Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇ BOYAMA ve SAÇ RENGİ HAKKINDA Sorular Ve Öneriler

hint kınası saçı döker mi?

benim saçlarıma belime kadar ve gürdü hint kınasıyla siyaha boyadıktan sonra sanki biraz seyereldi nedeni kına olabilirmi?

kızlar saçlarımı boyatıcam bi trlü karar veremedim.
balkk2ee1.jpg

kızlar saçlarımı boyatıcam bi trlü karar veremedim.
balkk2ee1.jpg

Selam arkadasım göz rengin cok güzel kızıl sac cok yakısabilir. bende boyamı aldım 3 gündür düşünüyorum hala karar veremedım:)))ama başkasına akıl vermek kolay oluyo tabii :)9

yaa ben kızıl diyorum ama dah öncede kızıl boyadım degiştirmek istiyorum ama bu gidişle yine kızıl boyatıcam yapçak başka bişi yok hrldee

sarı balyaj veya düz siyah cok yakışır bence kızıl kesinlikle düşünme ben dün boyadım sarıdan siyaha geciş yaptım saclarım cok canlı ve yüzümde acıldı lorealin altın sarısı üzerine dore bakır boyamıştım 2 gün önce sarı balyajımın üztüne ilk etapta güzel durdu sonra aktı. ve de cirkin cansız bir görünümde oldu direk siyaha boyadım cok canlı gösterdi saclarımı karar senin ama kesinlikle kızıl yapma derim cok iğrenc duruyor acık kumral veya koyu kumralda hoş olur

ya bi renk var ''çok koyu kestane irise'' diye.ona boyatmak ıstıyorum patlıcan morumsu ama kestane dıyo cok da koyu sarılardan kurtulmam lazım.dibi bayaaa bi geldi. o rengi deneynvar mı hiç? sizce boyatayım mı? tşk.

Arkadaşlar ne kadarda söylensemde bırakamıyourm bu forumu:1closedeyes:
Ben saçlarımı orelle kendim açtım ve şuanda araları platin sarısına yakın ve hepsi çok açık sarı tonunda ama boyada karar veremedim sizce hangisi?

Birinci renk kolestonun açık doğal sarı rengi

İkinci renk loreal ın Recital Preference 10 - İskandinavya / Çok Çok Açık Sarı olanı var ...
sizce hangisi yardımlarınızı bi an önce bekliyorum..
Hangisi saçıma kızıllık vermeden boyar sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
cnm yanıltmak istemiyorum ama ,koleston daha açık olduğundan sanki o kızıllık yapmaz gibime geldi,ama cnm katalog daki renklere bakman lazım kutulardaki yanıltıcıdır:)

çok teşşekür ederim gözdeya.s. yani sen almaya kalksan hangi markaya güvenirdin yada bunlardan birini kulalanan varmı aranızda?

çok teşşekür ederim gözdeya.s. yani sen almaya kalksan hangi markaya güvenirdin yada bunlardan birini kulalanan varmı aranızda?

cnım lorealin boyası daha iyi bence kolestiona güvenme derim sacımı defalarca boyatan biri olarak sana schwarzkopf un putralı acık sarı bir boyası var onu dene derim kızıllık bırakmaz putralı oldu için yinede sen bilirsin iyice bak öyle boya derim

cnım lorealin boyası daha iyi bence kolestiona güvenme derim sacımı defalarca boyatan biri olarak sana schwarzkopf un putralı acık sarı bir boyası var onu dene derim kızıllık bırakmaz putralı oldu için yinede sen bilirsin iyice bak öyle boya derim

saolsın canım bana tam marka ve numara verirsen çok mutlu olurum çünkü yarın gidip almayı düşünüyorum:1rolleyes:

kızlar benim kendi saçım acık kahveydi koyu kahveye boyadım siyah oldu açık kumral yapmak için hangi boyadan almalıyım sacımı boyayalı 1 hafta oldu yardım edermisiniz

saolsın canım bana tam marka ve numara verirsen çok mutlu olurum çünkü yarın gidip almayı düşünüyorum:1rolleyes:

palettenin putralı acık sarı boyası yla boyamıştım saclarım röfleliyken biraz daha sarı olsun ve düz boya gibi dursun diye güzel olmuştu sac rengimi acmıştı kızılık bırakmadan numarası aklımda degil ama

ben saçımı mor siyaha boyatmak istiyorum ama siyah kına var saçlarımda.3 4 ay falan oluyo boyayalı.ama hala simsiyah rengi.gerçi kendi saç rengim de baya koyu siyaha çok yakın.mor kınayla denedim bugün ama tutmadı.mor boya da çok çabuk akıyomuş:KK43:mor boya yada kına hakkında bilgisi olan varsa bana yardımcı olabilir mi?hevesim kursağımda kaldı ya ne güsel mor olacaktım:KK43:

selam arkadaşlar ben siteye yeni üye oldum ve size danışmak istediğim saçım benim koyu kestane sanırım şu anda saçımda boya yok ben röfle yapırıyordum ama şimdi kendim evde boyamayı düşünüyorum benim tenim açık olduğu için platin röfle çok güzel oluyordu ama artık biraz parası çok gelemeye başladı şimdi bana yardım edermisin palette renk açıcı aldım 4-6 ton açandan açarsam saçım sarımı olur üzerine de loreal kumral aldım şimdi boyalarla bakışıyoruz cesaret edemiyorum sizce nasıl olur
ren açıcının üzerine ne renkl yapmalıyım yada direkt kumral yapsam nasıl olur Cevaplarsanız beni çok sevindiririsiniz.

selam arkadaşlar ben siteye yeni üye oldum ve size danışmak istediğim saçım benim koyu kestane sanırım şu anda saçımda boya yok ben röfle yapırıyordum ama şimdi kendim evde boyamayı düşünüyorum benim tenim açık olduğu için platin röfle çok güzel oluyordu ama artık biraz parası çok gelemeye başladı şimdi bana yardım edermisin palette renk açıcı aldım 4-6 ton açandan açarsam saçım sarımı olur üzerine de loreal kumral aldım şimdi boyalarla bakışıyoruz cesaret edemiyorum sizce nasıl olur
ren açıcının üzerine ne renkl yapmalıyım yada direkt kumral yapsam nasıl olur Cevaplarsanız beni çok sevindiririsiniz.

hoşgeldin canım

paletteyi bu linkte bir çok arkadaşımız birbirine yardım ederek paylaştılar sende buradan yardım alabilirsin canım

buradan tıklayerimseniben

X