Saç Rengi ve Saç Boyama RESİMLİ LOREAL BOYA YARDIM

esmeraysem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2011
865
43
ARKAAŞLAR BANA YARDIM EDİN KARARSIZLIK YAŞIYORUM SAÇLARIM ŞUAN KOLESTON 7 77 IŞILTILI KAHVE RENGİ ÇOK KOYU OLMADI ORTA KARAR BİR KAHVE OLDU BEN LOREAL BOYAMAK İSTİYORUM SONRADAN İNCELEDİM VE BİR RENGİNİ BEĞENDİM

RESİMDEKİ RENK LOREAL RECİTAL PREFERENCE 6 CAPRİ KOYU KUMRAL OLARAK GEÇİYOR BEĞENDİĞİM RENK BU RENGİ KULLANAN VAR MI YADA FİKRİ OLAN BİLGİSİ OLAN DUYMUŞ OLAN LÜTFEN BİLGİ VERSİN YADA İSTEDİĞİM KIZILLIK YAPMAYACAK YAPSA BİLE AZ YAPACAK GÜZEL SICAK BİR KAHVE

Eklentiler

• 5011408000184_T1.jpg
    5011408000184_T1.jpg
    18,3 KB · Görüntüleme: 604
  • 5011408000184_T3.jpg
    5011408000184_T3.jpg
    42,9 KB · Görüntüleme: 234
ARKAAŞLAR BANA YARDIM EDİN KARARSIZLIK YAŞIYORUM SAÇLARIM ŞUAN KOLESTON 7 77 IŞILTILI KAHVE RENGİ ÇOK KOYU OLMADI ORTA KARAR BİR KAHVE OLDU BEN LOREAL BOYAMAK İSTİYORUM SONRADAN İNCELEDİM VE BİR RENGİNİ BEĞENDİM

RESİMDEKİ RENK LOREAL RECİTAL PREFERENCE 6 CAPRİ KOYU KUMRAL OLARAK GEÇİYOR BEĞENDİĞİM RENK BU RENGİ KULLANAN VAR MI YADA FİKRİ OLAN BİLGİSİ OLAN DUYMUŞ OLAN LÜTFEN BİLGİ VERSİN YADA İSTEDİĞİM KIZILLIK YAPMAYACAK YAPSA BİLE AZ YAPACAK GÜZEL SICAK BİR KAHVE

canım renk konusunda yardımcı olamam ama ne yaparsan yap kesinlikle loreal preference'a boyama. iğrenç bir boyaaa !!!!!

Capri falan o isimler hikaye.boya 6 numara yani koyu kumral.kumral renkler kızıllık içermez, kızllıktan korkmana gerek yok.Preference in iğrenç olduğuna katılmıyorum.Gözün bunda kaldıysa al ve boya bence.dandik dundik markalar olmadıktan sonra tüm dünya markalarından seçebilirsin boyanı.6 hepsinde koyu kumraldır zaten.

Çok teşkler bazılarında siyaha yakın veya çok koyu kahverengi oluyomuş tam anlayamadım acıkası ben saçımda boyayı 30 dakikadan fazla tutmam koyuda olmuyor ışıltılı kahve bile bende koyu olmadı koleston olduğu halde sanırım bazıları saçlarında çok uzun tutuyolar yada kendi renkleri çok koyu olduğu için bu boyaları sürüncede siyaha yakın oluyor şuan saçımda ışıltılı kahve var ama koyu değil orta karar bir kahve loreal deneyeceğim :)

Capri falan o isimler hikaye.boya 6 numara yani koyu kumral.kumral renkler kızıllık içermez, kızllıktan korkmana gerek yok.Preference in iğrenç olduğuna katılmıyorum.Gözün bunda kaldıysa al ve boya bence.dandik dundik markalar olmadıktan sonra tüm dünya markalarından seçebilirsin boyanı.6 hepsinde koyu kumraldır zaten.
Çok teşkler bazılarında siyaha yakın veya çok koyu kahverengi oluyomuş tam anlayamadım acıkası ben saçımda boyayı 30 dakikadan fazla tutmam koyuda olmuyor ışıltılı kahve bile bende koyu olmadı koleston olduğu halde sanırım bazıları saçlarında çok uzun tutuyolar yada kendi renkleri çok koyu olduğu için bu boyaları sürüncede siyaha yakın oluyor şuan saçımda ışıltılı kahve var ama koyu değil orta karar bir kahve loreal deneyeceğim

Evet saçta uzun tutunca renk koyu çıkar.Saç boyalı ve koyuysa da açık renk boya açmaz.sizin saçınız 7 tonunda olduğundan rahatlıkla 6yla boyayabilirsiniz, içiniz rahat olsun.

X