Revizyon burun estetiği sonrası deneyimlerini paylalacaklar var mı ?

Elizey

Nefes alıyorum hala bir umudum var 🌠
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2024
123
54
23
Herkese merhaba 🌸 bu konu üzerine çok başlık açıldı farkındayım ama ben daha detaylı konuşulsun istiyorum belki birbirimize katkılarımız olur ^^
Revizyon burun estetiği olanlar doktor ismi, memnuniyetini, kaburga kıkırdak kullanıp kullanılmadığını, revizyonun kaç aylık veya yıllık olduğunu, kaburgadan kıkırdak alındıysa herhangibir problemle karşılaşıp karşılaşmadığını belirtebilir mi ? Ekstra söylemek istediğiniz bilgilerde ekleyebilirsiniz
Basit gibi görünen zor bir ameliyat en önemlisi de psikolojik olarak verdiği hasar çok fazla. Birbirimize destek olup deneyimlerimizi paylaşırsak en azından mağdur sayısı azalabilir. Yazdıklarınızın hepsi çok kıymetli olacaktır. Şimdiden teşekkür ederim 💖

Kimse bisey yazmamis ben yazmak isterim revizyon amelyati oldum 20 yil oncede olmustum ve kikirdagima dokturum dokunmadigi icin revizyon amelyatimda yine burnumdan aldi ,kemikte sorun yokru ama yillarin verdigi diyim dusme carpma:) kikirdak cikmisti ucunda haliyle oda yamukluk gosteriyordu son senelerde cesaretimi topladim yaptirdim 18 yasimda ilk amelyati oldugum icin hatirlamiyorjm:) ama bunda hatirladim:) alci yoktu 2 inci gun ayaklandim hastanedede kalmadim ( ama 3 uncu gun sisti yuzum indi hemen ) ve cok yaglandi burnumun ustu berbat burun icime 1 ay tuzlu su yaptim zaten yeni oldum :) 1 inci yanim yeni doldu tek sorun suanda kafamdaki sol burnumun ustunde cikma olmustu simdi sol burnumun icinde nasil diyim elliyemiuorumda hemen elime geliyor et gibi bisey var cok sis altaan bakinca gozukur,anlamadim onu biraz daha zaman gecsin gidicem bakmaya burdan bi kac ark dediki kikirdak bakalim sonuc bu,sureclerden valla dudagimi ne zaman tam kullanicam :) bilmiyorum opemiyorum😀 ust dudak biraz kasiyor :) bende isterim bizden uzun sure once olan arkadaslar bu surexleri yazsin 🤭

Öncelikle çok geçmiş olsun. Dilerim istediğin gibi bir burna sahip olursun 💖Bu süreci uzunca yazdığın için çok teşekkür ederim 🥲 revizyon düşünüyorum ilerde ama aşırı korkutuyor. Çok şanslısın ki senin burnunda yeteri kadar kıkırdak varmış ilk doktor pek oynamamış demek. Sevindim ^^

Ama ben ameliyat olursam burnumu uzatmak ucunu düşürmek istiyorum bu yüzden kaburga kıkırdagi lazım olabilir gibi görünuyor. Kaburga kıkırdagi kullanılması beni çok düşünduruyor. Sonuçta kaburgadan alınan kıkırdak burna yerleştirilecek acaba nasıl bir his burun çok mu sert oluyor , kaburga kısmında ağrı ne kadar sürüyor vs..
Kaburgadan kıkırdak alınanlar bu mesajı okuyursa bilgilendirme amaçlı yazarlarsa çok mutlu olurum😅
Bu arada revizyon olduğun doktoru benle paylaşabilir misin. İstersen özelden de yazabilirsin ☺️

