Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
meryem nerde bulursan bananda haber et gözüm, benimde almam gerek bundan kesinliklee göz cevrem hem kuru hemde fazla degil ama mora yakin bisey..

simdi internetten baktim bana en yakin frankfurtta varmis , ilk firsatta alicam zemuszemus nezamandir istiyodum göz cevrem icin bakim kremi madem kiprikde uzatiyo bunu deneyelim bakalim:hulya:

ben geldim canlarım cierlerimhihoyyythepinizi çokk özledim,yokluğumda beni sevgileri ve destekleri ile yalnız bırakmayan tüm dostlarıma teşekkür ederim..aldım haberlerini:eek:
haspahal ettiğimize göre mapusta aldıklarımı koyuyım bende:dance:

badi den aldım bunları..2 al bir öde kampanyasından..şeftali tonlarında allık
kıvrım veren rimel
renklendiricili fondoten(benefite benziyo ışıl ışıl bişeygamyoncuiremsu)
göz altı kapatıcısı..
2 ürün beleşe geldi işte düşünün:icecream:
mineralli allığım güzel memnunum,rimel vasat,göz altı kapatıcı vasat,fondoten başarılı..

bodur deolarda beleş geldi:kedi:çok beleşçi oldum valla:roflol:bodurların kokusunu sevmedim,biraz ağar ve çok neşeli geldi kokusu,ben daha sabunsu deoları seviyorum..fres olan favori kokum..
doktor renoyu sadece şişesi için aldım..fıs fıs şeklinde sıkmalı.içine yağ koyup vucut yağı yapıcam krem bitince.ama 4 tl olmasına karşın çok başarılı buldum..hiç yağlı değil!üstelik havuç özlü olmasına rağmen

offf kanka hep bana hatrlatıyon böle ekliyerek ama alışverişe çknca kıyafetten bşka bişe görmüyo gözüm zemuszemus
body shopa ugra dedin misal bak unuttum sositososito
aldıklarını güle güle kullan kankam Şeniz
begenmezsen burdayım biliyon :icecream:

Merhabalar Arkadaslar, topiginize ilk kez yaziyorum, izniniz olursa ben de bu hafta icinde aldigim ürünleri paylasmak istedim, herkes aldiklarini iyi günlerde kullansin...

Son düzenleme:
Bilmedigim bir nedenden cok büyük oldu özür diliyorum, demekki neymis bi daha eklememem gerekiyo sanirim, hoscakalin...

sanirim bu sefer olacak
006qi.jpg
[/URL][/IMG]

sochic sagol canim demek buymus... evet kendim icin düsünüyorum ya demek uzatim dolgunlastiriyorsa demek ki kiprikleri besliyor yani zararina olmaz herhalde kullanirsam, zaten devamli göz kremi kullaniyorum ben onun icin, göz altlarim cok mor :KK43: ve korkuyorum cabuk burusur diye,

amca kizim var onunda göz altlari benim gibi daha yas 26 gözünün alti kiristi ki hic makyaj falan yapmaz genetik bisidir diye korkuyorum :çok üzgünüm:

anladım cnmm uzun süreli kullanımda kirpikleri uzatıomş eet nette yazılanlara bakılırsa ama bence body shopun e vitaminli kremi daha ii olabilir kullanan hemen hemen herkes memnun yne netin yalancısıyım bu senin dediğin c vitaminli olan tam anlamyla göz çevresi kremi değil canlandırıcı falan gbi bişi ama e vitaminli olan göz çevresi olarak geçio bence bi araştr derim ben oyumu e vitaminliden yana kullanıorum neutrogena göz çevrem bitsin e vitaminli alcam

myfish güle güle kullan ürünlerini

asom hosgeldin tekrar aramiza valla özlettin kendini

meryemim p2 in eyeliner ve fircalari gercekten cok güzelmis ya bayildim neden benim gözüme carpmadi daha pazartesi gittim DM e

ASO hoş geldin . . .

