Saç Kesim Şekilleri Sa dzletiricinin zararlarndan korunmann zm???

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
Arkadasım demek ıstedıgımı saçların teker teker elıne gelınce anlarsın :) Benım en ıyı arkadasım su an kafasına postıs protez yaptırıp gezıyor...Bu duruma dusmek ıstıyorsanız devam edın.Gıdıp kuaforde fön cektırın daha ıyı....

Arkadasım demek ıstedıgımı saçların teker teker elıne gelınce anlarsın :) Benım en ıyı arkadasım su an kafasına postıs protez yaptırıp gezıyor...Bu duruma dusmek ıstıyorsanız devam edın.Gıdıp kuaforde fön cektırın daha ıyı....

Canim cok haklisin, bence de KESINLIKLE bu duzlestiricilerden vazgecin ,duz sac istiyorsaniz , sadece iri firca ile cok sicak olmayan isida bir makinayla ve saclari kucuk gruplara bolup fonleyin derim yoksa guzelim saclarinizdan olursunuz.

Pardon ama fönün farkı ne? fön de düzleştiricide zararlı düzleştirici kullanmayın KUAFÖRDE fön çektirin demek biraz komik olmuş.

Ben 180 de yapıyorum ama üst taraflarını yapmıyorum saçlarım zaten dümdüz
Genelde kuaföre gidiyorum, kuaförüm sürekli kesiyor saçımı zaten
Bunun dışında Elidor'un saç serumunu kullanıyorum inanılmaz işe yarıyor
Ama sadece bir fındık büyüklüğünde kullanmak yeterli
Fazlası yağlandırıyor
Ve sadece uçlarına uyguluyorum

Pardon ama fönün farkı ne? fön de düzleştiricide zararlı düzleştirici kullanmayın KUAFÖRDE fön çektirin demek biraz komik olmuş.

bence komik olmamış canım aslında çünkü fön makineleri kuafördekiler profosyonel makineler, iyonlu falan oluyorlar saçın nemini almadan saça yapışmadan, ben kuaför değilim tek derdim benim saçlarıma verdiğim zararı kimse vermesin 1 sene bitti hala eskisi gibi olmadılar, defalarca üst üste röfle boya röfleliyken hele her gün düzleştiriyordum ben eskisi gibi kullanmıyorum mecbur olmadan acil bi işim olmadan elime bile almıyorum yapmayın demiyorum ama abartmayın

190 cidden fazla....ben kuruturken elimi saçlarmn arasından geçiriyorum sonra kurumaya yüz tuttuğunda fırçaya benzer taraklar varya onlarla b tarıyorum düz oluyor zaten..ama elektriklenmesini önlemnek için 1 kat düzleştirici geçiyorum üzerinden..120 derecede..bir de avon n saç düzleştirici balmı var ben nadiren kullanıyorum sık değil ama faydası oluyordur elbet..:nazar:yorumların tamamını okumadım dediklerim söylendiyse kusura bakmayın

Ben 40 yıldı bir yapıyorum ama 230 anca paklıyor beni yapınca bazı arkadaşlar 90-110 demiş benim makinem 150den başlıyor 210 da zorlanıyorum ben nası kolay düzleşen saçlarınız var ya sırnaşık şey sositososito

ben john friedanın ısıya karşı koruyan serumunu kullanıyrm düzleştirmeden önce....iki günde bir de düzleştiririm 120 derecede..hiç bir zararını görmedim şimdiye kadar...:nazar:

190!A fazLa demişiniz kızLar ama Bn 210 dercede düzLeştiriyorum :/// ama cok güzeL oLuyor:KK70:

bence de 190 cok ben 145 yapıorum yne de yanıo istediği kadar iyon özellikli olsun seramik olsun.saca asla zarar vermez dese de yıpratıo benmki tecrübeyle sabit...artık haftada bir yapıyorm. (önceden hergn yapardm ). yıpranma derecesi de sacın yapısıyla alakalı,kalındır saclarınız daha az zarar görür dereceden ama benmki gibi ince telli saclara sahip olanların vay haline diyorum.nitekim ayda bir bilemedin 2ayda bir mutlaka kestirmek zorunda kalıorum.uzayamadan kısalıolar...

benim yıpranma olmuyor. ama uzun süredir yaptığım için saçım inceldi. bu aralar yapmıyorum

X