Kimse bisey yazmamis ben yazmak isterim revizyon amelyati oldum 20 yil oncede olmustum ve kikirdagima dokturum dokunmadigi icin revizyon amelyatimda yine burnumdan aldi ,kemikte sorun yokru ama yillarin verdigi diyim dusme carpma:) kikirdak cikmisti ucunda haliyle oda yamukluk gosteriyordu son senelerde cesaretimi topladim yaptirdim 18 yasimda ilk amelyati oldugum icin hatirlamiyorjm:) ama bunda hatirladim:) alci yoktu 2 inci gun ayaklandim hastanedede kalmadim ( ama 3 uncu gun sisti yuzum indi hemen ) ve cok yaglandi burnumun ustu berbat burun icime 1 ay tuzlu su yaptim zaten yeni oldum :) 1 inci yanim yeni doldu tek sorun suanda kafamdaki sol burnumun ustunde cikma olmustu simdi sol burnumun icinde nasil diyim elliyemiuorumda hemen elime geliyor et gibi bisey var cok sis altaan bakinca gozukur,anlamadim onu biraz daha zaman gecsin gidicem bakmaya burdan bi kac ark dediki kikirdak bakalim sonuc bu,sureclerden valla dudagimi ne zaman tam kullanicam :) bilmiyorum opemiyorum😀 ust dudak biraz kasiyor :) bende isterim bizden uzun sure once olan arkadaslar bu surexleri yazsin 🤭
Öncelikle çok geçmiş olsun. Dilerim istediğin gibi bir burna sahip olursun 💖Bu süreci uzunca yazdığın için çok teşekkür ederim 🥲 revizyon düşünüyorum ilerde ama aşırı korkutuyor. Çok şanslısın ki senin burnunda yeteri kadar kıkırdak varmış ilk doktor pek oynamamış demek. Sevindim ^^

Ama ben ameliyat olursam burnumu uzatmak ucunu düşürmek istiyorum bu yüzden kaburga kıkırdagi lazım olabilir gibi görünuyor. Kaburga kıkırdagi kullanılması beni çok düşünduruyor. Sonuçta kaburgadan alınan kıkırdak burna yerleştirilecek acaba nasıl bir his burun çok mu sert oluyor , kaburga kısmında ağrı ne kadar sürüyor vs..
Kaburgadan kıkırdak alınanlar bu mesajı okuyursa bilgilendirme amaçlı yazarlarsa çok mutlu olurum😅
Bu arada revizyon olduğun doktoru benle paylaşabilir misin. İstersen özelden de yazabilirsin ☺️

Doktorum benim ilk burnumu yaptirdigim doktorum zaten ayaz aslan cok memnunum cok hemde❤️ sorun yok suanda sadexe dedigim gibi bir surec bazen burnumun ici sisiyor islik sesi geliyor:) bazen duzeliyor sabah uyaniyorum yuzumun bitaragi sis bu ara sag hep sis😀 ama kikirdak koydugu yer icerden elime geliuor ve asagidan bakinca gozkuyor yama yapmislar diyim:) duzeltimi cok sukur ,sende istedigin ne varsa gonlunde onu yaptir, kucuk bir kesi atiyorlar aliyor kikirdak emin ol ki hemen gecer aci buyuk bi durum yok ( olan ark ) biliyorum burnunun zoklamasi onu unttur soyle dusun elin kesildigin bir kagit kesigi hatta nasil sizlar buda minik bir kesik ve dikis ilk gun agri kesisiceler miss ben soyle yapmistim geceleri biliyorsun cok agri oluyor uyutmaz (antidepresan ,yada melotolin exzanelerde var rexetesiz ilaclar) uyku getiren valla onlardan aliyordum misss uyuyordum tavsiye ederim birde geceleri ayin verdigi bir enerji her zaman vuxuttaki agri sizi ortaya cikariyor en onemlisi gece benim dedigim gibi yaparsanda misss gibi gecirirsin 🥰

Sorunsuz bir şekilde atlatırsın inşallah tavsiyler için çok teşekkür ederim ☺️💕 bana da sorunsuz bir revizyon basıp etsin Allah'ım aminnn 😅🤲 hayalimdeki doğal burna kavuşmak istiyorum hayırlısı ile.. daha çok zaman var ama bu umutla yaşıyorum

X