Saç boyama

LeylaSultan93

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2014
2.738
4.374
Kızlarr kızlarrr,

Dün evde saçımı boyadım. Biraz tuttu ama istediğim kadar kızıl olmadı. Aynı boyadan bi kaç kutu daha var. Bugün boyasam renk alırmı yoksa yıkayacağım için dahamı kötü olur?

Kızlarr kızlarrr,

Dün evde saçımı boyadım. Biraz tuttu ama istediğim kadar kızıl olmadı. Aynı boyadan bi kaç kutu daha var. Bugün boyasam renk alırmı yoksa yıkayacağım için dahamı kötü olur?
Kızılın hangi tonunu boyadınız?Tam olarak nasıl bir kızıl istiyor sunuz?Kullandığınız marka, numarası ve oksidasyon sıvısının volumü kaç?

Kızılın hangi tonunu boyadınız?Tam olarak nasıl bir kızıl istiyor sunuz?Kullandığınız marka, numarası ve oksidasyon sıvısının volumü kaç?

Bu boyayı kullandım. İstediğimde tam bu renk.
Bi tık koyu kaldı sanki böyle olmadı.
İki paket daha var boyasam tutarmı acaba.
yada dünkü boya akar aynımı kalır bilemedim.

Eklentiler

• IMG_9883.jpeg
    IMG_9883.jpeg
    122,6 KB · Görüntüleme: 42
Bu boyayı kullandım. İstediğimde tam bu renk.
Bi tık koyu kaldı sanki böyle olmadı.
İki paket daha var boyasam tutarmı acaba.
yada dünkü boya akar aynımı kalır bilemedim.
Bence üst üste boyamayın çünkü kızıl sürekli akan bir renk,birkaç yıkamaya rengi oturur sanırım.Ben de üç dört senedir kızıl ve bakır tonlarına boyarım.İlk etapta koyu oluyor ama birkaç yıkamaya oturuyor renk.Boyama arası en az 15 gün olmalı, yoksa çok yıpranır saçınız.

Bence üst üste boyamayın çünkü kızıl sürekli akan bir renk,birkaç yıkamaya rengi oturur sanırım.Ben de üç dört senedir kızıl ve bakır tonlarına boyarım.İlk etapta koyu oluyor ama birkaç yıkamaya oturuyor renk.Boyama arası en az 15 gün olmalı, yoksa çok yıpranır saçınız.
Teşekkür ederim 💜

X