Saç Rengi ve Saç Boyama Saç boyası ve renk tutturma konusunda merak ettikleriniz

Saçların doğal rengi mi ? Yoksa koyu kahverengi boya mı var ? Bu önemli çünkü kendi saçınsa bundan bi ton daha açık alırsan bu rengi elde edersin. Ama koyu kahve boya varsa saçında rengi kırılmıyor. Bizzat bu hataya düştüm :KK1: Koyu kahveydi saçım gittim kumral aldım rengi kırılsın diye dipten çıkan kendi saçım kumral oldu , uçlar kaldı yine siyah gibi off rezillikti tas geçirmiş gibiydim :KK9:

Saçlarımın doğal rengi shanna

Merhaba 2 ay once actirdim saclarimi altta kahve vardi ustune acik kullu kumral boyandi fakat boyasi akti ara ara kizilliklar var berbat oldu limon sarisi gibi bisey :KK43: simdi tekrar boyamak istiyorum ama evde 2 tane bebisim var cunku :) ..tekrar koyultmakta istemiyorum bi sure bana hangi sarilari onerirsiniz :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1398125366150.jpg
    $1398125366150.jpg
    27 KB · Görüntüleme: 98
5.03ün bir ton açığı 6.03 oluyor değil mi?

Evet canım öyle olması lazım ama istersen sen yine birilerine daha danış bu konuyu :) Saç biz kadınlar için önemli istediğin gibi olmazsa üzülürüm :)

merhaba
sıyah saclarımı kuaforde ınoa ıle actırdım. 1ay sonra inoa kullu kumral (sanırum 6.31 ıdı numarası) ıle boyattım. su an renk fena degıl az koyulassa rahatsız olmam. bu ıkı ışlem 450tl tuttu. sımdı baktım nette ınoa boya ve oksıdan satılıyor. evde nasıl yapılıyır? hangı olcude karıstırmak gerekıyor? hazır sac rengım acılmışken ayda bır evde kendım boyasam dıyorum. inoaya alternatif tup boya onerınız var mı?

saclarımda beyaz oranı yuksek orjınal renk kestane.

ufak cocugum var kuafore ancak annem geldıgınde gıdebılıyorum. evde boyayabıomek bu bakımdan da ıyı olurdu.

Evet canım öyle olması lazım ama istersen sen yine birilerine daha danış bu konuyu :) Saç biz kadınlar için önemli istediğin gibi olmazsa üzülürüm :)

Yardımın için çok teşekkür ederim shannacım.Öğrenmek istediğimi öğrendim sayılır.İstediğim rengi elde etmek için istediğim rengi değil bi ton açığını alıyorum,önemli olan bu bilgiydi.teşekkür ederim...

Yardımın için çok teşekkür ederim shannacım.Öğrenmek istediğimi öğrendim sayılır.İstediğim rengi elde etmek için istediğim rengi değil bi ton açığını alıyorum,önemli olan bu bilgiydi.teşekkür ederim...

Rica ederim inşallah tam istediğin gibi olur :KK16:

İnsallah cnm baktim simdi yarin bos vakit bulabilrsem yapcm :)

çok teşekkürler öncelikle bu konuda yardımınız için .Ben saçlarımı 3 -4 senedir hep kahve tonlarına boyadım şu son 6 aydır hep kızıl turuncu arası yansımalar oldu .saçımı boyadığımda diplerim hep turuncumsu kızılımsı oldu ben şimdi doğal bir kumral tonu ve bu kızıl turuncu diplerden kurtulmak istiyorum:KK43: küllü renklerin kapatacağı söylendi .bir kere denedim pek olmadı.şimdi bugün de koyu kumral boyadım ama diplerim yine parlıyor :KK43:

1 ay önce kadar saçlarıma ışıltı attırdım ilk defa saçlarımı boyatıyordum ama saçlarım çok fazla açıldı aralara yaptı ve dipleri bildiğin altın sarı oldu kendimi çok kötü hissediyorum eski saçlarım aşağıya foto koyucam o gibi koyu yani çok açık değil ama ben ışıltı internetten falan görmüştüm hoş duruyordu bu bildiğin saçlarımı açtı yani eşim hiç beğenmedi çok üzülüyorum insan eşine güzel görünmek istiyor şimdi eski saçıma nasıl ulaşabilirim lütfen yardım allah rızası içn şimdiden teşekkürler:KK14: burada foto ekleyemedim şöyle anlatayım sizin albümlerdeki 603-250 pembe bi ruj sürmüşsünüz lacivert tişörtle bahcedeki saç renginize benziyo(Teknoloji özürlü olmak bu olsa gerek)

