Resim Ekledim, Fikrinize İhtiyacım Var Kızlaaarrr

göğüs altı ölçüm 71-72
göğüs üstü ölçüm malesef o da aynı .çünkü cicişlerim yok kaydirigubbakcemile3

boyum 167 , kilom 46-47

seninle aynı ölçülerdeyiz. benim göğsüm 78cm falan ama. büyük istiyorum bakalım ben de. ama benim gönderdiğim resim küçük diyorlar. daha büyüğü olursa ne ala :)

Mart ayında 260cc high profil damla protez ile meme büyütme ameliyatı oldum ama uzun ve iri bi kız olaraktan bu protezler ben de çok kçk kaldı, burdaki arkadaşlar ameliyat sonrası ne kdr bunalım yaşadığımı belki hatırlarlar...yakın bi zamanda 2. ameliyatı olıcam,

bu bnm artık son şansımm kızlaar.. bu ameliyat sonrası mutlu çıkmak ve artık mutlu olmak istiyorum, o yüzden sürekli fotoğraf bakıyorum.. silikonlu göğüs fotoğrafı bakmaktan nerdeyse sapık olıcam artık :)) imdaaatt :))kafamçokkarıştıdelikafadulden

yardıma ihtiyacım var, ebru polat ın silikonları nasıl duruyo sizce?? benim vücut yapım da nerdeyse aynı bu kadınla, o yüzden onun fotoğrafını koydum, boyutlar şekil fln nası duruyo fikirlerinizi çook merak ediyorum, bi de sizce kaç cc dir bu protezlerr??

2. ameliyatta 350cc kesinliklee yuvarlak high profil tercih edicem, yoksa 375cc mi olsa ??

damla isteyenler sakınn sakınnnnn sakınn diyorum bi dee...
errycim valla senin durumunu o kadar merak ediyorum ki senin kadar olmasa bile biir an önce yaptır istiyorum. çok mutlu olacaksın bunu yaşayan bilir ancak güzel haberlerini bekliyorum canım

Kizlar ben kesin 400 istiyorum en az.... buyuk gogus kadar guzel bisi var mi ya... ben c cup takiyorum su anda 85 ama kesinlikle d cup 90-95 olsun istiyorum.bayiliyorum buyuk goguse... bu arada ameliyattan sonra dikis izleriniz kaldi mi gectimi? tek korkum dikis izlerinin kalmasi oyle kesilip bicilmis gibi gorunmek istemiyorum acikcasi

Kizlar ben kesin 400 istiyorum en az.... buyuk gogus kadar guzel bisi var mi ya... ben c cup takiyorum su anda 85 ama kesinlikle d cup 90-95 olsun istiyorum.bayiliyorum buyuk goguse... bu arada ameliyattan sonra dikis izleriniz kaldi mi gectimi? tek korkum dikis izlerinin kalmasi oyle kesilip bicilmis gibi gorunmek istemiyorum acikcasi

kız allah iyiliğini versin bide 95 yazmış kız nabıcan büyük göğüsü ah ahh biz küçültmeye çalışırız küçük olanda büyük isterkaydirigubbakcemile5

Sekerim 70 kilo idim 60 olunca gogusler eridi gitti 85 c simdi kocam seviyo buyuk gogus napiyim yaa:KK43:(( benimde hosuma gidiyo ortak karar aldik soyle 90-95 olucak d cup .... daha karar veremedim ama buyuk olsun istiyorum...

Büyük göğüs dert yaaa sarkar yaşlanınca adetten kesilince Büyüyecek zaten 85 Küçük Göğüs değil ayrıca Tam taaammmmm Kararında lakin olay 90 95 oldumu işin rengi değişiyo bence hoş değil 85 Tam karar tatlişkom Boşver sen haline şükret ne ole ıyyyyyy :KK1:

Sekerim 70 kilo idim 60 olunca gogusler eridi gitti 85 c simdi kocam seviyo buyuk gogus napiyim yaa:KK43:(( benimde hosuma gidiyo ortak karar aldik soyle 90-95 olucak d cup .... daha karar veremedim ama buyuk olsun istiyorum...
bence de hiç fit durmaz..

siz karar verdiyseniz canım bizede dua etmek düşer imnş istediğin ölçüye kavuşursun canım

