Sivilceli Ciltler Roaccutane Kullandım Resimli Buyrun Bakın

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
merhaba...
bu ilacın benzerini kullandım zoretanin..
imza atılarak alınan piskopat ilaclardan yani :))
önceden insanlarla konuşurken sürekli yüzümdekı sivilcelere baktıklarını hissederdim
sivilceleri yolluyordum sürekli ve lekelri de cabasıydı
hastanede en fazla ugradıgım yer dermatolojıydı
ayrıca yüzümde tam elmacık kemıklerın olduğu yerde egzamam vardı
bi taraftan sivilceler bi taraftan egzama ve lekeler...sizin anlayacağınız yüzüm hoşaf gibiydi :))
lise ve üniversite hayatım bunlarla mücadele etmekle geçti...
kendimle hiç barışık değildim
neyse sonra bu ilacı duydum ve yaşım 25di...
öğretmen olmuştum ..
öğrencilerin karşısında ders anlatırken yüzümdekılere baktıklarını hissediyordum
öle değildir ama kafayı takmıştım işte
sonra bu ilacı kullanmaya başladım
6ay kullandım
zorlu bır süreçti
ama dayandım her türlü yan etkısıne rağmen
ve hayatımı değiştirdi inanın
özgüven sahibi oldum mesela :)))
yüzümdekılerden kurtuldum çok şükür...
ınanın rengim bile açıldı :)) lekelerden kurtulunca gercek yüzümü kavuştum :)))
şimdi bal dök yala :))) çok şükür
tabi şifayı veren allah ilaç vesile....
zorlu bir süreç ama kullanın derim
10ay oldu bırakalı...inşllh bi daha da gerek kalmaz...

merhaba...
bu ilacın benzerini kullandım zoretanin..
imza atılarak alınan piskopat ilaclardan yani :))
önceden insanlarla konuşurken sürekli yüzümdekı sivilcelere baktıklarını hissederdim
sivilceleri yolluyordum sürekli ve lekelri de cabasıydı
hastanede en fazla ugradıgım yer dermatolojıydı
ayrıca yüzümde tam elmacık kemıklerın olduğu yerde egzamam vardı
bi taraftan sivilceler bi taraftan egzama ve lekeler...sizin anlayacağınız yüzüm hoşaf gibiydi :))
lise ve üniversite hayatım bunlarla mücadele etmekle geçti...
kendimle hiç barışık değildim
neyse sonra bu ilacı duydum ve yaşım 25di...
öğretmen olmuştum ..
öğrencilerin karşısında ders anlatırken yüzümdekılere baktıklarını hissediyordum
öle değildir ama kafayı takmıştım işte
sonra bu ilacı kullanmaya başladım
6ay kullandım
zorlu bır süreçti
ama dayandım her türlü yan etkısıne rağmen
ve hayatımı değiştirdi inanın
özgüven sahibi oldum mesela :)))
yüzümdekılerden kurtuldum çok şükür...
ınanın rengim bile açıldı :)) lekelerden kurtulunca gercek yüzümü kavuştum :)))
şimdi bal dök yala :))) çok şükür
tabi şifayı veren allah ilaç vesile....
zorlu bir süreç ama kullanın derim
10ay oldu bırakalı...inşllh bi daha da gerek kalmaz...

müthiş bi azmin varmış desene =) darısı diğerlerinin de başına

çok güzel olmuş gerçekten cildin:) benim de çok olmasa da rahatsız eden kocaman sivilcelerim var.Bu ilacı daha önce verdiler daha altı tane kullanıp başka sebeplerden dolayı bırakmak zorunda kaldım. Şimdi ameliyat olucam acaba ameliyattan ne kadar sonra başlarlar? çok istiyorum ama çok da korkuyorum uzun vadede neler yapar? kanser fln bile yapıyor diyolar (doğruluğunu bilmiyorum tabi).çok uzun süre önce kullananlar yardımcı olsanız bize :KK66:

muhtesem... böyle bir problemim yok ama bunu tavsiye edecegim arkadaslar var
tesekkurler

çok güzel olmuş gerçekten cildin:) benim de çok olmasa da rahatsız eden kocaman sivilcelerim var.Bu ilacı daha önce verdiler daha altı tane kullanıp başka sebeplerden dolayı bırakmak zorunda kaldım. Şimdi ameliyat olucam acaba ameliyattan ne kadar sonra başlarlar? çok istiyorum ama çok da korkuyorum uzun vadede neler yapar? kanser fln bile yapıyor diyolar (doğruluğunu bilmiyorum tabi).çok uzun süre önce kullananlar yardımcı olsanız bize :KK66:

tabii bu snin kararın ama bn kullanmanı tavsiye ederdim. kanser yaptığı deil , KANSERİ ÖNLEDİĞİ görülmüş. bu ilaç bazı kanser tedavilerinde bile kullanılıo .

