Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saç dökülmesi için Pantogar ilaç Kullanan Var Mı????

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
benim de uzun süredir saçlarım dökülüyordu doktora gittim ve gerekli tahliller yapıldı her şey normaldi doktor pantogar verdi 3 ay kullanmamı söyledi, 2 aydır kullanıyorum dökülmem durdu ve saçlarım baya sıklaştı kullanmaya devam ediyorum tavsiye ederim

cidden mi bende doktora gittim normal çıktı sonuçlar bir hormon sonuçları kaldı oda normal çıkatrsa bende alayım kaç para cnm bu ayy inşallah banada faydası olur
iştah açıyormuş doğrumu şişmanlatıyormuş

geçenlerde banyoda aynada bakınca saçlarıma hüngür hüngür ağladım :KK43: kel kalıcam belli dedim üstleri azaldı dipleri görüüyor :KK43::KK43::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

canım 75 lira kilo konusuna gelince de iştah açıcı bi etkisi olmadı ben de kilom aynı hiç bi değişiklik yok

mbul cnm sana güveniyorum şimdi 2 ay kullabdın ve etkisini gördün mü
saçlarındaki ve tırnaklarındaki değişikliği anlatır mısın cnm

tırnaklarım normalden hızlı uzuyo onları kısaltmaktan bıktım valla saçlarımı tutam tutam kaldırdığımda aralarda bi sürü küçük saçlar var ve saçım ince telli çok cansız duruyodu şimdi daha canlılar ve dolgun duruyo karar senin piyasada bi sürü bu tarz ürünler var ben daha önce bi ay da priorin kullanmıştım ama onu da 3 ay kullanmak lazım bu nedenle etkisini görmedim aslında birazda kararlı ve azimli olmak gerekiyo hap tarzı ürünler uzun süreli kullanımda etkisini gösteriyo hemen mucize gibi kesmedi tabi saç dökülmemi

Sanırım bu ilaçların hepsini kullanıpta başarıyı yakalayaman benim.. ben belimdeki saçlarımı kazıtmak zorun kaldım.. saçlarımın 3\1 tamamen gitti yani hiç yok 2 yumurta büyüklüğünde bölge.. ben sunu anladımki bu ilaçlar para kaybından başka bişey degil.. şimdi hayatımda yemediğim balık ve bol yeşillik yemege çalışıyorum ve her yemegime sarımsak atıyorum.. arkadaşlar bu ilaçlara yatıracagınız paraile beslenmenize dikkat edin sanırım daha karlı çıkarsınız ve stresten uzak durmak pek mümkün olmasada en aza düşürmek.. balık yeşillik, sarımsak, ayran ve hafta 1 gün haşlama et benim fikrim şimdi türlenmeler var inşallah saç haline dönüşür saglıkla kalın..

Sanırım bu ilaçların hepsini kullanıpta başarıyı yakalayaman benim.. ben belimdeki saçlarımı kazıtmak zorun kaldım.. saçlarımın 3\1 tamamen gitti yani hiç yok 2 yumurta büyüklüğünde bölge.. ben sunu anladımki bu ilaçlar para kaybından başka bişey degil.. şimdi hayatımda yemediğim balık ve bol yeşillik yemege çalışıyorum ve her yemegime sarımsak atıyorum.. arkadaşlar bu ilaçlara yatıracagınız paraile beslenmenize dikkat edin sanırım daha karlı çıkarsınız ve stresten uzak durmak pek mümkün olmasada en aza düşürmek.. balık yeşillik, sarımsak, ayran ve hafta 1 gün haşlama et benim fikrim şimdi türlenmeler var inşallah saç haline dönüşür saglıkla kalın..
sende saç kıran hastalığı olabilir mutlaka tdoktora git. gittiysen tekrar başvur. bölgesel açılmalar hastalık habercisi.
........sende de bir eksiklik var. kan ilacı, çinko ve b vitamin desteği al.
bende düzenli kullandım düzelmeme oldu çok mutluyum. dışardanda beslemek lazım. saç bakım kürü yapıyorum hafta da 1 idi şimdi sıklaştırdım haftada 3-4 yapıyorum. yumurta sarısı, badem yağı ampul karışımı (doktor tavsiye etti- ecz. karıştırdı :)) ) dn yıkadım saçlarımı 4 tane anca tel kotu çok mutlu oldum.

bende ki dökülme vit. eksikliği ve yediklerimle alamadığım vitaminler.

