Saç Şekillendiriciler Remington S9950,S9000,S1051 hangisi?

SceneRush

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2009
233
2
REMINGTON SHINE THERAPY S9950 SAÇ DÜZLEŞTİRİCİ
Saç düzleştiricide bir devrim ! İçlerinde ısı ile aktif hale gelen vitamin bulunan eşsiz bir teknolojiye sahip yeni jenerasyon seramik plakalar, moleküler bakım elemanlarını saça hassas ve eşit bir şekilde yayar. Saçlarınız kökten uca ayna yansıması gibi parlar.

• Yumuşak, ipeksi sağlıklı saçlar için nemlendirici ve bakım elemanları bulunan seramik kaplama plakalar
• Saça eşit basınç veren kaygan plakalar
• LCD göstergeli digital değişken yüksek ısı kontrolü
• Anında şekillendirme için hızlı 30 saniyede ısınma
• 60 dakika sonra otomatik kapama özelliği
• Hızlıca en yüksek ısıya ulaşmayı sağlayan "Heat Boost" fonksiyonu
• Kolay saklama için Plaka kilidi
• Isı sabitleme fonksiyonu
• Isı korumalı saklama çantası
sgrems9950.jpg

REMINGTON DAMAGE DEFENCE S9000 SAÇ DÜZLEŞTİRİCİ
Kuru/Yıpranmış saçlar için ideal: Bu saç tipleri kırılgan, zayıf ve düşük su seviyesi sebebiyle kolay kırılır bir yapıya sahiptir. Remington Damage Defence 210 düzleştirici (S9000) yeni hidrasyon sistemi sayesinde saçınızdaki nem seviyesini yeniden dengeler. Nem, buhar olarak saçın üst deri katmanlarına nüfuz eder. Saçınızı şekillendirirken saçın üst derisi düzleşir ve nem saçın içerisinde hapsolur. Böylece saçınızdaki nem dengesi artar ve saçınızın durumu iyileşir. 10 tüketiciden 9'u Damage Defence kullandıktan sonra, mevcut kullandıkları saç düzleştiricilerine kıyasla saçlarının daha yumuşak, daha düz ve daha sağlıklı olduğunu söylemişlerdir. Yeni Remington'a özel Seramik, Elmas ve Teflon® kaplama saça eşit dağılımlı yüksek ısı verirken, sıcak noktaların saça daha az zarar vermesini sağlar, 70%'e kadar daha kaygan plakalar saçın daha az takılmasına yol açar ve plaka kaplamaları ömür boyu garantilidir. LCD göstergeli dijital değişken ısı kontrolü ve 60 saniyede hızlı ısınma seçtiğiniz sıcaklıkta kısa zamanda saçınızı şekillendirmenizi sağlar.

ÖZELLİKLER

• Profesyonel ince plakalar
• Özel seramik, elmas ve Teflon® kaplama:
o Plaka kaplamasında ömür boyu garanti
o Eşit yüksek ısı dağılımı & azaltılmış sıcak noktalar
o 70%'e kadar daha kaygan ve yumuşak sonuçlar
• Buharlı veya buharsız kullanım
• Saçınızdaki nem seviyesini yeniden dengeleyen hidrasyon sistemi
• Anlık buhar düğmesi
• Saç tipinize özel LCD göstergeli dijital değişken ısı kontrolü
• Hızlı ısınma – 60 saniyede hazır
• Ultra hızlı ısı geri kazanımı
• 1 saat sonra otomatik emniyetli kapama
• Kolay saklama için plaka kilidi
• Güvenli tutuş için ısınmayan soğuk uç
• 3 metre salon uzunluğunda kıvrılmaz kablo
• Isı korumalı çanta
• 3 yıl garanti
sgrems9000.jpg

REMINGTON SLEEK & CURL S1051 SAÇ DÜZLEŞTİRİCİ
Sadece düz ve kıvırcık değil. Yeni Bukle sırları DVD'si, son moda saç şekillerini yeni Sleek & Curl saç düzleştirici ile kolayca yapabilmenizi sağlayan ipuçları ve hileleri ile dolu! Yuvarlatılmış plaka kenarları ve plaka üzerindeki girintiler düz ya da bukleli farklı şekilleri yapabilmenizi sağlar.

• Profesyonel ince plakalar
• Üçlü koruma sağlayan Remington'a özel Teflon Seramik tourmaline kaplama:
- Eşit ısı dağılımı
- Kaygan– saça uygulanan herhangi krem,jöle...vs yapışmaz
- Elektriklenmeden şekillendirme
• LCD göstergeli Dijital Değişken yüksek ısı kontrolü
• Anında şekillendirme için hızlı 60 saniyede ısınma• LCD göstergeli Dijital Değişken yüksek ısı kontrolü
• Anında şekillendirme için hızlı 60 saniyede ısınma
• 1 saat sonra otomatik kapanma özelliği
• Isıya dayanıklı saklama çantası
• Saklama kutusu
• Özel "Bukle Sırları“ DVD'si
sgrems1051.jpg

Çok kafam karıştı 3 seçeneğin hangisini almalıyım?:uhm: Saçlarım ince telli uzun uçlarda orta derecede kırıklar var çok elektrikleniyor tel tel gözüküyor şekil vermeye kalkınca kabarıyor bozuluyor ama kuru değil çok da yağlı değil ama yine de yağlı sayılır.