daha önümde zaman var düşünüp araştırırım biraz daha içim rahatlasa da kullansam ve kurtulsam şu sivilcelerden:KK66:

benimde iki tane kuzenim ve arkadaşlarım kullandı. ilaç bitince gerçekten bebek gibi bi cildiniz oluyo ama daha sonra tekrarladığını duydum inşallah öyle değildir...

benimde iki tane kuzenim ve arkadaşlarım kullandı. ilaç bitince gerçekten bebek gibi bi cildiniz oluyo ama daha sonra tekrarladığını duydum inşallah öyle değildir...

bnde tedaviden sonra 1 tane bile çıkmadı . bnm yakın arkadaşım da kullandı bu ilacı onda da sene 1 en fazla 2 tane çıkdı daha da çıkmadı

Arkadaşlar bende 6 ay kullandım bu ilacı. hatta yanılmıyosam toplamda 6300 mg kullandım. Tedavimi bitireli 10 gün oldu ama bende küçük küçük yağ bezesi gibi sivilceler yine çıkmaya başladı. 6. ayımda yüzüme ellediğimde pürüzsüzdü şimdi ise elime kçk kçk sivilceler geliyo. sizde de böyle bişey oldu mu? yoksa sorun bende mi :)

çok güzel olmuş :)
bu ilaç çok ağır doktor vermeden de kullanmam kesinlikle
şuan 3ay kullanıcam sivilce kremlerim var
onlardan sonuç alamazsam aynı doktora devam etcem
bakalım nolcak
çok fazla yok ama olanında gitmesini istiyorum:)

Arkadaşlar bende 6 ay kullandım bu ilacı. hatta yanılmıyosam toplamda 6300 mg kullandım. Tedavimi bitireli 10 gün oldu ama bende küçük küçük yağ bezesi gibi sivilceler yine çıkmaya başladı. 6. ayımda yüzüme ellediğimde pürüzsüzdü şimdi ise elime kçk kçk sivilceler geliyo. sizde de böyle bişey oldu mu? yoksa sorun bende mi :)
cnm toplamda 7200 mg kullanman gerekiodu . Önemli olan süre deil kullandığın mg'dır .
canım ya maşallah kurtulmuşsun öyle berrak bir yüz bende istiyoruuum allah bize de nasip etsiiin :)
Tşklr cnm . Amiin
çok güzel olmuş :)
bu ilaç çok ağır doktor vermeden de kullanmam kesinlikle
şuan 3ay kullanıcam sivilce kremlerim var
onlardan sonuç alamazsam aynı doktora devam etcem
bakalım nolcak
çok fazla yok ama olanında gitmesini istiyorum:)
ewt dediğin gibi çok ağır bi ilaç . cnm inş tertemiz bi cildin olur .

cnm toplamda 7200 mg kullanman gerekiodu . Önemli olan süre deil kullandığın mg'dır .

cnm doktorum kiloya göre mg kullanılacağını söyledi. ben 52 kiloyum bu yüzden 6300 kullandım aslında 6240 kullanmam gerekıyodu sende kilodan dolayı 7200 kullanmış olabilir misin ?

nazar değmesin çok güzel olmuş yüzün.ben de kullanıyorum roac,şu an 1. ayı bitirdim,20 mg kullanıyorum yaz olduğundan,40 yapacak doktor.yüzüm kuruyo ve yer yer kızarıyo,nemlendirici tarzı bir şey kullandın mı soyulmalarda ya da kızarmalarda?
şimdiden sağol :)
bakışların bile değişmiş :)))

bende 2009 ekim ayında başladım içmeye. çok sivilceli bi yüzüm yoktu ama çıkanlar geçmiyodu, içleri dolu dolu siyahlaşmış ama ucu olmayan sivilcelerim vardı, tabi lekeleri unutmamak gerek. Neyse gittim doktora test yaptı ilacı verdi. hesaplamalar yaptı boy ve kiloya göre, benimde bünyem zayıf olduğu için 40 mg mı kaldıramadım, burnum kanardı hep. o yüzden günde 20mg aldım, düşük doz aldığım için tedavim biraz uzamıştı haliyle... ilaç içerkende çok fazla sorun yaşamadım, klasik yan etkiler... 3. ayda falan bebek gibiydi yüzüm.. tedavim bitti bir kaç ay her şey yolundaydı.. sonra yine çıktı..... şu anda tıpkı eskisi gibi yüzüm... doktoruma gittim kadın da şok oldu... o kadar hastam oldu böylesini hiç görmedim dedi. hani çıkarda tek tük yani, adet dönemlerinde ama eskiyi de tekrarlamaz ilaçtan sonra... en yakın, kuzenimde içti, ( zaten ben ondan gördümde gittim o doktora) 3 yıl oldu hala çok güsel yüzü maşallah...

