Revizyon Ameliyatı Ücretleri (İstanbul, Mart 2023 )

Merhaba peki sizce revizyonda en iyisi hangisi?
Ben emre ilhana olmuştum üç sene önce ama burnum düştü 280 bin mi istiyor yeni ücretlerde asla hak ettiğini düşünmüyor ki zaten sadece zenginlerle ilgilendiğini de fark ettim ikinci ameliyat olmam Gerektiğini söylemişti tekrar olmuştum ama çok baştan savma yaptı hiç istediğim gibi olmadı bu yüzden onu asla ve asla önermiyorum sizi dinlemiyor bile tutturmuş bi prenses burnu üç tip var zaten başka bir şey bildiği yok herkese aynı şeyi yapıyo ama tabi zenginseniz göz önünde iinsanlarsanız yoksa uğraşmıyor bile mağdur oluyorsunuz ve bir şey diyemiyorsunuz çok hazır cevap ve laf söylemenize izin vermiyor şu an doktor arayışındayım.. üçüncü ameliyat için gerçi ikinciyi saymasam da olur birinciyle hiçbir farkı yok boşa para verdiğime üzülüyorum neyse ki ilk ameliyatın yarı fiyatına yaptırmıştım geçen yaz 30k idi şimdiki fiyatlara bakılırsa çok yazık

Ben emre ilhana olmuştum üç sene önce ama burnum düştü 280 bin mi istiyor yeni ücretlerde asla hak ettiğini düşünmüyor ki zaten sadece zenginlerle ilgilendiğini de fark ettim ikinci ameliyat olmam Gerektiğini söylemişti tekrar olmuştum ama çok baştan savma yaptı hiç istediğim gibi olmadı bu yüzden onu asla ve asla önermiyorum sizi dinlemiyor bile tutturmuş bi prenses burnu üç tip var zaten başka bir şey bildiği yok herkese aynı şeyi yapıyo ama tabi zenginseniz göz önünde iinsanlarsanız yoksa uğraşmıyor bile mağdur oluyorsunuz ve bir şey diyemiyorsunuz çok hazır cevap ve laf söylemenize izin vermiyor şu an doktor arayışındayım.. üçüncü ameliyat için gerçi ikinciyi saymasam da olur birinciyle hiçbir farkı yok boşa para verdiğime üzülüyorum neyse ki ilk ameliyatın yarı fiyatına yaptırmıştım geçen yaz 30k idi şimdiki fiyatlara bakılırsa çok yazık
Evet onu duydum ben ahmet islam ve abdulkadir gökseli düşünüyorum ama göksel beyin fiyatları çok uçuk 300 bin😔

Kesinlikle çok egoist biri. Burada boş yere reklam yapıyorlar onun için. Özellikle de biraz ünlendikten sonra gerçek kisiligi ortaya çıktı bence. Doktor demeye bin şahit ister. Kaba saba egoist bir insan, bir de tonla para istiyor

Bende emre ilhana olmustum 1. si burnum yamuk ve burun deliklerini kücültmemis , önden bakildiginda bi delik asagida digeri yukarida duruyor sadece törpülemis bukadar cok pismanim ben sene 2012 de olmustum ameliyat suan 2. olmaktan korkuyorum

