 🙏🏻

X