doktorum yeniden yazdı ilaçtan ama bu sefer ayda 7 gün içicem... çok moralim bozuk kızlar... sanırım vucutla, bünyeyle alakalı bişi bu... ben istisnayım, kimseyi korkutmak istemem asla.. ama ikinci kez içmeyede korkuyorum.. bişi olmaz dedi doktor... aynalara veda vaktim geldi yinee.....

cnm doktorum kiloya göre mg kullanılacağını söyledi. ben 52 kiloyum bu yüzden 6300 kullandım aslında 6240 kullanmam gerekıyodu sende kilodan dolayı 7200 kullanmış olabilir misin ?
:44: bn ilacı kullanmaya başladığım da 49 kiloydummm . kafam karıştı =) bn 2 tane doktora gittim 2si de 7200 mg kullanmak gerek dedi

nazar değmesin çok güzel olmuş yüzün.ben de kullanıyorum roac,şu an 1. ayı bitirdim,20 mg kullanıyorum yaz olduğundan,40 yapacak doktor.yüzüm kuruyo ve yer yer kızarıyo,nemlendirici tarzı bir şey kullandın mı soyulmalarda ya da kızarmalarda?
şimdiden sağol :)
bakışların bile değişmiş :)))
Tşklr cnm . krem olarak bn bunu kullanıodum sana da tavsiye ederim ilacı kullandığım için yüzüm biraz hassaslaşmıştı sana da ii gelir Complete Günlük Hassas UV Nemlendirici | Olay

bende 2009 ekim ayında başladım içmeye. çok sivilceli bi yüzüm yoktu ama çıkanlar geçmiyodu, içleri dolu dolu siyahlaşmış ama ucu olmayan sivilcelerim vardı, tabi lekeleri unutmamak gerek. Neyse gittim doktora test yaptı ilacı verdi. hesaplamalar yaptı boy ve kiloya göre, benimde bünyem zayıf olduğu için 40 mg mı kaldıramadım, burnum kanardı hep. o yüzden günde 20mg aldım, düşük doz aldığım için tedavim biraz uzamıştı haliyle... ilaç içerkende çok fazla sorun yaşamadım, klasik yan etkiler... 3. ayda falan bebek gibiydi yüzüm.. tedavim bitti bir kaç ay her şey yolundaydı.. sonra yine çıktı..... şu anda tıpkı eskisi gibi yüzüm... doktoruma gittim kadın da şok oldu... o kadar hastam oldu böylesini hiç görmedim dedi. hani çıkarda tek tük yani, adet dönemlerinde ama eskiyi de tekrarlamaz ilaçtan sonra... en yakın, kuzenimde içti, ( zaten ben ondan gördümde gittim o doktora) 3 yıl oldu hala çok güsel yüzü maşallah...

doktorum yeniden yazdı ilaçtan ama bu sefer ayda 7 gün içicem... çok moralim bozuk kızlar... sanırım vucutla, bünyeyle alakalı bişi bu... ben istisnayım, kimseyi korkutmak istemem asla.. ama ikinci kez içmeyede korkuyorum.. bişi olmaz dedi doktor... aynalara veda vaktim geldi yinee.....
cnm kullan mı desem kullanmamı desem karar veredim ama kullanırsan buraya gelişmeleri yazarsın ,bnm gibi resmini çeker koyarsın . bizde elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız

ben 32 yaşındayım. 21 yaşımda çok fazla, içi dolu ve ucu olmayan kocaman sivilceler çıktı yüzümde. yüze sürülen hiçbir ilaç fayda etmedi. doktor kontrolunde 6 ay boyunca 50 mg içtim günde. bütün sivilceler gitti. çok şükür birdaha böyle bişey yaşamadım. cildim süper oldu. iyi ki bu doktoru buldum ve bu ilacı kullandım diyorum,yoksa yüzüm delik delik olacaktı. yan etki olarak aşırı kuruluk vardı,özellikle dudaklarımda.doktor kontrolunde olması şart tabiki. şiddetle tavsiye ederim

ben 32 yaşındayım. 21 yaşımda çok fazla, içi dolu ve ucu olmayan kocaman sivilceler çıktı yüzümde. yüze sürülen hiçbir ilaç fayda etmedi. doktor kontrolunde 6 ay boyunca 50 mg içtim günde. bütün sivilceler gitti. çok şükür birdaha böyle bişey yaşamadım. cildim süper oldu. iyi ki bu doktoru buldum ve bu ilacı kullandım diyorum,yoksa yüzüm delik delik olacaktı. yan etki olarak aşırı kuruluk vardı,özellikle dudaklarımda.doktor kontrolunde olması şart tabiki. şiddetle tavsiye ederim

Bn
1. ay 30 mg
2. ay 30 mg
3. ay 40 mg
4. ay 40 mg
5. ay 50 mg
6. ay 50 mg böyle kullandım . sonra yüzüm resimlerdeki gibi oldu =)

X