Merhaba arkadaşlar. Revizyon ameliyatı olmak istediğim için İstanbul'daki KBB doktorları ve plastik cerrahlardan ücret bilgisi aldım. Bu bir öneri listesi değildir, 2023 mart ayının güncel ücretleridir, bazı ücretler o günün dolar ve euro kurlarına göre çevrilmiştir, ücretler net değildir ve doktorunuz sizi muayene etmeden net bir şey söyleyemez. İlk kez ameliyat olacaklar için ücretler daha düşük olacaktır.
İlker Yazıcı 60.000 (eğer kbb doktoru da girerse +15-20.000)
Esra Bayri 60.000 den başlıyor
Mustafa Demir 55.000 civarı
Emre Koçak (180.000 civarı, öncesinde 2500 muayene)
Pendik Şifa Estetik Hast. 35-45.000 arası
Estetik International Bülent Cihantimur 120.000
Estetik International Cenk Şen 65.000
Gürsel Turgut 66.000
Aesthepan Clinic İbrahim Altoparlak 26-35.000 arası
Hüseyin Karabulut 26.000 ortalama
Payaslı Klinik Cem Payaslı 135.000 (martta 115.000 )
Payaslı Klinik Cem Berkay Sınacı 80.000 (martta 68.000)
Niviclinic 25.000 başlıyor
Alper Aksakal 50.000 başlıyor
Kemal Caner Delioğlu 35.000 civarı
Ozan Balık 110.000
Adem Binnetoğlu 40-65.000 arası
Esma Süleyman 30.000 başlıyor
Ozan Erol 45-75.000
Pendik Burun Estetiği Uğur Harputluoğlu 40.000 civarı
Gökhan Mersinlioğlu 50.000 civarı
İbrahim Devecioğlu 30-40.000 arası
Cenk Taner 70.000 başlıyor
Esmail Ahmed 35.000
Caner Kesimli 35.000
Tayfun Demirel 50-70.000 aralığında
Enver Avseren 35.000 civarı
Şahin Ulu 40.000
Fehmi Döner 35-40.000 arası
Burak Olgun 85.000 başlıyor
Mehmet Erdil 120.000 (500 muayene)
Abdulhalim İş 35.000 başlıyor
Alev Camcıoğlu 95.000
Ahmet Arslanoğlu 60.000 başlıyor
Ufuk Düzenli 60.000
Şaban Çelebi 80.000
Memet Yazar 150.000 başlıyor
Hüseyin Altun 48.000 başlıyor
Abdulkadir Göksel 301.500 + 1500 muayene
Ahmet İslam 90-100.000 arası (ön görüşme 20 dk ücretsiz, ilk muayene 1000 ancak ameliyat ücretinden düşer)
Mithat Akan 50-100.000 arası
Muzaffer İnan 60.000 civarı
Emre Üregen (telefonda ücret söylenmiyor)
Ahmet Dilber 100.000
Cemil Yurtseven 50.000 başlıyor
Ümit Hardal 50.000 başlıyor
Muhammet Dilber 200.000 civarı
Emre İlhan 280.000 civarı
Baver Şimşek 100.000 başlıyor
Volkan Sünter 75.000 tl
Barış Çakır 378.000
Gökhan Mersinlioğlu 50.000 başlıyor
Mehmet Doğru 80.000 civarı
İsmail Küçüker 120.000 civarı
Bülent Koç 120.000 başlıyor
Yusuf Öztürkçü 48.000
Mustafa Kavuğudurmaz 40.000
Naci Karacaoğlan 55.000
Teoman Doğan 160.000
Mirza Fırat 180.000
Muhammed Fatih Evcimik 50.000
Şahruz Şeyda 55.000 başlıyor
Niyazi Altıntoprak (yaz sonuna kadar dolu olduğundan ücret söylenmedi)
Fuad Sofuoğlu 80-100.000 arası
Uğur Şahin 120.000 civarı
Erhan Coşkun 132.300
Alpaslan Yıldırım 132.300
Timur Batmaz 80.000 başlıyor
Devrim Bellek 100.000 civarı
İhsan Türkmen 60.000
Erdi Özdemir 70.000 başlıyor
Ahmet Alp 150.000 başlıyor
Erkan Soylu 120.000 başlıyor
Selçuk İnanlı 110-120.000 arası
Erkin Önsal 30.000 (mart indirimi)
Mustafa Karaca 70.000 civarı
İbrahim Ercan 90.000
Arda Pelen 60.000 başlıyor
Ümit Taşkın 120.000 başlıyor
Kemal Uslu 70-100.000 arası
Nihat Kaya 90.000 başlıyor
Yuh yani fiyatlara bak ozaman kötü yapan doktorları şikayet edelim tazminat parası bu fiyatlarda olsun ve öyle yaptıralım. Haksızlık resmen bu ya tam kasap olmuşlar

Bende emre ilhana olmustum 1. si burnum yamuk ve burun deliklerini kücültmemis , önden bakildiginda bi delik asagida digeri yukarida duruyor sadece törpülemis bukadar cok pismanim ben sene 2012 de olmustum ameliyat suan 2. olmaktan korkuyorum
gerçekten ya benim de birinci ameliyat ile ikinci arasında bir fark yok şaka gibi neyse umarım şişlikler geçer de biraz olsun düzelir size de çok geçmiş olsun umarım korkunuzu yenip iyi bir karar vererek ameliyat olmanızı netleştirebilirsiniz kararsızlık çok yorucu bir şey..

