rekotu-Bal-Tarn zarar ya da yararn grenler yazsn

yumurtalıklarımda tembelleşme var bugün öğrendim acayip moralim bozuk doktor bebek yapımında çok büyük sıkıntı var dedi
ANTİMİNAL HORMON testi istedi inş bişey çıkmaz

bende bu ay bu karışımı kullandım.erken yumurtlamama neden oldu.genelde 33-35 günde bir adet görürüdüm bu ay 28 günde bir olucam sanırım.çünkü 14.günümde yumurtladım.şimdi 28 eylülü bekliyorum hayırlısı bakalım:)

doktora gitmeyi bıraktım
en son haziran ayında klomen+ igne kullandım 2-3 a filan baktım olmadı bıraktım..

o dediğin akıntıyı hiç görmedim diyebilirim
genelde süt kaymagı gibi oluyo benim adete yakın oda..
yumurtlama günlerinde de oluyo gibi ama öyle aman aman değil.
bende yumurta tembelliği varmış
yerince büyümüyomuş işte
sorunumuz aynı sanırım...
bakiyim 3-4 gün sonra çatlama zamanı gelir dikkat ederim dediğine..
demek ilişkinden sonra koyuluyo
Tamam öyle yaparım

ama eşime söylemicem bunu yaa
utanıyorum artık
onu yapm bunu yap hep fos cıkıyo:KK43:(((

ama bu macun fark ettiriyo gibi...
bakalım olmasa da napalım en azında bişeyler yapıyorum bırakmıyorum içim rahat ediyo...

yumurta oluşup büyümeyince yumurta tembelliğimi oluyormuş..o zaman benim sorunumda oydu
oluşan yumurtalarımın gelişmesi için glukofen verdi dr..sana tedavi gördüğün zamanlar tavsiye eden dr olmadımı
ne çok soru soruyom dimi :KK53:

$d9byt.jpg
bak bu resmi buldum netten
aynen böyle oluyorve ben bunu ilk hamileliğimde hiç bilmiyordum dikkat etmemiştim
bu sene 2 kere farkettim dikkat ettim ikisindede hamile kaldım

Servikal mukus spermlerin yaşamasını değişik şekillerde destekler:
Spermlerin vajina ortamından üreme kanallarına girmelerini sağlar.
Spermleri süzerek sadece yapısal olarak normal olanların üreme kanalına alınmasını sağlar.
Spermlerin biyo-kimyasal olarak besler ve destekler.
Spermleri koruyarak yumurtlama zamanı gelene kadar her an kadar yeterli miktarda mevcut olmalarını sağlayarak döllenmenin gerçekleşmesine yardımcı olur.

Servikal mukus periyottan periyoda ya da kadından kadına değişiklik gösterebilse de, tipik bir periyotta olarak aşağıdaki şekilde değişiklik gösterir:
Adet kanamasının hemen ardından vajinada kuru bir his vardır ve az ya da hiç servikal mukus gözlenmez.
Birkaç kuru günün ardından genelde "yapışkan" veya "yumuşak" olarak adlandırılabilecek ama ıslaklık hissi vermeyen bir servikal mukus gözlenebilir. Bu tarz servikal mukus genel olarak spermlerin yaşaması için çok uygun bir ortam sağlamasa da, yumurtlamadan önce olan bu dönem olası doğurgan olarak tanımlanabilir.
"Yapışkan" günlerin ardından birçok kadin "krem kıvamında" olarak adlandırılabilecek bir servikal mukus gözler. Bu sıvı beyaz, sarı ya da bej renkte olabilir ve bir losyon veya krem gibi görünür ve hissedilir. Bu dönemde vajinada ıslaklık hissi olabilir ve bu artan doğurganlık belirtisidir.
En doğurgan dönemi gösteren servikal mukus çiğ yumurta beyazını andırır. Kaygandır ve parmaklarınız arasında birkaç cm uzayan bir kıvama sahiptir. Genelde berraktır ve suya benzer. Vajinada ıslaklık hissi vardır. Bu servikal mukus spermler için en uygun ortamdır. Meni sıvısına çok benzer ve meni gibi spermlerin ilerlemesine destek olur.

