Revizyon burun estetiği, yükseltme ve uzatma

Gevezefyz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2019
62
18
28
Merhabalar burun estetiği oldum ve ne yazık ki çok pişmanım. Önden güzel yandan kötü duran bir burnum vardı. Kemersiz ama yüksek ve uzundu. Şimdi yandan daha hoş ama estetiği oldukça belli olan ve önden biçimsiz bir burnum var be yapay. Ben bildiğiniz tekrar yükseltilsin ve uzatılsın istiyorum. Önden tekrar ince görünsün. 2 sene oldu ve göz yaşım dinmedi. Bana daha doğal ve eskiye yakın yapabilecek bir doktor önerisi verebilir misiniz.
23B49031-DEE6-4D99-A2E3-D6B9E5888773.jpeg
E1B5108A-919B-47C1-8695-252B0C517BEA.jpeg

Genelde kemer gidince kalinlasir çünkü ince gösteren kemerdir hatta göz çevresini değiştirir. Ama sizin kemersiz olduğu halde mi kalın geliyor. Ben gayet begendim çok doğal bir burun bizlerinde kadar kalkık ve yapay değil . Kavis yok dümdüz iniyor. Önden de kalkık değil ve kaş arasi yani radix de yüksek. Sırtı da oyulmamis bence gayet hoş

Merhabalar burun estetiği oldum ve ne yazık ki çok pişmanım. Önden güzel yandan kötü duran bir burnum vardı. Kemersiz ama yüksek ve uzundu. Şimdi yandan daha hoş ama estetiği oldukça belli olan ve önden biçimsiz bir burnum var be yapay. Ben bildiğiniz tekrar yükseltilsin ve uzatılsın istiyorum. Önden tekrar ince görünsün. 2 sene oldu ve göz yaşım dinmedi. Bana daha doğal ve eskiye yakın yapabilecek bir doktor önerisi verebilir misiniz. Eki Görüntüle 3405782 Eki Görüntüle 3405783
onden guzel bence ama yandan sivri duruyor

Genelde kemer gidince kalinlasir çünkü ince gösteren kemerdir hatta göz çevresini değiştirir. Ama sizin kemersiz olduğu halde mi kalın geliyor. Ben gayet begendim çok doğal bir burun bizlerinde kadar kalkık ve yapay değil . Kavis yok dümdüz iniyor. Önden de kalkık değil ve kaş arasi yani radix de yüksek. Sırtı da oyulmamis bence gayet hoş
Önceki burnum oldukça inceydi o yüzden gözüme çok tombul görünüyor yine dün diz inecek ama biraz radixi kaldırarak çalışılacak bir revizyon düşünüyorum ama bilmiyorum daha kötü olmasından da korkuyorum

Aynı durumdayız benzer problemi bende yaşıyorum. Bunu için doktor araştırıyorum… Burnu uzatmak gerçekten zor bir işlem çoğu doktor yapmıyor

Burnunuz gayet hoş görünüyor🌸 önden güzel yandan biraz sivri gözüküyor ama onun dışında kötü bir burun değil size yakışmış...

Ben iki kere oldum ameliyat kırıktı yamuk hala. Mis gibi burnunuz var kurcalamayın bence ben begendim

Radix biraz daha yüksek bırakılabilirdi bir tık fazla alınmış bence ve arkadaşların dediği gibi biraz yandan sivri. Ama burnunuz önden çok güzell. Önemli olanda bu. Yani yüzünüze yakışmış ama eski burnunuzu bilemem belki o size daha yakisiyordu veya yakıştırıyordunuz* ben kendime eski burnumun daha çok yakıştığını farkettim ama artık çok geç maalesef. Revizyon için eski burnuma benzetebilecek doktor arıyorum resmen 🥲 herkes diyor yeni ameliyat oldun alışırsın vs ama hiç sanmıyorum bak sen 2 yıl geçmiş alışamamissin.