Ben Turkiyede evet cok buyuk goguslu gormedim ama burada ABD buyuk gogus yaptiran cok var ve gayet guzel duruyor ben yakistigini dusunuyorum. Silikon gogus sarkmaz bence... 95 dd gogusleri olan kalcasi cok buyuk olmayan ve beli ince olan cok bayan gordum ve cok cok fit guzel duruyor. Zaten kilo verdigim icin guzel duracagini sexy duracagini dusunuyorum ben. Bel agrisi cekecegimide sanmam cunku burada daha yeni bir bayan 900 cc taktirdi o bile tasiyosa ben rahat 400 cc tasirim gibi geliyor.... kesinlikle gidersem 90 dan asagisi olmaz bence... buyuk gogus sevenlerde cesaret etsin herkesin fizigine ve tasimasina gore degisir. tabiki her yeri kilolu olan bir bayanda guzel durmyacaktir dahada kilolu gosterecektir ama kalcasi cok cok asiri buyuk olmayan ve beli ince olanlarda gayet guzel durur bence

Son düzenleme:
  • Beğen
Reactions: tup
errycim valla senin durumunu o kadar merak ediyorum ki senin kadar olmasa bile biir an önce yaptır istiyorum. çok mutlu olacaksın bunu yaşayan bilir ancak güzel haberlerini bekliyorum canım

teşk ederim cnmm benimmm, inşallah..

Ankaraya hastaneye bekliyorum moral olsun banaaaaaaa, ay ne gzl olurduu:eek:

ALTIN86 kusura bakma özelden msj gonderemedim cnm o yüzden buraya yazıyorum

Cnm ben Kıbrıstan gittim ameliyata,ameliyattan sonra 5. günümde ucak yolculugu yaptım geri dönmek için, bavulumu falan ben cekip çevirdim. Ameliyat sonrası gerçekten rahat geçti...31 agustosda oldum...4ünde Barış Beye drenlerimi çıkarttırmak için gittim...drenlerden sonra baya bir rahatladım...hatta o gün kuzenimle alışverişe bile gittim...sadece yatıp kalkarken birazcık zorlandım 1 hafta kadar o da biraz benim korkaklığımdandı...1 haftadan sonra cok cok rahat oluyorsun agrı sızı hiç yok, kollarını cok rahat kaldırabiliyorsun...ben kesinikle cok rahat ol derim, cok da doğal duruyor sonuç hemde...protez olduğuna bin şahit istersin :KK66:

ALTIN86 kusura bakma özelden msj gonderemedim cnm o yüzden buraya yazıyorum

Cnm ben Kıbrıstan gittim ameliyata,ameliyattan sonra 5. günümde ucak yolculugu yaptım geri dönmek için, bavulumu falan ben cekip çevirdim. Ameliyat sonrası gerçekten rahat geçti...31 agustosda oldum...4ünde Barış Beye drenlerimi çıkarttırmak için gittim...drenlerden sonra baya bir rahatladım...hatta o gün kuzenimle alışverişe bile gittim...sadece yatıp kalkarken birazcık zorlandım 1 hafta kadar o da biraz benim korkaklığımdandı...1 haftadan sonra cok cok rahat oluyorsun agrı sızı hiç yok, kollarını cok rahat kaldırabiliyorsun...ben kesinikle cok rahat ol derim, cok da doğal duruyor sonuç hemde...protez olduğuna bin şahit istersin :KK66:

ya daha önceden görüştün mü doktor ile. nasıl karar verdin.

ESER AYDOĞDU hakkında bilgisi olan var mı nereye yazacağımı bilemedim Eser hanımla görüşen veya göğüs büyütme ameliyatı yaptırıp memnun olan var mı

teşk ederim cnmm benimmm, inşallah..

Ankaraya hastaneye bekliyorum moral olsun banaaaaaaa, ay ne gzl olurduu:eek:
canım benim ankarada olsam seve seve.. ama maalesef konyada yaşıyorum akademik durumlar nedeniyle. ama gelip gidiyorum ankaraya belki denk gelir sen haber ver bana. bu arada sen doktorla görüştün mü boyut meselesini en son 350-375 diyordun?

X