Saç Uzatma Yöntemleri Saç bakımı ve hızlı uzatma

selvikurt05

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2020
1
5
26
Merhabalar. Bundan bir buçuk ay öncesine kadar acicidan yanmış ve hiç uzamayan saçlara sahiptim. Bu deneyimimin faydalı olacağını umuyorum bayanlar sizlere😋 bazı araştırmalarım sonucu aktardan tatlı badem yağı, menekşe yağı, lavanta yağı, Argan yağı, biberiye yağı, hindistan cevizi yağı aldım ve eczaneye gidip küçük tüp halinde ampuller var onlardan aldim. Dodex ampul, D vitamini ampul, evigen ampul, bemix ampul, bepanthen ampul aldım. Sprey şişesine bu yağları ve ampulleri kırıp boşalttım. Takviye olarak vitaminler diye bir siteden b3 ve b7 vitaminide aldım onlari suyla beraber içiyorum. Hazırladığım spreyi haftada iki gün gece yatmadan kafama yedirip sabah duş alıyorum. Bir buçuk ayda 15 cm fark attı saçlarım. Hem yumuşacık oluyor ve gozle görülür kırıklarda düzelme var. Umarım yardımcı olabilmişimdir 🙏😋

Eklentiler

• Screenshot_20200611-003348.png
    Screenshot_20200611-003348.png
    281,5 KB · Görüntüleme: 301
vov.. gerçekten yoğun ve etkili bir bakım olmuş arkadaşım, tebrikler :KK9:

Merhabalar. Bundan bir buçuk ay öncesine kadar acicidan yanmış ve hiç uzamayan saçlara sahiptim. Bu deneyimimin faydalı olacağını umuyorum bayanlar sizlere😋 bazı araştırmalarım sonucu aktardan tatlı badem yağı, menekşe yağı, lavanta yağı, Argan yağı, biberiye yağı, hindistan cevizi yağı aldım ve eczaneye gidip küçük tüp halinde ampuller var onlardan aldim. Dodex ampul, D vitamini ampul, evigen ampul, bemix ampul, bepanthen ampul aldım. Sprey şişesine bu yağları ve ampulleri kırıp boşalttım. Takviye olarak vitaminler diye bir siteden b3 ve b7 vitaminide aldım onlari suyla beraber içiyorum. Hazırladığım spreyi haftada iki gün gece yatmadan kafama yedirip sabah duş alıyorum. Bir buçuk ayda 15 cm fark attı saçlarım. Hem yumuşacık oluyor ve gozle görülür kırıklarda düzelme var. Umarım yardımcı olabilmişimdir 🙏😋
1 .5 ayda 15 cm 🤣🤣🤣evet tamda buraya çok güldüm
insanları kandırmayı kesin artik 😡 1.5 ayda saç ASLA 15 cm uzamaz..

1.5 ayda o kadar uzamaz asla. Bende solgar biotin kullanıyorum, bakım yağları ve maya maskesi haftada 2 kere, lavanta suyu içiyorum, düzenli besleniyorum sac uclarima duştan sonra bebek yagi sürüyorum, biotin kafein spreyi kullanıyorum bol bol sac derime masaj yapıyorum, her sabah mayali süt içiyorum ve sonuç: 2 ayda 4 5 cm anca uzadılar. Kan değerlerim normal ve düzenli beslenirim.

Ben benzer etkileri QL Saç uzatma serumundan görmüştüm. Tabi ondan böyle bir ay da 15 santim gibi bir uzama görmedim ama 5-6 santim bir uzama etkisi görmüştüm. Bu ürün ne kadar etkilidir bilmem ama gerçekten saçlarını uzatmak isteyen var ve etkili bir ürün kullanmak istiyorsa bu ürün QL Saç uzatıcı serum olmalı.

X