Aslında o kadar para ödüyorsanız yaptıkları işinde bir garantisi olmalı.tv buzdolabı alırken var mesela. Burunda niye yok?. Dediğiniz gibi o kadar para ödüyorsam sonuç kötü olduğunda para fazlasıyle iade edilmeli. Keşke bununla ilgili bir çalışma kanun olsa. Ben 2008 ilk defa almanyada burun ameliyatı olmustum. İstediğim gibi yapmadı gittim dava ettim.verdiğim parayı aldım. Bence bu tür davalar türkiyede de öncü olmalı.
Ben kanıt olarak, burnumun sonrasında nasıl olacagına dair doktorun bana bilgisayarda yaptıgı resmi gösterdim ve kazandım. Ameliyata girmeden önce hasta delilleri toplarsa hak kazanır diye düşünüyorum.

Aslında o kadar para ödüyorsanız yaptıkları işinde bir garantisi olmalı.tv buzdolabı alırken var mesela. Burunda niye yok?. Dediğiniz gibi o kadar para ödüyorsam sonuç kötü olduğunda para fazlasıyle iade edilmeli. Keşke bununla ilgili bir çalışma kanun olsa. Ben 2008 ilk defa almanyada burun ameliyatı olmustum. İstediğim gibi yapmadı gittim dava ettim.verdiğim parayı aldım. Bence bu tür davalar türkiyede de öncü olmalı.
Ben kanıt olarak, burnumun sonrasında nasıl olacagına dair doktorun bana bilgisayarda yaptıgı resmi gösterdim ve kazandım. Ameliyata girmeden önce hasta delilleri toplarsa hak kazanır diye düşünüyorum.
Çoooooook haklısınız ancak adamı dava etmeye kalksak biz haksız duruma düşeriz şikayetçi olan dava açanların ne duruma düştüğünü okudum gördüm onra vazgeçtim bana 2 yıl garantisi olur demişti bi de dalga geçer gibi ancak trde bu tür işlerde adalet her zamanki gibi olmaması gereken şekilde işliyor bu yüzden dava açsak avukat bize para cezası falan verir zaten girmeden önce 948557873 tane belge imzalatıyolar okuma fırsatım da olmamıştı ameliyat prosedürleri falan demişti hemşire öyle imzalamıştım mutlaka onların hepsinin önlemini almışlardır maalesef ki bu konuda yapıcak bir durum yok…..

Kesinlikle çok egoist biri. Burada boş yere reklam yapıyorlar onun için. Özellikle de biraz ünlendikten sonra gerçek kisiligi ortaya çıktı bence. Doktor demeye bin şahit ister. Kaba saba egoist bir insan, bir de tonla para istiyor
Gerçekten öyle adam çok değişmiş yıllar geçtikçe daha da egoist narsist biri olmuş hatasını kabul etmeyip senin suçun faan diyo bi de üstüne verilen paraları görünce inanamadım artık zaten türk bir hasta gelmiyor çoğu zaman türk gelenler de eğer zenginse reklam yapıcak biriyse özel ilgi gösteriyor..

birkac doktor gezdim. Teyzem inan beye revizyon olmuştu çok memnundu bende ilk ameliyatımı oldum biz memnunuz açıkcası nefes alma problemimde çözüldü

Bu ne fiyatı ya böyle sakin böyle giyatlar verip ameliyat olmayın sırf görüntü için değmez bin pişman olursunuz. Fiyatı ayrı günahı ayrı çok. Degermi görüntü için önemli olan ahlak güzelliği. Görüntüyle değil ilim bilimle öne çıkın gerisi toprak olup gidecek kalıcı olan şeylere bakın derim

Merhaba ben 10 sene önce ameliyat olmuştum ve burnumun içinde en üstte uca doğru hep sızı acı veardı ve minnacık yara aynadan bi baktım mavi sert bir ip var hatt ucu elime değiyor bu normal mi sizde de var mıydı hiç meğer onun ucu hep kabuk tutup yara oluyormuş

Bende 3 amaliyat için doktor araştırıyorum lütfen memnun olanlar yazabilir mi Ahmet İslam’ı çok öneriyorlar revizyonda önerilerinizi bekliyorum
Merhaba ben 10 sene önce ameliyat olmuştum ve burnumun içinde en üstte uca doğru hep sızı acı veardı ve minnacık yara aynadan bi baktım mavi sert bir ip var hatt ucu elime değiyor bu normal mi sizde de var mıydı hiç meğer onun ucu hep kabuk tutup yara oluyormuş

Huseyin karabulut yanlis bilgi almissiniz bnce ayni donemde arkadssim olmustu onerimle 42 bin tl idi.fuad sofuoglu da bu kadar yuksek degildi on a da sormustuk 50 demisti sonra huseyin de karar kılmıştı

X