Doğuma Hazırlık Rus cinsiyet takvimi

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
walla rus takvimi ile cinsiyet tahmini tuttu benim kız çıktı kızım olacak :))) çin takvimi bile erkek diyodu ama bebeğim kız rus takvimiyle tuttu :)))

Kızlar bu takvimde Şöyle birşey var.
Örneğin tarihi 01-01- 2000 olarak yazarsanız kan en alttaki iki kutucukta kan degisim ayı 0 olarak gözukuyor dogru ayı girmiyor , o yüzden sonuc yanlış çıkıyor .. benimde kızım var böyle denediğimde erkek çıkmıştı ..
sonra örnegin 1-1-2000 gibi bir tarih yazdım dogru cıktı.
aynı zamanda bu 3-4 yıllık süreçte kan nakli,düşük,kürtaj,kan hastalıkları gibi sorunlarda bu test geçerli olmuyormuş.. Google Translate ile çevirdim öyle yazıyordu..(ki testin doğruluğunu bilemem) Bilginize arkadaşlar. a.s.

Son düzenleme:
kızlar rus takviminde kız,çin takviminde erkek çıkıyo hangisi doğruki

benımde cın takvımınde erkek,rus takvımınde kız cıktıı
ıns. kızım olur
esımde bende kız istiyoruz cunku
en onemlısı saglık ve hayırlı evlat olsun

kızlar bu takvim , erkeğin ve kadının kan yenilenmesi üzerine kurulmuş bir takvim....denediğimiz kişilerde tutuyor...sizde bakıp , tutup tutmadığını söylermisiniz?CADIARZU kendinizin ve eşinizin doğum tarihini ve son satınızı yazıyorsunuz...pe ile başlayan yere tıklıyosunuz..o size doğacak bebeğinizin cinsiyetini söylüyor...:CüvCüv:KK43:tabii bunu Allah dan başka kimse bilemez ama bizimkisi can sıkıntısı işte.....) bu arada aboyka kız, manynk erkek demek...hadi bakalım , kolay gelsin...sonuçları bildirin ama......delikafadulden linki veriyorum....http://testforall.narod.ru/t_o_pol.html sayfasının çevirisi

bu da tutmadı, orda kız dii, ama benim oğlum var :1closedeyes: ikincisi kız olsun istiyom ya hayelleirim suya düştü galiba senağlama

kızlar bende yaptım benim kız çıktı ama daha 3.ayıma yeni girdim inşallah kız olur allahım sağlıklı ve hayırlısını versin herkese belli olunca yazarım bakalım doğru çıkıyomu

bende de kız çıktı...hayırlısı inşallahhh.bende 10haftalık hamileyim.hayırlısı ALLAHTAN..

kızlar 6 aylık hamileyim ben ve oğlum olacak.. evet bu takvime baktığımda erkek gösteriyor..ve doğru çıkıyor.. tabi bunlara çok aldanmamak lazım.. allah sağlıklı bebekler nasip etsin herkese

benim oğlum olacakmış aman olsunda bi tane sağlıklı erkek kız farketmez canım allah herkese nasip etsin

bana şöle bişey yazdı ama böle bi cinsiyet yok sanırım :S девочка

erkk çıktı babasıda erkek istiyo zaten:))))))
aman hayırlı sağlıklı olsunda farketmes,laf arasında bende kız istiyom:))))))

девочка sanırım kız demek.....

Son düzenleme:
ya bu test nasıl yapılıyorömuş? ben anlamadım hiç bu işi?

biri bana yapabilir mi lütfen?

девочка bu nedir mesela? :))

Arkadaşlar ben rusça biliyorum yardımcı olmamı istediğiniz bir nokta varsa seve seve..

kızlar bu topikteki ilk mesajı dikkatle okursanız bütün cevaplarınızı almış olursunuz......

X