ixora dan gelen numuneler 6 bayan 3 erkek kokusu geldi ve bi çok salyangoz özlü krem numunesi kremede tam not kokularada . . .
bi gün olurda dolum farfim kullanırsam alacağım tek marka ixora . . .

salyongoz özlü kreminide alıcam sanırım biraz daha kullanmayı bekliyorum . . .
bi reaksiyon gösterecek miyim bakalım . . .

sürme aldım mum biçiminde 2 tlye hac malzemeleri satan bi yerden lakin feci aktı ama simsiyahta yaptı ve flormar kaş kalemi tek kelimeyle süper :asigim: kalemin arkasındaki fırçayla çizgi dağıtlılyo çok doğal görünüm sağlıyo . . .

kremler zaten AVON

yok bu sephoranın far bazı bana yaramıyor.
sabun dediğin gibi üstüne fondoten sürüp denicem.
bari bitirim sonra mac ya da inglottan alırım :KK43:

fondoten mi yazmışım ehehehe
var bi gariplik bende ama hayırlısı
pudra demek istemiştim roxecim :)
sevilden bi fondoten almıştım kullanamıyom bari böle kullanayım.

bunlarda benim yeni cicilerim.

üstteki resimde zeemanndan aldigim krem kalemler .elime sürdüm denedim gayet güzeller.

3 tane automatic göz kalemi , gri ve gül kurusu dipliner

sari olanda essence tirnak bakimi kalemi.

uww süpersiniz kızlar! =)a.s

C vitamnli Badi Şop kirpik mi uzatıyormuş ?akannehir
ben E vitaminli ve AloeVeralı kullandım, Aloe'yi tercih ederim...Ama böyle dediniz ya, aklıma düştü, bitince mutlaka denicem =):sm_cool:

Yaşasın Body Shop!!!
ASOm güle güle kullan balım!opuyorumnanaktan

Badi'de Brezilya Fındığı saç maskesi Ekim ayı boyunca %30 indirimli, şahsen ben yarın alıcam, kaçırmayın derim =)
:hulya:

bu brezilya fındığı maskesinin nemlendirme özelliği varmış sanırım, nem maskesi arıyorum bende saçlarım için, iyi oldu bu kampanya:) indirimli fiyatı ne kadarmış peki?

güle güle kullanin sabun, myfish ve askito

askito kuzum bide eline boyayip gösterseydin ya :) bende istiyom yaaaaa ev boyahane oldu ama dayanamiyom :) bugün 3 lipglos birde krem aldim :)

cekerim bi ara meryemcim.. walla bende zor tuttum kendimi
titreyen maskara cikmis. astorundu sanirsam.
alcaktim biraktim.loreal far alcaktim fondoten alcaktim.. dedim kizim napiyon :)) git cocuuna bisküvi al :)

birtane far almistim.. cok güzeldi rengi.
9.50€ loreal altin rengi

aldim ciktim.. bi baktim bi adam cöpleri karistiriyor.
plastik sise ariyor iade edip 25 cent alabilmek icin.

kendime bir yuh cekip ciktigim gibi geri girdim ..kadina ben bunu istemiyorum dedim :)
parami geri aldim. markete gidip yiyecek bisiler aldim

hahahahhahaihiohoihio acayip duygu sömürüsü yaptim ..
artik bisi alirken 2 kere düsünün :roflol::roflol:

yurtdışında yaşamanın faydalrı işte
bir kozmetik ürünü buraya gelene dek
vergisi ürün fiyatını solluyor da geçiyor da katlıyor o ürünü
misal 10.000EUro luk bir araba burda 100.000 Euro
gercekten ya
ithalat vergisi,ötv,lüks,motor vs..vs..
her haltı vergilendirmelerle bizim üzerimizden çıkarmadıkları gün fiyatlar nasıl olcak çok merak ediyorum

kazulet neden öyle diyorsunki tatlim.. türkiyedeki kozmetiklerdede gayet uygun fiyatlar.
ben hep uyguna aliyordum.

X