nöbet şekerini kullanmaya başlayalı kaç gün oldu
ben en çok senden iltihap akacakmı onu merak ediyorum

Rahme nöbet şekeri koymuşsunuz...gerçi size olmamış ama :) bunun bi zararı olmasın ???

bende bu ay bu karışımı kullandım.erken yumurtlamama neden oldu.genelde 33-35 günde bir adet görürüdüm bu ay 28 günde bir olucam sanırım.çünkü 14.günümde yumurtladım.şimdi 28 eylülü bekliyorum hayırlısı bakalım:)
ay ne güzel işte 28 günde bir adet cok güzel bence..
33-35 gün cok uzun geliyo bana...
hem belkide olmazsın:)))))

yumurta oluşup büyümeyince yumurta tembelliğimi oluyormuş..o zaman benim sorunumda oydu
oluşan yumurtalarımın gelişmesi için glukofen verdi dr..sana tedavi gördüğün zamanlar tavsiye eden dr olmadımı
ne çok soru soruyom dimi :KK53:

Eki Görüntüle 516060
bak bu resmi buldum netten
aynen böyle oluyorve ben bunu ilk hamileliğimde hiç bilmiyordum dikkat etmemiştim
bu sene 2 kere farkettim dikkat ettim ikisindede hamile kaldım

Servikal mukus spermlerin yaşamasını değişik şekillerde destekler:
Spermlerin vajina ortamından üreme kanallarına girmelerini sağlar.
Spermleri süzerek sadece yapısal olarak normal olanların üreme kanalına alınmasını sağlar.
Spermlerin biyo-kimyasal olarak besler ve destekler.
Spermleri koruyarak yumurtlama zamanı gelene kadar her an kadar yeterli miktarda mevcut olmalarını sağlayarak döllenmenin gerçekleşmesine yardımcı olur.

Servikal mukus periyottan periyoda ya da kadından kadına değişiklik gösterebilse de, tipik bir periyotta olarak aşağıdaki şekilde değişiklik gösterir:
Adet kanamasının hemen ardından vajinada kuru bir his vardır ve az ya da hiç servikal mukus gözlenmez.
Birkaç kuru günün ardından genelde "yapışkan" veya "yumuşak" olarak adlandırılabilecek ama ıslaklık hissi vermeyen bir servikal mukus gözlenebilir. Bu tarz servikal mukus genel olarak spermlerin yaşaması için çok uygun bir ortam sağlamasa da, yumurtlamadan önce olan bu dönem olası doğurgan olarak tanımlanabilir.
"Yapışkan" günlerin ardından birçok kadin "krem kıvamında" olarak adlandırılabilecek bir servikal mukus gözler. Bu sıvı beyaz, sarı ya da bej renkte olabilir ve bir losyon veya krem gibi görünür ve hissedilir. Bu dönemde vajinada ıslaklık hissi olabilir ve bu artan doğurganlık belirtisidir.
En doğurgan dönemi gösteren servikal mukus çiğ yumurta beyazını andırır. Kaygandır ve parmaklarınız arasında birkaç cm uzayan bir kıvama sahiptir. Genelde berraktır ve suya benzer. Vajinada ıslaklık hissi vardır. Bu servikal mukus spermler için en uygun ortamdır. Meni sıvısına çok benzer ve meni gibi spermlerin ilerlemesine destek olur.

ben klomen kullandım, o dediğin ilacı vermedi...
yaklasık 3 ay kullandım nisan-mayıs-haziranda.. ama olmadı işte.. ignede vuruldum gene olmadı...

benim suanda yumurtalam günlerim .. ve 2 gündür acayip ıslaklık var.. ama ben o sekilde uzayan sıvı görmüyorum benim krem gibi...
dün gece ilişki oldu bu akşam olmaz kesin.

yarın gece olur heralde...bugün 12. gün yarında son kez yerim macunu..
ama ben sevdim yaa nerdeyse adete kadar yerim yani:))))

nöbet şekerini kullanmaya başlayalı kaç gün oldu
ben en çok senden iltihap akacakmı onu merak ediyorum

bana mı sordun?
evet başladım
2 defa koyabildim suana kadar.
dün gece ilişkiden sonra koydum...
işte suandada cok ıslaklık var...

ama korkuyorum bişey olur mu diye..

