Reglye 2 gün kala erken gebelik testi silik kaset test negatif ?

crescent2908

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2023
14
4
28
Regl günüm 4 Mayıs bugün test yaptım görselleri eklicem. Erken gebelik testinde silik görüyorum siz ne diyorsunuz. Normalde her regl öncesi dehşet göğüs şişmesi ve ağrı olurdu bu ay ilk defa yaşamıyorum. Sadece 4 gündür karın ağrısı , bacak ve kaşık ağrısı yaşıyorum. Ümitlenmek istemiyorum ama aynı şekilde yaşayan var mı merak ediyorum

Eklentiler

• IMG_2338.jpeg
    IMG_2338.jpeg
    75,4 KB · Görüntüleme: 114
Markasi ne gebelik testinizin ben dipill diye bir marka aldım iki kere yaptım silikti umutlandim başka marka aldım onda tertemiz negatif çıktı

Regl günüm 4 Mayıs bugün test yaptım görselleri eklicem. Erken gebelik testinde silik görüyorum siz ne diyorsunuz. Normalde her regl öncesi dehşet göğüs şişmesi ve ağrı olurdu bu ay ilk defa yaşamıyorum. Sadece 4 gündür karın ağrısı , bacak ve kaşık ağrısı yaşıyorum. Ümitlenmek istemiyorum ama aynı şekilde yaşayan var mı merak ediyorum
İkisi de negatif görünüyor?

Merhaba benimde bat 4 Mayıs. 4 gün kala awox erken gebelik testi yaptım. 2 gün kaldı. Yapıp yapmamak arasında gittim geldim. Eczaneye gideyim dedim. Sonra vazgeçtim dedim 2 gün kaldı boşver bekle. Bu arada sizin erken gebelik testinde çok çok hafif silik bir çizgi görüyorum. Umarım vardır 🙏🏻🤍

Eklentiler

• Screenshot_2024-04-30-19-33-40-242_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2024-04-30-19-33-40-242_com.miui.gallery.jpg
    38,7 KB · Görüntüleme: 105
  • Screenshot_2024-04-30-19-31-23-065_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2024-04-30-19-31-23-065_com.miui.gallery.jpg
    39,4 KB · Görüntüleme: 104
Merhaba benimde bat 4 Mayıs. 4 gün kala awox erken gebelik testi yaptım. 2 gün kaldı. Yapıp yapmamak arasında gittim geldim. Eczaneye gideyim dedim. Sonra vazgeçtim dedim 2 gün kaldı boşver bekle. Bu arada sizin erken gebelik testinde çok çok hafif silik bir çizgi görüyorum. Umarım vardır 🙏🏻🤍
Gerçekten aynısını görüyorum rabbim hayırlısıyla nasip etsin o güzel haberi almayı. 2 gün sabır güzel sonucu paylaşmakta nasip olsun yazalım mutlaka 🙈

Makesef ıkısıde negatif

X