Saç Rengi ve Saç Boyama -RESİMLİ- Saçıma açıcı kullanmalı mıyım?

La vie en Rosee

Kendinin En İyi Versiyonu👑
Pro Üye
1 Haziran 2018
4.997
12.553
Merhaba arkadaşlar,
Kuaförde saçıma açıcı işlemi uygulanmıştı. Sonra sarıya boyattım. Her neyse bunu önceden saçıma açıcı uygulattığımı belirtmek için paylaştım. Sorum şu:

ben yaklaşık bir kaç hafta önce saçımı palette deluxe 10-1 boyayla boyadım kendim. Saçım koyu sarı ve açım kahve tonlarındaydı.Yani çok koyu değildi. Ama yeterince açmadı. Fotoyu paylaştım. Bu şekilde oldu şu an saç rengim. Tekrar üstüne aynı renkle boyasam açık küllü sarıyı elde eder miyim? Yoksa illa ki açıcı mı kullanmalıyım o rengi elde etmek için?

Eklentiler

• 1858E4C3-B32C-466B-9B41-A6873EC122C7.jpeg
    1858E4C3-B32C-466B-9B41-A6873EC122C7.jpeg
    129,1 KB · Görüntüleme: 243
Şu an bile kaşlarınız göze çarpıyor koyuluk olarak, saçlar daha da açılırsa komik görünür.
Kırmızının alt kısmında görülen saçlarınız yıpranmış duruyor. Evde yapılan açma işlemlerinin çoğu hüsranla sonuçlanıyor.
Hem saç sağlığınız için hem de görünüş güzelliği açısından ellemeyin derim.

Şu an bile kaşlarınız göze çarpıyor koyuluk olarak, saçlar daha da açılırsa komik görünür.
Kırmızının alt kısmında görülen saçlarınız yıpranmış duruyor. Evde yapılan açma işlemlerinin çoğu hüsranla sonuçlanıyor.
Hem saç sağlığınız için hem de görünüş güzelliği açısından ellemeyin derim.
Evet kaşlarım saçıma göre koyu, farkındayım. Açıcam onu da. Omega özelliği olan renk açıcı ve boya siparişi verdim. Uzun araştırmalarım sonucu istediğim renge ulaşmanın tek yolunun malesef ki renk açmak olduğu kanısına vardım. Bu zamana kadar yeterince yıprandı zaten, ilk haline dönmesi neredeyse imkansız. Boyadıktan sonra da elimden ne gelirse yapıcam onarmak için saçı. Teşekkürler yorum için.

Merhaba arkadaşlar,
Kuaförde saçıma açıcı işlemi uygulanmıştı. Sonra sarıya boyattım. Her neyse bunu önceden saçıma açıcı uygulattığımı belirtmek için paylaştım. Sorum şu:

ben yaklaşık bir kaç hafta önce saçımı palette deluxe 10-1 boyayla boyadım kendim. Saçım koyu sarı ve açım kahve tonlarındaydı.Yani çok koyu değildi. Ama yeterince açmadı. Fotoyu paylaştım. Bu şekilde oldu şu an saç rengim. Tekrar üstüne aynı renkle boyasam açık küllü sarıyı elde eder miyim? Yoksa illa ki açıcı mı kullanmalıyım o rengi elde etmek için?
Tam olarak hangi renk bu acaba

geçen sene karantinada kendi kendime elde etmiş olduğum bir renk :KK70:
Kahve saçıma açıcı kullandıktan sonra platin sarı sürdüğümde elde ettiğim buydu🤷🏼‍♀️Şimdi düzelttim tabii
Ben çok begendim bu aralar saçımı boyamak istiyorum da cvp verdiğiniz için teşekkürler

X