Reglime 1 hafta kala hamilelik belirtilerim var fakat test negatif

Kızlar ben de aynı durumdayım belim kasıklarım ağrıyor adetime daha var test yaptım ama negatif çıktı adet gününü beklicez mecbur
Merhaba sonucunuz ne oldu acaba
Sizinde daha adetinize var ben de günlerdir belirti yaşıyorum ama başka bir şeyden dolayı mı anlayamadım belki adet günü hemen adet olucam ama işte bu ağrılar belirtiler insanı şüpheye düşürüyor

Sizinde daha adetinize var ben de günlerdir belirti yaşıyorum ama başka bir şeyden dolayı mı anlayamadım belki adet günü hemen adet olucam ama işte bu ağrılar belirtiler insanı şüpheye düşürüyor
Merhaba sonuç ne oldu acaba test yaptınız mı aynı durumdayız gibi

Bugün adet günüm kızlar bekliyorum bakalım gelmezse sabah test yapıcam ama kasıklarım ağrımaya devam ediyor ama göğsümde çok bi ağrı hissetmiyorum ben

Merhaba sonuç ne oldu acaba test yaptınız mı aynı durumdayız gibi
Merhaba arkadaşlar bugün adetim gecikeli 4 gün oldu 2 kez erken gebelik testi yaptım birini yanlış yaptım gibiydi zaten ama her neyse ikiside negatif çıktı baş dönmem var kasık ve bel ağrım oluyor arada ve bazen de kasığıma ve vajinamdan ince sızı şeklinde bi batma oluyor (bunu daha önceki hamileliğimde de yaşamıştım) ama yine de negatif aslında çocuk yapmak için deneyip beklemiyorum ama şüpheli bi durumdan sonra adetimde gecikince bi beklenti içine girdim kan testi de verip tamamen yanıldığımı görmek istemiyorum değişil bir durum yani adeti gecikip erken gebelik testi böyle negatif çıkan var mı daha sonra pozitif oldu mu

Merhaba arkadaşlar bugün adetim gecikeli 4 gün oldu 2 kez erken gebelik testi yaptım birini yanlış yaptım gibiydi zaten ama her neyse ikiside negatif çıktı baş dönmem var kasık ve bel ağrım oluyor arada ve bazen de kasığıma ve vajinamdan ince sızı şeklinde bi batma oluyor (bunu daha önceki hamileliğimde de yaşamıştım) ama yine de negatif aslında çocuk yapmak için deneyip beklemiyorum ama şüpheli bi durumdan sonra adetimde gecikince bi beklenti içine girdim kan testi de verip tamamen yanıldığımı görmek istemiyorum değişil bir durum yani adeti gecikip erken gebelik testi böyle negatif çıkan var mı daha sonra pozitif oldu mu
Ya benim okuduğum kadarıyla herkes aynı belirtilerle gecikmiş bu ay bende dahil ve neredeyse çoğu kişiler test negatif bende dahil

Ben de aynı belirtilerle geciktim. Kasıklarımda adet sancısı gibi bir sancı var dört gündür. Zaman zaman sırt ağrısı, halsizlik, uyku hali ve ateş de eşlik ediyor. Çok afedersiniz gaz problemim de var. Dün regl olmam gerekirdi olmadım. Dört günlük bu sancı çok anormal. Kan testi de yaptırdım negatif. Anlamadım gitti. Korunmasız ilk ayım, ona bağlıyorum artık üzülmemek icin

Kızlar hamile kalmıştım erken gebelikte silik çizgi görmüştüm kan verdim gebeydim ancak bugün tekrar kan verdim eğer beta düzenli artsaydı sağlıklı bir gebelik olabilirdi Ama bugün düşmüş anne karnında gelişememiş dedi doktor çok üzgünüm bir önceki de düşüktü. Dostinex kullanmıştım öncesinde ama adete yakın bırakmıştım. Sonuç olarak pazartesi tekrar çağırdı. Tsh yüksekti 6 ydı ondan mı ki acaba. Tavsiyem prolaktin ınızı, tsh nizi düzene bindirip öyle deneyin tsh için ilaçlara başlamıştım ama fayda etmemiş demek ki

Hanımlar benimde reglime 10 gun kala hcg degeri 5.40 7gun kala da 50 çıktı pazartesi regl günüm normalde bir daha test versem mi günün geçmesini mi beklesem mi meraktan catliycam deneyimli olanlar yazabilir mi aynı durumda olan var mı?

Merhaba arkadaşlar bugün adetim gecikeli 4 gün oldu 2 kez erken gebelik testi yaptım birini yanlış yaptım gibiydi zaten ama her neyse ikiside negatif çıktı baş dönmem var kasık ve bel ağrım oluyor arada ve bazen de kasığıma ve vajinamdan ince sızı şeklinde bi batma oluyor (bunu daha önceki hamileliğimde de yaşamıştım) ama yine de negatif aslında çocuk yapmak için deneyip beklemiyorum ama şüpheli bi durumdan sonra adetimde gecikince bi beklenti içine girdim kan testi de verip tamamen yanıldığımı görmek istemiyorum değişil bir durum yani adeti gecikip erken gebelik testi böyle negatif çıkan var mı daha sonra pozitif oldu

Canım son durumun ne hamilemiymişsin? Şuan seninle aynı belirtilerim var 1 hafta gecikti adetim test yaptım akşam üzeri negatif çıktı kan tahlili için erken olduğunu düşünüyorum sen yaptırdın mı kan tahlili?

Kızlar merhaba. 7 Aylık evliyim. Korunmuyorum. 8 Aralıkta regl oldum. Bir sonraki regl tarihim 29 Aralık olacaktı 6 gün gecikti (bu gecikmenin ilk ve 2. Günümde kasıklarımda ağrı oldu ) ve 6.gün kahvemsi bir leke geldi sonra regl gibi kanama oldu. Bu gecikme süresinde benim midemde kuru bulantı oluşmaya başladı akıntı da eskisine göre bir tık arttı. Şimdi regl gibi kanamanın 2. Günündeyim sizce üstüne görme vs durumum var mı bilen varsa ? Bilgilendirebilir mi

Canım son durumun ne hamilemiymişsin? Şuan seninle aynı belirtilerim var 1 hafta gecikti adetim test yaptım akşam üzeri negatif çıktı kan tahlili için erken olduğunu düşünüyorum sen yaptırdın mı kan tahlili?
Yaptırdım hamile değilmişim

Arkadaşlar merhabalar bende uzun zamandır hamile kalmak istiyorum tedaviler olumsuz oldu hiçbir sorun olmadığı halde. Bugün benim regl olmam gerekiyordu dün hafif pembemsi akıntı geldi ve bugün yok aceba neden hamilelik belirtisi mi aceba bilenler rica etsem yazarmısınız?🤗
Merhaba Gebe kaldınız mı

X