Doğuma Hazırlık Ruyaya gore cinsiyet

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Minikanneyimmm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2018
1.726
1.108
Öncelikle merhaba arkadaslar. 13+3teyiz. Insan cinsiyet ogrenme haftalari yaklastikca cinsiyet merakida artiyomus.
Acaba gostericek mi?. Ogrenebilcek miyiz? Ve en merak edileni acaba cinsiyeti ne?

O kadar etkilenmisiz ki ruyamiza girdi esiminde benimde. Ruyada erkek gorursen ve kiz gorursen nasil olur bilenler varsa bi bakabilir misiniz?

Ben ruyamda erkek bebek gormustum. Ismide benim hic dusunmedigim bi isimdi. Yurumeye baslamis bi bebekti. Gece uyanip esime aciktim demisim oda hazirliyim mi biseyler diyince olmaz x ac demisim ruyamdaki bebegin ismini soyleyerek (suan ismi hatirlamiyorum). Oda o kim deyince nasil bilmezsin o bizim oglumuz diye kizmisim hatta.

Bi kerede emzirdigimi gordum ama kiz miydi ama erkek miydi onu gormedim sadece emziriyodum.

En detaylı ruya esiminki. Gece esim ruya icinde ruya gormus. Ruyasinda once esim hastanedeymis ve bi kiz cocuk dogurmus. Ama esim dogurmus. Sonra bak kizimiz oldu diye bana gostermis. Uyanmış(hala ruyada) bi bakmis benim karnim burnumda evdeyiz. Dogum basliyo hastaneye gidiyoruz iste doguruyorum ve kizim oluyo. Esimde aa ben bu gece ruyamda kiz olcagini gormustum diyo.

Bazi yorumcular eger hamile kadin ruyada erkek gorurse kızı, kiz gorurse oğlu olur diyolar. Bi erkek esinin kizi oldugunu gorurse kiz erkek oldugunu gorurse erkek olur seklinde yorumluyolar. Tam tersi yorumlarda var.

Var mi ruyasinda bebeginin cinsiyetini gorenn?
Uzun oldu kusura bakmayinn

Ben hep kiz cocugu dogurdugumu gordum emzirdiklerimde hep kizdi o kadar tatliydiki ama oglum oluyor. Esimde erkek gormustu ruyasinda :)onunkisi dogru cikti

Ben hep erkek gördüm erkek oluyor :) kendim kız olacağını düşünüyordum ama erkek bebeğim olacak. Kardeşim erkek görmüştü kızı olmuştu bence doğruluk payı olmaz gibi ama gönlünüze göre hayırlısını versin allah inşallah gösterir hemen biz 17.haftada öğrendik yüksek ihtimal erkeğiz bakalım anatomik taramada netleşir :)

Ben hep erkek gördüm erkek oluyor :) kendim kız olacağını düşünüyordum ama erkek bebeğim olacak. Kardeşim erkek görmüştü kızı olmuştu bence doğruluk payı olmaz gibi ama gönlünüze göre hayırlısını versin allah inşallah gösterir hemen biz 17.haftada öğrendik yüksek ihtimal erkeğiz bakalım anatomik taramada netleşir :)

Hadi hayirlisi. Bide kontrolum esimin dogum gunune denk geliyo insallah gosterir bebegim. :dua::KK24:

Hamile kalmaya calistigim donemde ismiyle beraber oglum oldugunu gordum. Hamile kalinca hep kiz bebek gordum ruyamda. Sonuc oglumuz olcak .Tamamen bilinc alti oyunu .Hatta adet oldugumu gorup kac kez aglayarak uyanmıştım. Forumda adet gormek kiz bebek diye yorumlamışlardi ama hic alakasi yok.

Hamile kalmaya calistigim donemde ismiyle beraber oglum oldugunu gordum. Hamile kalinca hep kiz bebek gordum ruyamda. Sonuc oglumuz olcak .Tamamen bilinc alti oyunu .Hatta adet oldugumu gorup kac kez aglayarak uyanmıştım. Forumda adet gormek kiz bebek diye yorumlamışlardi ama hic alakasi yok.
Hamile kadinin ruyasinda gordugu cinsiyetin tersi diyolar :KK54:

Bende baştan beri kız gördüm canım hatta ultrasonda doktor bak kızın diyordu ve gerçek bi bebek gözüküyordu sonuç oğlum olucAk:)

X