Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇ BOYAMA ve SAÇ RENGİ HAKKINDA Sorular Ve Öneriler

kuaförde saçın bittikten sonra aynada kendini gördüğünde, keşke kendim deneseydim demezsin umarım:KK34:

evet haklısn :KK43: büyük ihtimal koleston 7/1 küllü kumralla orta tonda bi kumralı karıştırıp boyarım çokta küllü olsun istemiyorum çünkü yeşeriyor :S sen nasıl kullanıyorsun?

evet haklısn :KK43: büyük ihtimal koleston 7/1 küllü kumralla orta tonda bi kumralı karıştırıp boyarım çokta küllü olsun istemiyorum çünkü yeşeriyor :S sen nasıl kullanıyorsun?

cnm ben syoos tan çok memnunum:nazar: daha önce bildğimiz bütün boyaları denedim loreal casting ve loreal sublime mousse den de memnun kaldım.ama sana kesinlikle kolestonu önermem.çünkü koyu çıkıyo onun boyaları..bu bana göre tabi..gerçi forumda okuduysan çoğu bayan aynı şeyi söylüyor cnm:KK31: ha ama bak şöyle yapabilirsin..denemek istiyorsan syoos al içine kolestonun tüplerinden karıştırabilirsin..yarısını fln..ben denemiştim bunu..karıştırma olunca koyuluk fln vermiyo..:KK34:

cnm ben syoos tan çok memnunum:nazar: daha önce bildğimiz bütün boyaları denedim loreal casting ve loreal sublime mousse den de memnun kaldım.ama sana kesinlikle kolestonu önermem.çünkü koyu çıkıyo onun boyaları..bu bana göre tabi..gerçi forumda okuduysan çoğu bayan aynı şeyi söylüyor cnm:KK31: ha ama bak şöyle yapabilirsin..denemek istiyorsan syoos al içine kolestonun tüplerinden karıştırabilirsin..yarısını fln..ben denemiştim bunu..karıştırma olunca koyuluk fln vermiyo..:KK34:

tşkrederim:) saçının rengini merak ettim resim varmı??

balyaj evde asla güzel olmaz gibi geliyor bana.Ben de aralara dalga dalga bir renk istiyorum ama nasıl desem böyle belirgin şerit şerit olsun istemiyorum.Öyle biraz nasıl desem banel duruyor gibi geliyor bana,hani nebiliyim ambalaj kağıdı gibi bir tuhaf:)

Ben daha saçla bütünleşmiş,modern bir görünüm olsun istiyorum.Sizce bu istediğim balyaj mı gölge mi?çözemedim gitti...

Senin istediğin tarz bir şeyi benim kuaförüm krepe tarayarak yaptı. Balyajın atılacağı kısımları geri taradı ve açıcı sürdü. doğal çizgisiz bir ışıltı oldu saçımda. Resim eklerdim ama saçımı kestirdim malesef.

pelinsu çok güzel değilmi bu renkler ? 2013 yılının modasımıdır birde,ben yıllardır profosyonel saç boyatmıyorum bebeğimden dolayı,kaş yapayım derken demode olmayayım :KK1:

$beren-saat.jpg ya konu bile açtım kimse görmüyor bu saç rengi nedir kızlar ?? saçlarım aynı renk bu kadınla açıcı kullanmadan bu rengi elde edebilir miyimm ya lütfen biri cevaplasın artık.. $efr.jpg $beren-saat_19533.jpg

Son düzenleme:
Kızlar merhaba,
iki ay önce saçımı siyaha boyadım garnier ile boya biraz aktı özellikle üst kısımlar hem de dibim geldi siyahı çok seviyorum değiştirme düşüncem yok fakat çokta yıprandı ve kırılıyor saçım. Neler önerirsiniz en koyu kahveye boya diyen var dip boya yaptır diyen var birde akması hoş olmadı soluk gibi yeniden mi hepsini boyatsam ne yapsam?

ben küllü kumral kullandım pelinsu hiç yeşerme gibi bir durum olmadı,yalnız normal kumralda turuncu gibi bir ton oluştuğunu biliyorum.

Merhabalar.. Bu ilk mesajım.. Yardımcı olacağınızı umuyorum.
Ben beyaz tenliyim ve gözlerim kahve.. yazın açık kahveye dönüyor.
Saç rengim açık kahve ile koyu kestane arasında bir renk gibi.. doğal rengi olduğu için tam adı nedir, bilemiyorum.
"Açık küllü kumral" yada "çikolata kahve üzerine sarı gölge deniyor sanırım" ikisinden birini istiyorum ama daha çok küllü kumral istiyorum.
Sizce hangisi bana daha uygun olur? Bir de araştırdığım kadarı ile Loreal ya da Palette iyiymiş.
Hangisinin, hangi numarası istediğim renk olur? İlk kez boyayacağım için, bu köpük boyalarla kendim yapabilir miyim?
İstediğim rengin resimlerini eklemeye çalışacağım.
Şimdiden teşekkürler..

$0.jpg $1568.jpg Eki Görüntüle 658054 $71345147e2398abbb1c8e5dd4c28572b.jpg $eb1cec915647d1e666f451fd9fe2939e.jpg

X