Eklentiler

• $6ed056b1451ed7c4af60b15b968ad851.jpg
    $6ed056b1451ed7c4af60b15b968ad851.jpg
    28,5 KB · Görüntüleme: 276
1 ay önce kadar saçlarıma ışıltı attırdım ilk defa saçlarımı boyatıyordum ama saçlarım çok fazla açıldı aralara yaptı ve dipleri bildiğin altın sarı oldu kendimi çok kötü hissediyorum eski saçlarım aşağıya foto koyucam o gibi koyu yani çok açık değil ama ben ışıltı internetten falan görmüştüm hoş duruyordu bu bildiğin saçlarımı açtı yani eşim hiç beğenmedi çok üzülüyorum insan eşine güzel görünmek istiyor şimdi eski saçıma nasıl ulaşabilirim lütfen yardım allah rızası içn şimdiden teşekkürler:KK14: burada foto ekleyemedim şöyle anlatayım sizin albümlerdeki 603-250 pembe bi ruj sürmüşsünüz lacivert tişörtle bahcedeki saç renginize benziyo(Teknoloji özürlü olmak bu olsa gerek)

fotoyu eklemişim bilmeden:KK9:

Öncelikle merhabalar, uzun zamandır istediğim bi renk üzerine ilk defa kuaföre gitmiştim ve önceden siyaha boyamış olduğum saçlarımı açıcıyla açıp koyu küllü kumral sana olmaz diyerek bakır tarzında bir renge boyamıştı. 1 ay boyunca saçımı dinlendirmeye bırakarak bekledim ve 1 ay sonunda kuaföre giderek saç rengimi koyu küllü kumrala boyatıp ardından da platin tarzı bir balyaj istediğimi belirttim. Koyu küllü kumralın tekrardan olmayacağını söyleyerek koyu bir renge boyadı sonrasında açıldıkça yine böyle turuncu bakır tarzı birşey oldu. Balyajlarıda sevmemiştim zaten platin yapmamıştı. Bende gidip loreal excellence 7 ile boyadım sonuç olarak eh işte kumral tarzında birşey ortaya çıktı. 2. boyayışımda ne yapmalıyım ki istediğim küllü koyu kumralı elde edebileyim? Şu tonlarda bir renk istiyorum açıkçası ;

Merhaba saçim su anda sari uclarinda yillar once yaptirdigim rofleden kalma platinlik var haliyle normal boya oreal gibi acmiyor.
Esim islarla sacimi eski rengim olan 6.77 (igora) bakir kumral istiyor denemek istiyorum ama sarinin uzerinde nasil durur muammada kaldim bir fikrinizi almak istiyorum...
Bu arada ten rengim pembe beyaz $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1399484870.748606.jpg simdiki rengim ve istedigim renk ekte $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1399484907.428122.jpg

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhabalar, özetle saçımı siyahtan açıp ilk olarak kızıl-kahve bi renk elde ettim, kızıllığını alması için 1 ay sonra koyu kumral-küllü kumral karışımına boyadım, istediğim renk ise fotoğraftaki gibi doğal kumral tonu, nasıl yapabilirim yardımcı olun lütfen :)

Eklentiler

• $koyu-kumral.jpg
    $koyu-kumral.jpg
    34,1 KB · Görüntüleme: 1.192
  • $050520141311.jpg
    $050520141311.jpg
    36,5 KB · Görüntüleme: 332
  • $1.jpg
    $1.jpg
    25 KB · Görüntüleme: 264
Merhabalar;

10 yıldır saçla uğraşıyorum. Ailemin çevremdekilerin ve arkadaşlarımın saçını boyamaktayım. Boyama ile ilgili merak ettikleriniz, şu rengi nasıl elde ederim, saçım sarı nasıl koyultabilirim, saçımı boyadım yeşilimsi renk oldu diye arkadaşlar varsa lütfen yazın. Bilinçlenmeden önce çok mağdur oldum. Bu yüzden istediklerinizi cevaplamak isterim. Albümüme resimler ekledim. Ordan da seçip bu ton ne ren diyebilirsiniz

Her soru itinayla cevaplanacaktır:)

DİPNOT : YOĞUNLUK NEDENİYLE BAZEN MESAJLAR GÖZÜMDEN KAÇABİLİYOR. BU DURUMDA YA ÖZEL MESAJLA HATIRLATINIZ YA DA SORUYU BİR DAHA SORUNUZ. BU HATADAN DOLAYI ÖZÜR DİLERİM.