Lütfen yardım bir iki gün sonra almayı planlıyorum lütfen düşüncelerenize ihtiyacım var. :gitme::gitme::sinifsinif::gitme:
Bunların dışında önerdiğiniz var mı? Biriniz bir şey yazsın lütfenmafoldumben

Son düzenleme:
Merhaba,
Ben Shine Therapy S9950'yi aldım, öncesinde araştırdım bunu kullananlar çok memnun kalmış...
bende daha yeni aldığım için birkaç kere kullandım, ama oldukça güzel bir ürün, kullandıktan sonra parlak ve sağlıklı saçlar için tavsiye ederim...ama tercih sizin tabii ki....

Ben sleek&curl den vazgeçmiş gibiyim ama bilmiorum bir de şey ben S9950 alıyordum tam sonra S9000 in daha pahalı olduğunu farkettim. S9000 daha mı iyidir yoksa fiyatın saçmalığımı?

kaydirigubbakcemile5
Rica ederim canım, bende çok araştırdım zamanında o yüzden konunu görünce yazmak istedim....
S9000'i açıkcası çok araştırmadım ama S9950 hakkında kullananlar hep olumlu şeyler yazmışlar internette,
mesela ben almaya gittiğimde satıcı sleek & curl' ü tavsiye etti ama ben yine bildiğimi okudum ve S9950'yi aldım.... kaydirigubbakcemile3
ıyi ki de öyle yapmışım çünkü çok memnunum, saçlarım hem parlak hem de yumuşacık oluyor...
Ama yinede sen bilirsin, almadan önce ikisini de saçında dene, hangisi hoşuna giderse onu al bence a.s.

kaydirigubbakcemile5
Rica ederim canım, bende çok araştırdım zamanında o yüzden konunu görünce yazmak istedim....
S9000'i açıkcası çok araştırmadım ama S9950 hakkında kullananlar hep olumlu şeyler yazmışlar internette,
mesela ben almaya gittiğimde satıcı sleek & curl' ü tavsiye etti ama ben yine bildiğimi okudum ve S9950'yi aldım.... kaydirigubbakcemile3
İyi ki de öyle yapmışım çünkü çok memnunum, saçlarım hem parlak hem de yumuşacık oluyor...
Ama yinede sen bilirsin, almadan önce ikisini de saçında dene, hangisi hoşuna giderse onu al bence a.s.

Haklısın ben en iyisi gidip bi deniyim ama S9950 ye kaydım sayende yerimseniben tekrar çok teşekkürler :hooray::hooray:

bu düzleştiriciler hakkında bir fikrim yok ama bana biraz saçma geliyor hem düzleştirici kullanıp ki bunun diğer adı ütüdür sağlıklı olduğunu söylemek. bence elbetteki yıpratır fakat anca süresini erteleyebiliriz yıpranmanın. o yüzden hiç yıpratmıcak bir ürün aramak nafile.ancak remington ürünlerinin plakaları çok iyi saç yapışmıyor akıp gidiyor bunu gördüm.o yüzden reington almak doğru bir karar bence.

Ezgi35 sağlıklı derken göreceli olarak diğer kullandıklarıma oranla kastetmiştim, yoksa herhalde sağlıklı bir saç yaratacak değil, sonuçta saça ısı veriyor...ama öyle hergün kullanmazsan da hiçbir sorun olmuyor...ki benim önerdiğim düzleştiricinin içinde avokado yağı filan olduğu için saç sağlığını çok da olumsuz etkilemiyor ben onu vurgulamak istedim...
ama yine de bu düzleştiricler bence kuaföre gidip fön çektirmekten iyidir...

:eek:

Aman tanrım denedim ve sonuç mükemmel 10 dk sürmedi saçımı düzleştirmek eskisiyle ben 2 saat uğraşırdım ve doğru dürüst olmazdı ona rağmen bu mükemmel yaptı kuaförleri utandırır

Ezgi35 sağlıklı derken göreceli olarak diğer kullandıklarıma oranla kastetmiştim, yoksa herhalde sağlıklı bir saç yaratacak değil, sonuçta saça ısı veriyor...ama öyle hergün kullanmazsan da hiçbir sorun olmuyor...ki benim önerdiğim düzleştiricinin içinde avokado yağı filan olduğu için saç sağlığını çok da olumsuz etkilemiyor ben onu vurgulamak istedim...
ama yine de bu düzleştiricler bence kuaföre gidip fön çektirmekten iyidir...

:eek:

canım nasıl yani içerisindeki bu yağ kullandıkça bitmiyor mu, tekrar koymak mı gerekiyor içerisine zamanla ? Bir de sen 9950 kullanıyormuşsun, kenarları zamanla eriyor mu plastikmiş galiba??

Yok hayır biten yada doldurulması gereken,eriyen bir şey tok normal düzleştirici gibi kullanıyoruz satılan yerlerde görevlilerden daha ayrıntılı bilgi alabilirsin canım

Yok hayır biten yada doldurulması gereken,eriyen bir şey tok normal düzleştirici gibi kullanıyoruz satılan yerlerde görevlilerden daha ayrıntılı bilgi alabilirsin canım

anladım canım teşekkür ederim ben de 1051 ile 9950 arasında kaldım..sen memnunsun anladığım kadarı ile de saçlarda kırılma yapmadı dimi canım şimdilik?

Yok kırılma yapmadı ama zaten ben öyle sık kullanmıyorum haftada bir falan yaptığım zamanlar oldu ama durum gayet iyi

X