Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇ BOYAMA ve SAÇ RENGİ HAKKINDA Sorular Ve Öneriler

Peki önerebileceğiniz karamel kızıl ve açık kahve gibi bi renk var mı beyaz kapatabilecek ?

Bilemiyorum. Annemizde beyaz sacları var. Ben kestane renkleriyle boyuyorum. Bence riske girip istediğiniz renge boyayın. Bir kac gun sonra yenilerseniz. Baktiki olmadı daha koyusunu alırsınız. Bir kac kere yıkandığında akıp akip akmadigini da gormuş olursunuz . Pek yardımcı olamadım.

Bilemiyorum. Annemizde beyaz sacları var. Ben kestane renkleriyle boyuyorum. Bence riske girip istediğiniz renge boyayın. Bir kac gun sonra yenilerseniz. Baktiki olmadı daha koyusunu alırsınız. Bir kac kere yıkandığında akıp akip akmadigini da gormuş olursunuz . Pek yardımcı olamadım.

Yazmayı unuttum kestane rengiyle boyandiginda beyazlar kızıl oluyor. Bir deneyin derim.

Ben saç boyası olarak Bıoblas color&more kullanıyorum. Bir çok renk çeşidi var hepsi gerçekten çok kalıcı. Aynı zamanda içerisinde ufak bir şişe var. O şişedeki muhteşem iksiri boyanın içerisine kattığınız takdirde dökülmeleri önlediği gibi sürekli kullanırsanız yeni saçlarınızın çıkmasını da sağlıyor. Zaten şampuan olarak Bıoblas kullanıyordum. Beyazlarım içinde Bıoblas color&more kullanarak tamamlamış oldum.

selam, saçlarım boyanmadan önce kumraldı yaklaşık 1 buçuk yıl kadar loreal in buzul kahve rengine boyadm son 2 aydır da toplamda 2 kez bal köpüğü rengine boyadım fakat önceki saçım koyu olduğu için biraz koyu oldu saçım, saçımı oryalletmeden turuncu tonlarını elde edebilceğim bir yöntem bilen var mı? :)

ya kızlar lütfen yardım edin :KK43: saçlarım normalde çok siyah ve boyadığımda istediğim rengi almıyor. daha önce kuaföre boyattığımda koyu kestane rengine boyadı daha sonrasında açar dedi ama çok açmadı. sonra geçen gün bende onun üstüne gittim dore bakır rengi aldım ve boyadım palettenin. güzel bi renk oldu ama yinede çok koyu oldu saçlarım ben normalde bi ton daha açık olmasıı istiyorum çokta açık değil ama nasıl yapacağımı bilmiorum hangi renge boyayacağımı daha doğrusu yardımcı olursanız sevinirim. bu arada yeni katıldım kadınlar kulübüne herkese merhabalar :)) $istediğim renk.jpg istediğim renkte bu inş tutturabilirim

selam, saçlarım boyanmadan önce kumraldı yaklaşık 1 buçuk yıl kadar loreal in buzul kahve rengine boyadm son 2 aydır da toplamda 2 kez bal köpüğü rengine boyadım fakat önceki saçım koyu olduğu için biraz koyu oldu saçım, saçımı oryalletmeden turuncu tonlarını elde edebilceğim bir yöntem bilen var mı? :)

Maalesef ki sacını actirmadan olmaz. Iyi bir kuaföre gitmeni öneririm.😔

ya kızlar lütfen yardım edin :KK43: saçlarım normalde çok siyah ve boyadığımda istediğim rengi almıyor. daha önce kuaföre boyattığımda koyu kestane rengine boyadı daha sonrasında açar dedi ama çok açmadı. sonra geçen gün bende onun üstüne gittim dore bakır rengi aldım ve boyadım palettenin. güzel bi renk oldu ama yinede çok koyu oldu saçlarım ben normalde bi ton daha açık olmasıı istiyorum çokta açık değil ama nasıl yapacağımı bilmiorum hangi renge boyayacağımı daha doğrusu yardımcı olursanız sevinirim. bu arada yeni katıldım kadınlar kulübüne herkese merhabalar :))Eki Görüntüle 834207 istediğim renkte bu inş tutturabilirim

Once orayelle açmalısın . Sonrasında sanırım rengi tarcin bakır ya da bakır tonlarında bir renk . Bu rengi alıp üzerine boyayabilirsin. Boyadikca istediğin renk olur. Yine de sen bilirsin. Bu zor bir işlem. Sacın başka bir renge de dönebilir. Uyarmak istedim. Kuaföre gitmen en iyisi. Kolay gelsin arkadaşım...

Once orayelle açmalısın . Sonrasında sanırım rengi tarcin bakır ya da bakır tonlarında bir renk . Bu rengi alıp üzerine boyayabilirsin. Boyadikca istediğin renk olur. Yine de sen bilirsin. Bu zor bir işlem. Sacın başka bir renge de dönebilir. Uyarmak istedim. Kuaföre gitmen en iyisi. Kolay gelsin arkadaşım...

çok teşekkür ederim. saçlarım şuan bu renge çok yakın ama bi kaç ton koyu

merhabalar, 2 ay önce çok heves edip saçımı kızıla boyamıştım. daha sonra çok uğraşmak gerektiğini anlayıp bir daha boyamam dedim ve kahveye boyamıştım ama tabiki aktı ve kızıllar yine çıktı. kızılları ve yansımasını tamamen kapatacak bir marka ya da numara öneriniz var mı ??

merhabalar, 2 ay önce çok heves edip saçımı kızıla boyamıştım. daha sonra çok uğraşmak gerektiğini anlayıp bir daha boyamam dedim ve kahveye boyamıştım ama tabiki aktı ve kızıllar yine çıktı. kızılları ve yansımasını tamamen kapatacak bir marka ya da numara öneriniz var mı ??

Benim tavsiyem kahverengi tonları . Palette nin cikolata kahvesini onerebilrim. Bir kac boyamadan sonra tamamen kapanacaktir. Koyu bir renk olduğu icin 15 günde boyayabilirsin . Sacında yıpranma olmaz. Kahverenginin farklı tonları da var. Yine de son karar senin. Kolay gelsin arkadasım.😊

kızlarr yardım saçımı 2 hafta önce kuföre boyattım kullu ıstedıgım halde bakıra boyadılar ve rengı aktı hafıf turuuncu oldu sımdı ben kulluye nasıl ulasırım lutfen yardımcı olun :KK43:((

ya allah askına şu rengn ne oldugunu bilen biri yokmuuu :KK50: Eki Görüntüle 838324 [/QUOTE
Arayipta bulamadigim kuaforume tarif edemedigim renk bu:))rengin ne oldugunu bilmiyorum ama bana sanki aralarda paket varmis gibi geldi.Işıltı versin parlak olsun diye.yada yansiyan isiktan oyle duruyor. Bilemedim simdi.Bu arada forumda yeniyim:))herkese selamlaaaaarrr

saçlarımda birazcık turunculuk var maalesef, gümüş rengi boya uygularsam biraz mat ve gri/küllü bir ton elde edebilir miyim?

saçlarımda birazcık turunculuk var maalesef, gümüş rengi boya uygularsam biraz mat ve gri/küllü bir ton elde edebilir miyim?

Benim tavsiyem kesinlikle boyamaman yönünde. Sacın saçma sapan bir renge dönüşebilir. Kuaföre gitmen en iyisi . En azından danışmalısin . Kolay gelsin arkadasım. 😊

X