Saçlarım berbat halde yardım kızlar :(

Çok çok üzüldüm :KK43: 2 sene önce bebekler gibi baktığım, boyamadan belime kadar uzattığım saçlarıma sık röfle yaptırmak istemiştim, saçımı 2000ler seren serengil saçı yapmıştı kuaför ağla ağla geberdim bir de harika oldu diyordu. Ben paramı geri alabilmiştim sana gösterdiğim saç bu, bana yaptığın saç bu diye bastırarak. Sonrasında ise, düzelticem diye söz vermişti iyice içine etmişti ama yakmadığından ben saçımı başka renge boyayarak çözdüm. Herkes ombre, röfle sarı yapamıyor saçı. Bence uçtan kestirin ama ben yerinizde olsam böyle gezmek yerine saçımı daha koyu bir renge boyardım

1000 degil 100 lira vermezdim terbiyesizlik resmen hiç bir zaman olmadığınıda kabul etmezler ama onlara göre mukemmel olur hep tavsiye olarakta kestirin yanık yerleri düzelmesi mumkun degil yanan sacın bende gittim seninle ayni durumdaydi altlar sariydi kadın ona gore uclara sonradan uyguladi yikamaya yakin yani hic zarar gormedi böylelerine belge verilmemeli
Evet asla ama olmadığını kabul etmeyip bir de neyini beğenmedin diye bastırıyorlar ya delirip kuduruyorum

Bu ombre değil ki. Aslında düzgün hiçbir işlem değil. Keşke o parayı vermeseydiniz.

3 gün önce saçımı yıllardır gittiğim bir kuaföre ombre yaptırdım. 7 saat kuaförde beklememe rağmen 1000 TL vermeme ombre ile alakasız sapsarı saç yaptılar. Ertesi gün gidip diplerini köyü kahverengiye boyattım bu kez dip geçişleri olmadı. Saçlarımı bugün mor şampuan ile boyadım dip koyu orta sarı uçları gri renk oldu. Napsam bilmiyorum yardım edin kızlar Eki Görüntüle 3185304 Eki Görüntüle 3185303
Uçlarındaki morluklar yıkandikca geçecek.Bir müşterim de aynen böyle olmuştu aktı gitti merak etme.Neden dersen uçlar yipranik mor şampuanla özellikle fazla bekletildiğinde böyle oluyor.Paketlerinde krepeyi az atmış ve cilan olmamış muhtemelen🤷Güzel bir markanın Argan yağını kullanıp uçlarını kurtarabilirsin bu arada

O gri kısımlar yanmış maalesef. Islanınca lastik gibi uzar. Kuruyken de kırılıp dökülür durur.
Kestirin onun kurtuluşu yok.
Benim belimde olan saçlarım da yandı. Hakkimi helal etmiyorum asla.
1.5 sene oldu hala kendine gelmedi. Kestire kestire uzamasını bekliyorum.

o kadar para ve zaman kaybından sonra o kuaförü tehdit edip düzelttirmen lazım babasının hayrına yapmamış sonucta şu rezillige bak. sakın kendin ugrasma. kessin yeniden boyasın. gerekirse tazminat davası açarım de öyle saçın içine edipte ben kuaförüm diye devam etmesin böyleleri

3 gün önce saçımı yıllardır gittiğim bir kuaföre ombre yaptırdım. 7 saat kuaförde beklememe rağmen 1000 TL vermeme ombre ile alakasız sapsarı saç yaptılar. Ertesi gün gidip diplerini köyü kahverengiye boyattım bu kez dip geçişleri olmadı. Saçlarımı bugün mor şampuan ile boyadım dip koyu orta sarı uçları gri renk oldu. Napsam bilmiyorum yardım edin kızlar Eki Görüntüle 3185304 Eki Görüntüle 3185303
Bence dava açmalısın yanmış saçların

Ay çok üzücü 💔 Önce biraz kestir , dip yaptın rengede komple boya gitsin. Bakım yağları ile de topla. Belli bir zaman sonra da düzgün kuaföre git. Bu devirde hem parana hem zamanına yazık olmuş .. geçmişler olsun

Başka bir kuaför biraz toparladı şükür artık bakımla falan uzatacağım yorumlarınızdan dolayı teşekkür ederim 🌸🌸❤️

Eklentiler

• InShot_20230102_173729974.jpg
    InShot_20230102_173729974.jpg
    169,7 KB · Görüntüleme: 165
Başka bir kuaför biraz toparladı şükür artık bakımla falan uzatacağım yorumlarınızdan dolayı teşekkür ederim 🌸🌸❤️
Cok guzel olmus cok begendim suan hala bu tenk duruyormu aktimi acbaa.malesef ayni sey basima geldi bugun gidip saclarimi tek renge boyatacagim.sizin bu yaptiginiz rengi cok begendim.ne diye geciyor bilginiz varmi

Ben de aynı dertten muzdaribim.Ayni kuaföre mi gitmeliyim paraya kıyıp daha iyi bir kuaföre mi duzelttirmeliyim bilemedim.Sizce
Benimde 1.5 yıl önce yandı hala toparlamaya çalışıyorum çene hizama geldi çok şükür. Neden dipten yandı çünkü aynı kuaföre düzelttirmeye çalıştığım için. Bence o kuaförden uzak durun. Başka bi kuaföre gidin. Tek renge boyayıp bakımlar yapın.

1000 liraya çok güzel ben saçımı 2000 liraya sadece 1 2 ton açtırdım.Oda doğal saçımı boyadı.

X