Saç Rengi ve Saç Boyama (Resimli)Saç açma , saçta oluşan turunculuğu gidermek

MakeupHair

2 minik mucizeye sahibim ..
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2013
15
31
Kızlar merhaba ,
Daha önceki konumda siyah olan saçlarımı boya siliciyle akıtmıştım .
Daha sonra küllü sarı aşkımdan saçımda baya bir işlem yaptım . Saçlarım kalın telli ve güçlü olduğundan herhangi bir yıpranma olmadı. Saçlarımı sürekli siyaha boyanmasından mı kaynaklı , yoksa yapısından mı bilmiyorum saçlarımı 4 kez açmama rağmen saçım sarıya doğru değil açık turuncuya doğru gitti.ve sonuç olarak iğrenç bir çiğ turuncu oldu . 1 kere daha açmak istedim açtım sonuc gene turuncu. Belki oriel kullansaydım sarıya dönük olurdu ama kullanmak istemedim palettenin yoğun renk açıcısıyla açtım. Daha sonra belki turunculuğu alır diye palettenin açık küllü sarısıyla boyadım . Evet biraz aldı ama hala turuncuydu .1 tane nevacolor fındık kabuğu boyam vardı onunla biraz gümüş boyayı karıştırıp cila yaptım boya tutmadı küllü olmadıgı için Sonra saçlarıma zemin hazırlamaya karar verdim ve palette küllü açık sarı ve küllü kumralı karıştırıp saç diplerime sürdüm .20 dakika beklettim kalan boyaya 1 çay bardağı ılık su ve zeytinyağı ekleyip uçlarına uyguladım.25 dakikada bu şekilde bekleyip yıkadım . 1 ay sonra aynı işlemi tekrar uygulayacagım .
Ben saçlarıma guvendiğim için deneme yanılma yoluyla elde ettim siz bukadar işlem yapmayın diye sonucu sizinle paylaşmak istedim .eğer saçlarınızda turunculuk oluştuysa direk küllü kumralla cila yapın .
20160712_101702-1.jpg
20160713_125305-1.jpg
20160730_100636-1.jpg
20160801_111141-1.jpg
20160727_155600-1-1.jpg
20160713_125408-1.jpg
Daha açık istiyorsanız küllü açık sarı ve küllü kumralı karıstırarak yapın ve kurtulun ☺☺

palettenin röfle setiyle turunculaşmadan actım saclarımı üzerine tekerar sarı boyama geregi duymadım :KK66:

Ben röfle yaptırdım ama röflemin rengi beyaza yakın oldu ve zemin rengim cok koyu oldu acaba evde cila yapsam o koyu olan zemin rengim açılır mı röflemin renginde biraz dorelik olur mu ???

Ben röfle yaptırdım ama röflemin rengi beyaza yakın oldu ve zemin rengim cok koyu oldu acaba evde cila yapsam o koyu olan zemin rengim açılır mı röflemin renginde biraz dorelik olur mu ???

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    48,4 KB · Görüntüleme: 256
  • image.jpg
    image.jpg
    45,6 KB · Görüntüleme: 299
merhaba 7.1 ile 9.1 mi karıştırarak boyadınız ve kaçlık oksidan kullandınız?.Bnede saçlarımı 8.1 ile boyadım 3 ay arayla açık küllü kumral olsun diye ama maalesef yine turunculaşma var.Sizin dediğiniz gibi boyayacağım umarım olur.

Kızlar merhaba ,
Daha önceki konumda siyah olan saçlarımı boya siliciyle akıtmıştım .
Daha sonra küllü sarı aşkımdan saçımda baya bir işlem yaptım . Saçlarım kalın telli ve güçlü olduğundan herhangi bir yıpranma olmadı. Saçlarımı sürekli siyaha boyanmasından mı kaynaklı , yoksa yapısından mı bilmiyorum saçlarımı 4 kez açmama rağmen saçım sarıya doğru değil açık turuncuya doğru gitti.ve sonuç olarak iğrenç bir çiğ turuncu oldu . 1 kere daha açmak istedim açtım sonuc gene turuncu. Belki oriel kullansaydım sarıya dönük olurdu ama kullanmak istemedim palettenin yoğun renk açıcısıyla açtım. Daha sonra belki turunculuğu alır diye palettenin açık küllü sarısıyla boyadım . Evet biraz aldı ama hala turuncuydu .1 tane nevacolor fındık kabuğu boyam vardı onunla biraz gümüş boyayı karıştırıp cila yaptım boya tutmadı küllü olmadıgı için Sonra saçlarıma zemin hazırlamaya karar verdim ve palette küllü açık sarı ve küllü kumralı karıştırıp saç diplerime sürdüm .20 dakika beklettim kalan boyaya 1 çay bardağı ılık su ve zeytinyağı ekleyip uçlarına uyguladım.25 dakikada bu şekilde bekleyip yıkadım . 1 ay sonra aynı işlemi tekrar uygulayacagım .
Ben saçlarıma guvendiğim için deneme yanılma yoluyla elde ettim siz bukadar işlem yapmayın diye sonucu sizinle paylaşmak istedim .eğer saçlarınızda turunculuk oluştuysa direk küllü kumralla cila yapın .Eki Görüntüle 1864758 Eki Görüntüle 1864759 Eki Görüntüle 1864760 Eki Görüntüle 1864770 Eki Görüntüle 1864771 Eki Görüntüle 1864773 Daha açık istiyorsanız küllü açık sarı ve küllü kumralı karıstırarak yapın ve kurtulun ☺☺
aynı turunclukta kaldım şuan lütfen yardım edrrmisiniz şimdi sadece cila mi yapayim

X