Resimli !! Düşük mü?? Hassas içerik!!

zgendr

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Mart 2024
69
13
24
Soracak kimsem olmadığı için size soruyorum. Resim için özür dilerim tam 6 haftalığım. İlk gebelik. Kalp atışı duyulmadı keseyi gördüm. Kasık ağrım var ve böyle bu şekilde pembe sarı akıntılarım çoğaldı. Dr a bilgi verdim fakat mesai dışında olduğu için görmedi. Kasık ağrım bıçak saplanır tarzda. Sizce normal mi? İki üç gündür ara ara bu tarz peçeteye silince geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
düsük olsa kan durmazdi olabiliyor pembemsi zarari yok ama doktor tutunmasi icin 10 günlük hap verebilir bendede böyleydi korkutma kendini strese girme

İyi ki yok diyorum, çevrenizdekiler şanslı. Bir tanıdığımın bana sorununu tarif edip anlatmak yerine -çünkü çok karmaşık bir şey değil, anlatsanız da anlaşılır- böyle bir fotoğraf yollamasını istemezdim. Çoğu insan da istemez.

İyi ki yok diyorum, çevrenizdekiler şanslı. Bir tanıdığımın bana sorununu tarif edip anlatmak yerine -çünkü çok karmaşık bir şey değil, anlatsanız da anlaşılır- böyle bir fotoğraf yollamasını istemezdim. Çoğu insan da
Çoğu insanda böyle düşüneceğini bildiğim için,hani hassas içerik diyerek durumu belirtmiş bulunuyorum. Ama sanırım siz bugün biraz böyle zor bir gün geçirdiniz ki gerginliğinizi benim forumum üzerinden atabileceğini düşündünüz :) Neyseee tabi ki sizinle bu konu hakkında tartışıp daha da sizi sinirlendirmek istemem. Fikirlerinizi saygı duyuyorum iyi akşamlar

Doktor degiliz resimden teşhis koyamayız yazılı şekilde de anlata bilirsiniz.Ilk haftalarda böyle kanamalar lekelenmeler ola biliyor doktor ilaç yazar durdurur.

Doktorlar bile bekletiyor düşük mü, tutunma kanaması vs diye anlamak için.
Bu görselden anlayacak uzman çıkar belki. Bu şekilde görsel paylaşmakta yasak!.

X