Doğuma Hazırlık Rus cinsiyet takvimi

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Benim çin takviminde de rus takviminde de erkek çıktı.18.haftadayım doktor göremedi cinsiyetini.
2 yaşında bir oğlum var.Onda çin takvimi tutmuştu.İçimden bir ses bu da erkek diyor.Allah hayırlısını versin...

biz hep erkek bekliyorduk. dktor kız dedi. bu teste göre erkek ama doktor daha güvenilir bir kaynak sanırım :)
duanızı istiyorum Allah bir dahakine sağlıkla bir erkek evlat nasip etsin umarım

benim ilkinde erkek cikti, evet bir oglum var ..

ikinciside kiz cikti bakalim gercekten kizmi olucak bilmiyorum daha:))

bebisimin cinsiyetini ögrendim, malesef bu takvime göre yanlis,

kiz cikmisti takvime göre ama oglum olucak bugün ögrendim:KK70:

bende yaptım şimdi kız çıktı benimde zaten kızım olcak hayırlısıyla opuyorumnanaktan tuttu yani bende

benim inşallah bir kızım olacak opuyorumnanaktan.. çin takvimi yanılmıştı. bu test kız diyor.. doğru mu, tesadüf mü bilemem..

çin takviminde erkek burda ise kız çıkıyor henüz bilmiyoruz bebişimizin cinsiyetini bakalım hangisi çıkıcak :)))))) en başta sağlık tabi

ilginç bi yöntem ama iki kızım var ikisininde doğduğu güne göre baktım iki kere kız çıktıı

bende oğluma hamile kaldığım zamanki son sat a göre baktım erkek çıktı ve gerçekten de erkek bebeğim var 4,5 aylık bende çin takvimi tutmamıştııı bu tuttu

девочка : yani kız çıktı inşallah doğru çıkarr çünkü kızım olmasını çooooooooooooook istiorummmmm

Allahım sağlıklı bir şekilde bana kız evladı kucağıma almayı nasip et :Saruboceq: Amiiiiiiiiiin

aslında yüzük ilede var cinsiyet öğrenme ondada yaptım ilk çocuk erkek çıktı sizde deneyin
kolyenizin ununa alyansınızı takın ve sağ avucunuzun üzerinde kımıldamadan bekleyin eğer dönerse erkek ileri geri sallnırsa kız demektir ama bunu devamlı deneyin her defasında durana kadar anlarsınız kaç tane sonra durduğunu ve kaç tane olduğunu cinsiyetlerinide tek tek öğreniyorsunuz gayibi allah bilir her zaman biz gülmek için can sıkıntısı tabiki....

Yüzük olayında bu anlattığınızın tersi söyleniyor hep hangisi doğru?Daire çizerse kız,ileri geri giderse erkek deniyor.Hangisi doğru şimdi?

Bende bu da tutmadı erkek çıktı ama benimki kız.Çin takvimindede kız gösteriyor bir tek o tuttu zaten :)

benım oglumda tuttu bundada kız dedı dr ama kesın degıl dedı ama bu takvım kız dıyooooo ınsallah allahım hayırlısıylaa ınsallahhh

çin takvimi , rus takvimi, belirtiler, karın şekli hepsi oğlan diyor

rus takvimi de oğlan çıktı

bir tek Doktorum Kız dedi..
tek bir doktora sordum o da kız dedi :)
salı günü bir daha kız derse şüphesiz emin olurum artık

benim çin takvimine görede rus takvimine görede kız. bir oğlum var gönlüm bir kızım olmasından yana ama tabiki allah sağlıklı sıhatlı eli ayağı düzgün bir bebek nasip etsin hepimize inş.en önemlisi o.

bu ne ya hiçbişey anlamadım hem bu daha çok çin yazısına benziyor çin rus balkanlar uzak doğu derken kafayı yiyeceğiz yaa amannnnnn...:roflol:

X