Resimli Kullandığımız En Güzel Parfümleri Paylaşalım

bende biraz hastalık derecesinde :26: bunlar kullandıklarım birde kullanmadıklarım yazın kullandıklarım var bundan fazlası :KK12:
çok seviyorum parfümleri :18:

$Burberry-Summer-EDT-Woman-100-ml_1854_1.jpg kızıma bu parfümü sipariş verdim kokusu nasıl kalıcımı kullanan varsa yardımcı olabilirmi.. yaşı 17 beyaz tenli koku kızıma uygunmudur?

benimde yaklasik 2 yildir hic vazgecemedigim iki koku...
$ORIJINAL-FATURALI-DIOR-MIDNIGHT-POISON-100ml-EDP__39529192_0.jpg $images.jpg
özellikle DIOR kullandigimda parfümün adini merak eden ve soran cok oluyor.deneyim derim bayanlar...

Son düzenleme:

yeni parfümüm :KK16: pudralı kokular pek tarzım olmamasına rağmen yeni çıkan chanel no 19 poudra çok hoşuma gitti..
tepe notalarında neroli ve mandalinanın,orta notalarında yasemin ve irisin kullanıldığı bu yeni parfümün dip notalarında da musk,tonka fasulyesi ve vetiver kullanılmış.
Eğer temiz pudralı kokular arıyorsanız denemenizi tavsiye ederim sürekli olarak kokuyu alıyorsunuz ama rahatsız etmiyor :KK54:

bunlarda benim kullandıklarım
Dior addict, dior mıdnıght içlerinden en vazgeçilmezlerim bittikçe yenilediklerim bunlara zen ide ekledim oda çok güzel, diğerlerinide gündelik olarak kullanıyorum
Şuan tam bir bebek kokusu arıyorum arkadaşlar bilginiz yada kullandıgınız bebek kokan bir parfüm önerebilirmisiniz bana...?

Son düzenleme:
$parf.jpg benimkiler bunlar.lolitayı denemek için küçük boy almıştım,çok beğendim. 100ml de ısmarladım :KK12: en sevdiğim kokum hypnotic poison.
bu arada chopard casmir , treselle mystic ya da antonio banderas blue seduction isteyen olursa takas edebilirim başka kokularla :KK31:

$fotoğraf.JPG

victoria secret -plum drop
zara -essential
dkny - sweet
calvin klein - shock
versace - vanitas

bunlar evdekiler.

işyerinde de dolce & gabbana the one ve burberry -beat var.

ve çok pahalı olduğu için şu an alamadığım ama asla vazgeçmeyeceğim.

narciso rodriguez ve guerlain - magic

eğer d&p den açık alıcaksam da chanel chance, dior jadore ve armani mania

X