İlk öncelikle demek istiyorum ki çok güzelsiniz, yüzünüzdeki burun asla absürt durmuyor ve önden doğal duruyor. Bence yüzünüze de yakışmış ama diğer yorumlara katılıyorum yandan biraz sivri olmuş ama yine bence diyeceğim revizyonluk bir burun değil tabii senin kendi ne hissettiğin önemli, mesela benim de burnum çok kalkık oldu daha 2.aydayım ama bende çok üzülüyorum ve şu an için revizyon düşünüyorum.

İlk öncelikle demek istiyorum ki çok güzelsiniz, yüzünüzdeki burun asla absürt durmuyor ve önden doğal duruyor. Bence yüzünüze de yakışmış ama diğer yorumlara katılıyorum yandan biraz sivri olmuş ama yine bence diyeceğim revizyonluk bir burun değil tabii senin kendi ne hissettiğin önemli, mesela benim de burnum çok kalkık oldu daha 2.aydayım ama bende çok üzülüyorum ve şu an için revizyon düşünüyorum.
Eğer bu tarz revizyon yapan bir doktor varsa sana söylerim, bu birkaç gündür sadece Erkan Soylu odaklı olduğum için söylüyorum hatta az önce yine revizyonlarını inceliyordum bu tarz revizyonuyla karşılaştım bak istersen bi ama o da her burunu yapmıyormuş. Yani yapılması gereken burunları yapıyormuş, görüntü olarak bi absürtlük olmayan burunlara yapmam diyormuş ama bilemedim.

Revizyon olmadan önce ben de ufacik bir kemer yapilabilir mi diye sordum ama doktor kabul etmedi. Belki ileride yapmaya baslarlar. Burnunuz kesinlikle kötü degil ama.

Merhaba!
Burnunuz çok güzel ve dogal
yüzünüze yakışan bır burun bence
Ben 2 ay önce rınoplastı ameliyatı oldum ve
Burnum sizin burnunuza çok benziyor
Benim suan burnum şiş ve ödemlı
burun ucu bıraz daha yuvarlak ama ödemler
Gecınce sızın burun gıbı olsa çok mutlu olurum
ınsallah sağlıklı karar verırsınız

Merhabalar burun estetiği oldum ve ne yazık ki çok pişmanım. Önden güzel yandan kötü duran bir burnum vardı. Kemersiz ama yüksek ve uzundu. Şimdi yandan daha hoş ama estetiği oldukça belli olan ve önden biçimsiz bir burnum var be yapay. Ben bildiğiniz tekrar yükseltilsin ve uzatılsın istiyorum. Önden tekrar ince görünsün. 2 sene oldu ve göz yaşım dinmedi. Bana daha doğal ve eskiye yakın yapabilecek bir doktor önerisi verebilir misiniz. Eki Görüntüle 3405782 Eki Görüntüle 3405783
Selam G Gevezefyz nacizane yorum yapmak istedim :)
Bence burnun gayet uzun duruyor canim neden uzatmak istiyorsun ki, daha uzun olsa estetik olmanin bir anlami kalmazdi zaten.
Hic yapay durmuyor ne yapay burunlar var bence olumsuz dusunme bu kadar :)
Kemerli burunlar estetik sonrasi bir tik kalinlasiyor emin ol kemer olmasindan daha iyi canim hic uzulmeee <3

inanın keşke benim burnum da böyle olsa dedim . lütfen dokundurmayın 2. ameliyatın psikolojisi çok daha kötü . şuan aşırı kalkık ve yamuk bir burunla 3. ameliyatı yapabilecek hekim arıyorum.

inanın keşke benim burnum da böyle olsa dedim . lütfen dokundurmayın 2. ameliyatın psikolojisi çok daha kötü . şuan aşırı kalkık ve yamuk bir burunla 3. ameliyatı yapabilecek hekim arıyorum.
Neden ikinci ameliyatı oldunuz? Siz mi istediniz kaldırılmasını

Çok güzelsiniz burnunuz da gayet hoş çok doğal görünüyor özellikle önden. Yan profilden ucundaki sivrilik sizi rahatsız ediyorsa dolgu yaptırabilirsiniz zaten dolgular yinelendikçe içeride birikme yapıyormuş yani daha sonra gerek bile kalmayabilir.

X