Rosalinda/ Thalia ah ah eski pembe diziler:(

süper çok hoş bir kadın vallla.. bütün dizilerini izledim hemen hemen .. ama rosalindayı çok beğenmiştim. saçları çok hoştu .. baksanıza çocğu bile olmuş

07.jpg

16he9.jpg

geçen sene starda yayınlanmıştı ben hepsini izleyemedim çok erken saatte başlıyordu. bildiğim kadarı ile dizi çekmeyi düşünmüyor.ama bu sene sonu yeni albüm çıkaracak.robbie williams la çalışacakmışkaydirigubbakcemile2

ne günlerdi be..bir saniyesini kaçırmayaacagım diye kırk takla atar annemle az savaşmazdım..dışardaysam yetişecem diye ölürdüm vallahi..hey gidi hey..
ama benim favorim rosalinda dizisiydi..diğerlerini de izlememe ragmen o tadı bitek rosalindada almıştım..hayrandım o zamanlar yeni yetme halimle thaliaya da..pembe kusagın en güzel dizisiydi o zamanlar bence..son olarak kaldı en azından benim için

kesinlikle rosalinda hastasıydım.ben 3-4 yaşlarındaydım.rosalinda niye bittiiii diye ağladığımı hala hatırlıyorum.her çıkışında da izlerim.hele müziği...Cuando se tiene una razón,
para amar intensamente, se descubre de repente ,que por ti late mas fuerte el corazón ...Ay amor, quédate muy dentro ,aquí esta tu Rosalinda para vivir en tus sueños ....... beni de thalia'ya benzetirler. o yüzden de kızı çok seviyorum yahuuu

ayyy kesinlikle burda olmalıyım bir thalia hayranı olarak
ben o dizilerde hasta oldum hatta onun klasik bir kaç hareketi vardı sevindiğnde filan yaptığı onları ezberlerdir
saçlarım oyle olsun diye yapmadığım kalmazdı

ben oynadığı karakterlerde birazda hayran oldum kendisine ama benim hayatımda önemli izi olan bir kadın
dünyaya bir daha gelsem ona benzemek isterdim bence yeterli bi güzellik:)

gerçi bayan hayranı erkek hayranından daha fazla ama:)

X