Saç Şekillendiriciler Remington S9950,S9000,S1051 hangisi?

Ya kızlar bu s9000 i çok merak ediyrum.
Buharlı filan olması kafamı çok karıştırdıı..
Kullanan yok mu arkadaşlarrr...

Aman tanrım denedim ve sonuç mükemmel 10 dk sürmedi saçımı düzleştirmek eskisiyle ben 2 saat uğraşırdım ve doğru dürüst olmazdı ona rağmen bu mükemmel yaptı kuaförleri utandırır
canım nasıl memnunmusun hala,bende ondan almayı dusunuyorum tek seferde duzlestırsın ve cok yıpratmasın ıstıyorum bende s9000 e takmıstım o daha ıyı gelıyor ama karar veremıyorum sence napayım

ben de 9950 aldım, scenerush a katılıyorum, 10 dk da harika düzleştiriyor..s9000'i hiç denemedim ama o da güzele benziyor doğrusu..tabii ben devamlı buhar olayı ile uğraşamayacağımdan 9950'yi tercih ettim, hep sıkışık zamanlarda düzleştiriyorum saçımı sabahları evden çıkmadan önce :)) ama remington almak gerçekten mantıklı çünkü ürününün arkasında çok duruyor remington ve saça en az zararı veriyor..ufak bir problemde bile ürünü geri alıp yenisini veriyormuş..çok kişiden duydum bunu..canım bir de çok yıpratmasını istemiyorsan çok yüksek sıcaklıklarda kullanma canım..ben 180 derecede kullanıyorum iyi düzleştiriyor..

ben de 9950 aldım, scenerush a katılıyorum, 10 dk da harika düzleştiriyor..s9000'i hiç denemedim ama o da güzele benziyor doğrusu..tabii ben devamlı buhar olayı ile uğraşamayacağımdan 9950'yi tercih ettim, hep sıkışık zamanlarda düzleştiriyorum saçımı sabahları evden çıkmadan önce :)) ama remington almak gerçekten mantıklı çünkü ürününün arkasında çok duruyor remington ve saça en az zararı veriyor..ufak bir problemde bile ürünü geri alıp yenisini veriyormuş..çok kişiden duydum bunu..canım bir de çok yıpratmasını istemiyorsan çok yüksek sıcaklıklarda kullanma canım..ben 180 derecede kullanıyorum iyi düzleştiriyor..
9000 olanın buhar ozellıgı ıstersen kullanıyormussun galıba,cunku ben okumustum su doldurmak sorun oluyormus ve sac uzun olunca su yetmıyormus o yuzden arada bır buhar tusuna basmak ıyı olabılır :)

9000 olanın buhar ozellıgı ıstersen kullanıyormussun galıba,cunku ben okumustum su doldurmak sorun oluyormus ve sac uzun olunca su yetmıyormus o yuzden arada bır buhar tusuna basmak ıyı olabılır :)
evet evet istemezsen buharlı kullanmak zorunda değilsin, onda buhar bir alternatif..ama ben genelde hep sıkışık zamanlarda saçımı düzleştirdiğim için buharla falan uğraşamam sabahları..üşenirim biliyorum kendimi :roflol:

nihayet bugun remington S9000 aldim..aslinda aklim babyliss te kalmisti..sonuclari yazarim:))

hayırlı olsun ..yorumlarını bekliyoruz bakalım..

tesekkurler canima.s.
once sacima john frieda nin isiya karsi dayanikli duzlestirici spreyini sıktım.sacim kuruduktan sonra (saclarim dalgali ve uzun)duzlestiriciyi 7 ye aldim (ayar olarak 10 a kadardi..buharda 6da basliyordu.)onceki duzlestiricimde sac rengimin kayboldugunu goruyordum bunda gormedim aksine duzlestirdikce isildadi.herhalde 10 dakika mi almistir en fazla..icinde ki su da yariya indi.tek olumsuz gordugum elim ister istemez plakanin altina gittiginde,cok yandi elim..daha oncekini kullanirken hic boyle bisey yasamadim..

Son düzenleme:
10 dk da ipek gibi yaptıgını söylüyorsunuz ya mükemmel bisey
saatlerim aynanin karsisinda geciyor bende mi alsam :44:

ya bende yarın kesin alıcam remigton alıcam ama modeli hakkında hala kararsısızım Remington S9500 İnci ile Seramk Saç düzleştirme yi övüyolar acaba bundanmı alsam

sonunda aldım remigton s95oo inci kaplamalı tek kelimeyle süperr kesinlikle farkı görüceksinizzz herkese tavsiye ederimm

benimki remindton sleek and curl..çok güzel ..tavsiye ederim..benim saçlarım ince telli ve yıpranmış ,bu düzleştirici ile hiç yıpranma olmuyor ve çok çabuk düzleştiriyor..

Bende S6500 kullanıyorum. yeni aldım ve çook memnunum.. kıcır kıvır bile yapabiliyorum hemde benim sağlıksız saça bile çok güzel şekil veriyor.. tavsiye ederim

ya bende alcam remıngton ama yorumlarda shıne therapy cok övülmüş ama pearl olanda iyi dıyen var napsam bilemedm :KK43:

X