iltihap nasıl akıyo?

benim genelde akıntım yoktur..
sadece yumurtlama günlerimde hafif ıslaklık olur yada olmaz
bide adete yakın olur süt kaymagı gibi o kadar...

bana mı sordun?
evet başladım
2 defa koyabildim suana kadar.
dün gece ilişkiden sonra koydum...
işte suandada cok ıslaklık var...

ama korkuyorum bişey olur mu diye..

iltihap nasıl akıyo?

benim genelde akıntım yoktur..
sadece yumurtlama günlerimde hafif ıslaklık olur yada olmaz
bide adete yakın olur süt kaymagı gibi o kadar...

evet cnm sana sormuştum :)
iltihap akıntı gibi akıyor ama rengi yeşil..günlük ped koyuyordum ..ona akıyordu yeşil yeşil

evet cnm sana sormuştum :)
iltihap akıntı gibi akıyor ama rengi yeşil..günlük ped koyuyordum ..ona akıyordu yeşil yeşil

ı-h o sekilde bir akıntı olmadı yeşil rengi..
ya ben sana aslında şeyi sorucaktım
şimdi sen dedin ya adet bitince kullandım 1 hafta diye
tabi ben o süreyi kaçırdım
şimdi yumurtlama günlerimdeyim sanırım bugün 14. günüm olması lazım
dolayısıyla ben onu kullanmıyorum şimdi
3 gün sanırım kullanabildim...

bırakayım dimi bu ay?
sonraki ay olmazsa adet bitince hemen başlarım..
cünkü
ilişkiden sonra koyunca spermlere zarar vermez mi?

ı-h o sekilde bir akıntı olmadı yeşil rengi..
ya ben sana aslında şeyi sorucaktım
şimdi sen dedin ya adet bitince kullandım 1 hafta diye
tabi ben o süreyi kaçırdım
şimdi yumurtlama günlerimdeyim sanırım bugün 14. günüm olması lazım
dolayısıyla ben onu kullanmıyorum şimdi
3 gün sanırım kullanabildim...

bırakayım dimi bu ay?
sonraki ay olmazsa adet bitince hemen başlarım..
cünkü
ilişkiden sonra koyunca spermlere zarar vermez mi?

tmm sen bırak birdahaki ay adet biter bitmez düzenli dene
spermlere zarar vereceğini düşünmüyorum
ilişkiden sonra hemen kalkmıyordum ben yarım saat falan yatıyordum
ondan sonra banyo yapıp yatarken koyuyordumki nöbet şekerini ayağa kalkıp düşmesin diye..her iş bitiyordu yani
sabaha kadar kalkmadan yatınca oda eriyor içerde
ilk günlerde su gibi geldi sonra yeşil akmaya başladı
bana tavsiye eden abimin karısıydı ona sordum oda iltihap söküyor dedi
hatta iltihap için kardeşimle eltimde deneyecekti ama hamile kalırız diye korktular denemiyorlar

tmm sen bırak birdahaki ay adet biter bitmez düzenli dene
spermlere zarar vereceğini düşünmüyorum
ilişkiden sonra hemen kalkmıyordum ben yarım saat falan yatıyordum
ondan sonra banyo yapıp yatarken koyuyordumki nöbet şekerini ayağa kalkıp düşmesin diye..her iş bitiyordu yani
sabaha kadar kalkmadan yatınca oda eriyor içerde
ilk günlerde su gibi geldi sonra yeşil akmaya başladı
bana tavsiye eden abimin karısıydı ona sordum oda iltihap söküyor dedi
hatta iltihap için kardeşimle eltimde deneyecekti ama hamile kalırız diye korktular denemiyorlar

hım anladım canım tenküüü

iltihapa iyi geliyo demek sanırım bende iltihap yok , hatta bende hiç bişey yok ben anlamıyorum o kadar saglıklıyım...
neden ugrasıyorum bu kadar bilmiyorum zaten benim işim bana yetiyo bide cocukla nasıl ugraşcam bilmiyorum
zorla kaşınıyorum sanırım :KK43:(((((

ben ilk hamile kalmam bu kürle olmuştu bilen bilir beni çok uğraşmıştım şimdi tekrar bebek istiyoruz ama olmuyor bugün sabah tekrarf başladım bu küre hadi hayırlısı bakalım sonuç ne olacak göreceğim inşallah hamile kalırım 1 kızım var bitane daha bebeğim olsun istiyorum

ben ilk hamile kalmam bu kürle olmuştu bilen bilir beni çok uğraşmıştım şimdi tekrar bebek istiyoruz ama olmuyor bugün sabah tekrarf başladım bu küre hadi hayırlısı bakalım sonuç ne olacak göreceğim inşallah hamile kalırım 1 kızım var bitane daha bebeğim olsun istiyorum

