Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
malesef oluşan çatlaklara da çözüm yok..doktorlar hamilelere genelde hep bebe yağını tavsiye ediyorlarmış çatlak oluşumunu azaltması için ..ben de ordan şey ettmiştim :)) :KK1:
deri de lastik gibi çok kilo alınca sünüyor çatlıyor akannehir
yoksa benim nemlendirmeye heç niyetim yoktuu :KK1:

herkese slmlarrrrrrr iyi akşamlar kızlar amanın sayfaların hepsini okuyamadım valla ne kadar çok ilerlemiş kim bilir ne hazineler saklı geri sayfalarda :)))

kızlar sizden bir ricam var.aranızda golden rose ruj kullanan varsa mat, dudak rengine yakın veya pembe-kırmızı değilde daha çok pas kırmızısı ve gene mat olan rujların numarasını paylaşabilirmisniz.kozmetikçiye gidip hepsini denemeye kalktğımda kafam karışıyor bir türlü beğenemiyorum sonra bir şey almadan geri dönüyorum.biri no söylediği zaman çok daha iyi oluyor.önerilerinizi bekliyorum bal arıları:)

günaydın kızlarrrrrrr :)))))
ya bende nude tonlarda bi ruj istiyorum ten rengim gibi olsun ama flormar veya golden rose olsun eve giderken alabileceğim tek marka onlar :p ama diğerlerinide istiyorum belki başka yere giderim almaya :)

Canım su parlak glosslarından var bende,sürülmesi cok zor,cok yogun buluyorum yapılarını. 3d effectti sanırım,ama isim konusunda yanılıor olabılırımde

herkes güle güle kullansın cicilerini bende en son lush tea tree tonik ve aqua marine yüz temizleme jeli aldım donutum sende mutlaka bu dedigim ürünleri denemelisin body shopları rafa kaldıracagına eminim =)))))) donutcugum shiseido pureness light ivory de çilekte var artık :dance:

kızlar yağ emici mendillerden kullanan var mı ?

ben şimdi Maybelline Volume Express Lift Up Maskara kullanıyorum ve çok memnunum fakat degiştirmeyi düşünüyorum ve max faktör false lash effect almayı düşünüyorum ikisi arasında kararsız kaldım sizce hangisi?

herkes güle güle kullansın cicilerini bende en son lush tea tree tonik ve aqua marine yüz temizleme jeli aldım donutum sende mutlaka bu dedigim ürünleri denemelisin body shopları rafa kaldıracagına eminim =)))))) donutcugum shiseido pureness light ivory de çilekte var artık :dance:

kızlar yağ emici mendillerden kullanan var mı ?

canım body shopları rafa kaldıralı cok uzun zaman oldu :) la roche ıle yola devam edıyorumuzun suredır,kopuk oldugu ıcın temızleyıcısı cok ıyı gelıyor cıldıme.
Gule gule kullan cicilerini Livcim

Evet bende yaklasık bir on gun once aldım cilekten light ivory pudramı :)

ben şimdi Maybelline Volume Express Lift Up Maskara kullanıyorum ve çok memnunum fakat degiştirmeyi düşünüyorum ve max faktör false lash effect almayı düşünüyorum ikisi arasında kararsız kaldım sizce hangisi?

Ben max factorü hiç sevemedim,Loreal Lash Architect veya Lancome Virtuose maskara onerıyorum ben

X