RAMAZAN AYI BOYUNCA BÜTÜN SORULAR SAAT 21.00 İLE 01.00 ARASI CEVAPLANACAKTIR, ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

12 TEMMUZ İLE 15 TEMMUZ ARASI YAŞANAN GECİKMEDEN DOLAYI ÖZÜR DİLERİM.

Benim saçım sarıya yakın bir kumral daha doğrusu kapanmadan önce baya sarışındım ama kapanınca güneş görmediği için kumrallaştı şimdi saçımı lorealin açık kumralına boyadım ama diplerim turuncu sarı oldu kumrala boyayınca da daha koyu oluyo. Kendi rengimi nasıl bulabilirim ince telli ve yağlı olduğu için boyuyorum ama dip sorunu yaşamaktan sıkıldım.

merhaba bana da yardımcı olmanızı umuyorum
yaklasık 9 ay önce kuaförde saçlarıma röfle yaptırdım saçlarımhem yandı hemde röflesi güzel olmadı cok yıprandi saclarım.
şubat ayında karamel boyattım yine kuaförde tabi aktı cabucak en son 10 gün önce 1 tüp koleston acık küllü sarı ve 2 tüp acık küllü kumralı karıştırp evde kendim boyadım. sarılarda grileşme oldu yeşillenme çok fazla deil
şu anda o boyada akmaya başladı saçlarım kahveli sarılı grili karışık görünüyo özellikle röflenin üstleri
şimdi platin sarı istiyorum ne yapabilirim öneriniz nedir
önce kahve tonları alıp boyamalımıyım yoksa direk koleston 3 4 ton acıcı mı kullanmalıyım
kuaförlere güvenmiyorum

Son düzenleme:
merhabalar kendi saç rengim kahverengi çok koyu değil saçımda röfle var ve 4 5 cm dipler geldi ben açık kumral rengine ulaşmak istiyorum dipler ve uçları eşitlemek için boya önceliği dipler mi uçlar mı olmalı ...nasıl yapmalıyım röflem sık röfle hangi boyayı önerirsiniz ve dipler ve uclar için iki ayrı boya mı gerekli yoksa bekleme süresiyle halledilebilir mi yardımcı olursanız sevinirim $p_3789_b.jpg istediğim renkler bunlar ve röfle olduğu için sanırım çabuk akacak bu rengi bulsam bile kaç boyamada bu rengi çabuk akmadan kullanabilirim ideal kullanım süresi olarak yani teşekkürler...

merhabalar kendi saç rengim kahverengi çok koyu değil saçımda röfle var ve 4 5 cm dipler geldi ben açık kumral rengine ulaşmak istiyorum dipler ve uçları eşitlemek için boya önceliği dipler mi uçlar mı olmalı ...nasıl yapmalıyım röflem sık röfle hangi boyayı önerirsiniz ve dipler ve uclar için iki ayrı boya mı gerekli yoksa bekleme süresiyle halledilebilir mi yardımcı olursanız sevinirim Eki Görüntüle 1114391 istediğim renkler bunlar ve röfle olduğu için sanırım çabuk akacak bu rengi bulsam bile kaç boyamada bu rengi çabuk akmadan kullanabilirim ideal kullanım süresi olarak yani teşekkürler...

Merhaba saçımı uzun süre palette tarçına boyadım daha sonra sıkıldım ve palette açık papataya boyadım $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1401126923.631944.jpg
Bu saçımın son hali
Bu rengi beğenmedim ve saçımı açık küllü bakır yapmak istiyorum ve bakırlıktan kurtulamadım. Bana yardımcı olursan çok sevinirim
$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1401127073.954095.jpg
İstediğim renk böyle birşey

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X