Bende bu ay kullandım adetin 2. günü başladım ve bitti gecen gün. bugün 14. günüm adetten sonra. Benim genelde yumurtlamam erken olurdu 11-12. gün filan ama cuma günü doktora gittim yumurtaların var ama daha büyümeleri gerekiyor dedi. Acaba bu kür gelişimini yavaşlatmış olabilir mi? Fikriniz var mı? :) ovulasyon testleriyle takip yapıyorum ama bakalım hayırlısı.. inşallah tekrar bebeğiniz olur sizinde..

Bende bu ay kullandım adetin 2. günü başladım ve bitti gecen gün. bugün 14. günüm adetten sonra. Benim genelde yumurtlamam erken olurdu 11-12. gün filan ama cuma günü doktora gittim yumurtaların var ama daha büyümeleri gerekiyor dedi. Acaba bu kür gelişimini yavaşlatmış olabilir mi? Fikriniz var mı? :) ovulasyon testleriyle takip yapıyorum ama bakalım hayırlısı.. inşallah tekrar bebeğiniz olur sizinde..

bunun yanı sıra kuru incir ye canım odayumurtaların çatlamasına sebep oluyor bende almadım kuru incir ama alıp yemek istiyorum ben ilk yaptığımda kuru incirde yemiştim büyümeleri konusunda fikrim yok ama hiç değilse yumurtaların oluşmuş

bende bu küre başladım bu ay ben adetimin 5. günü başladım hayırlısı allahtan bakalım ne olcak bende 2.5 senelilk ewliyim korunmadığımız halde hamile kalamadım =((

bende bu küre başladım bu ay ben adetimin 5. günü başladım hayırlısı allahtan bakalım ne olcak bende 2.5 senelilk ewliyim korunmadığımız halde hamile kalamadım =((

selam
kullan canım inşallah sende ilk kullanmanda faydasını görürsün.

bende ilk bu ay içtim ama
sanırım adet olucam ...
doktora gittin mi hiç?

bende bir işe yaramadı ilk ay..
bugün kırmızılandım

yeniden kullanmaya devam edicem.

belki bu ay rahim filmi çektirmeye giderim.

kısmet...
:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

Son düzenleme:
Merhabalar arkadaşlar

Bizde bebek istiyoruz. Ancaj benim eşimde problem var morfoloji vs. Keçiboynuzu kürü polen vitamin takviyesi uyguluyoruz. Bir dr. bu durumda normal yolla da hamile kalabilirsiniz derken bir diğeri tüp bebekle olur muhtemelen diyor. Bilmiyorum faydası olacak mı ama bende deneyeceğim bakalım belki benim yumurta sayım artarsa daha çok şansımız olur diye düşünüyorum. Mevlam neylerse güzel eyler......

Merhabalar arkadaşlar

Bizde bebek istiyoruz. Ancaj benim eşimde problem var morfoloji vs. Keçiboynuzu kürü polen vitamin takviyesi uyguluyoruz. Bir dr. bu durumda normal yolla da hamile kalabilirsiniz derken bir diğeri tüp bebekle olur muhtemelen diyor. Bilmiyorum faydası olacak mı ama bende deneyeceğim bakalım belki benim yumurta sayım artarsa daha çok şansımız olur diye düşünüyorum. Mevlam neylerse güzel eyler......

canım ben geçen hafta bozulmuş gebelik geçirdim yumurta ve sperm kalitesizmiş bu kullandığın vitamin hapı e ve çinko içeriyormu bana özelden atar mısın birde bu kürü ben denedim olmadıydı geçen ay incir denedim oldu ama bozulmuş gebelik oldu ve sonlandırıldı

X