Saç Rengi ve Saç Boyama Saç Bakımı ve Güzellik Bölümü İçin Gönüllü Modeller Aranıyor.

malhunhatun

Guru
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2009
738
180
Merhaba arkadaşlar,

Şişli Esentepe Meslek Yüksekokulu “Saç Bakımı ve Güzellik Bölümü’nde” okuyorum. Aşağıdaki konularda haftanın her perşembe günü saat 10.00-14.00 saatleri arasında müsait olabilecek gönüllü saç modelleri arıyorum (farklı haftalarda birden fazla gönüllü olabilir) :

1. Saç Bakımı (vitamin bakımı vb.)
2. Fön
3. Kırık alma
4. Uzun-orta-kısa boy kesimi (çeşitli modellerde)
5. Örgü çeşitleri
6. Topuz çeşitleri
7. Maşa, bigudi, dalgalı fön
8. Saç renklendirme (boya, röfle, balyaj, ombre vb.)
9. Keratin bakımı

Saç botoksu, keratin ile saç düzleştirme, perma gibi kimyevi işlemler müfredatta var mı emin değilim (bu işlemlerde formaldehit içeriğinden dolayı ortam havalandırmasının çok iyi olması gerekiyor) ama bunları da hocadan istemek suretiyle yapmayı planlıyorum.

Bütün malzemeleri ve mekanik aletleri mümkün olan en kalitelisinden kişiye özel alıp işi titizlikle yapacağım. Makas, tarak vb. işlem gereçleri şahsi olup başkası için kullanılmayacaktır. İşlemler sınıfta 21 senelik profesyonel bir kuaför ve 25 senelik profesyonel kuaför olan hoca nezaretinde yapılacaktır.

Gönüllü olacak modellerin yukarıda belirttiğim gün ve saatte şu adrese gelmesi gerekmektedir: Esentepe Mh. Büyükdere Cd. No:100 Şişli İstanbul

Adres, üniversite binası olup Gayrettepe Metrosu’nun Esentepe çıkışının hemen önünde yer almaktadır. Metronun önü olduğu için ulaşımı çok kolaydır.

Hem eğlenip hem de her hafta saçlarınızla ücretsiz ilgilenilmesini istiyorsanız bana mesaj gönderebilirsiniz.

X