ama içerden mağnezyum, çinko, demir , b vitamini, calsiyum takviye ediyorum.. yoksa yediklerim yeterli gelmiyor..

sende saç kıran hastalığı olabilir mutlaka tdoktora git. gittiysen tekrar başvur. bölgesel açılmalar hastalık habercisi.
........sende de bir eksiklik var. kan ilacı, çinko ve b vitamin desteği al.
bende düzenli kullandım düzelmeme oldu çok mutluyum. dışardanda beslemek lazım. saç bakım kürü yapıyorum hafta da 1 idi şimdi sıklaştırdım haftada 3-4 yapıyorum. yumurta sarısı, badem yağı ampul karışımı (doktor tavsiye etti- ecz. karıştırdı :)) ) dn yıkadım saçlarımı 4 tane anca tel kotu çok mutlu oldum.

bende ki dökülme vit. eksikliği ve yediklerimle alamadığım vitaminler.

ama içerden mağnezyum, çinko, demir , b vitamini, calsiyum takviye ediyorum.. yoksa yediklerim yeterli gelmiyor..
2yıldır b12 igenisi kullanıyorum bununla ilk karşılaştıgımde dr gittim saçkıran degil alopesi herşeyi deniyorum vitamin kullanmaktan yoruldum vitamin komasına giricektim artık kestim dogal yollardan almaya çalışıyorum ve şuan büyüme durdu 2 tane dr degiştirdim.. eger istediğimi sonuçları alamaz isem en son kolsuz agopa gidicem.. Saglıkla kall..

arkadaşlar ben de dün başladım pentogar kullanmaya. daha önce minoksil önermişti başka bir doktor. son gittiğim doktorsa minoksil erkek tipi dökülmeler için etkilidir yani bölgesel açılmaların yosa para kaybı şişen bitince kes minoksili dedi. pentogar önerdi. saçlarım yarı yarıya azaldı o kadar dökülüyorlar ki hiç kestimeme rağmen belimin 4 parmak yukarısındaki saçlarım omuzlarıma kadar çıktı. yerine yenileri geliyor ama dökülenler kadar çok değil. umarım faydasını görürüm.

arkadaşlar ben de dün başladım pentogar kullanmaya. daha önce minoksil önermişti başka bir doktor. son gittiğim doktorsa minoksil erkek tipi dökülmeler için etkilidir yani bölgesel açılmaların yosa para kaybı şişen bitince kes minoksili dedi. pentogar önerdi. saçlarım yarı yarıya azaldı o kadar dökülüyorlar ki hiç kestimeme rağmen belimin 4 parmak yukarısındaki saçlarım omuzlarıma kadar çıktı. yerine yenileri geliyor ama dökülenler kadar çok değil. umarım faydasını görürüm.
Şunu belirteyimki pantogarın bende hiç bi faydası olmadı, bendeki dökülmeden ziyade bölgesel saç kaybıydı pantogara başladıgımda fındık kadar olan açılmam devamında avuç içi büyüklügüne ulaştı.. Dr degiştirdim bu arada eczanede ve aktarda saç dökülmesi ile ilgili ne var ise hepsini kullandım ama sonuç alamadım.. Şimdi dr degiştirdim hiç bir ilaç kullanmıyorum yurt dışından gelen 2 tane igneyi biri zinc digeri biotin her perşembe saçsız deriye enjekte ediyor 3. haftam ve saçlarım uç vermeye başladı 3 ay sürecek inanıyorum artık olumlu sonucu hissedince.. Saglıkla kalın..

Şunu belirteyimki pantogarın bende hiç bi faydası olmadı, bendeki dökülmeden ziyade bölgesel saç kaybıydı pantogara başladıgımda fındık kadar olan açılmam devamında avuç içi büyüklügüne ulaştı.. Dr degiştirdim bu arada eczanede ve aktarda saç dökülmesi ile ilgili ne var ise hepsini kullandım ama sonuç alamadım.. Şimdi dr degiştirdim hiç bir ilaç kullanmıyorum yurt dışından gelen 2 tane igneyi biri zinc digeri biotin her perşembe saçsız deriye enjekte ediyor 3. haftam ve saçlarım uç vermeye başladı 3 ay sürecek inanıyorum artık olumlu sonucu hissedince.. Saglıkla kalın..

inşallah en kısa sürede saçların çok güzel olur canım...
:KK16::KK16::KK16:

Merhaba,

Benimde bu dönemlerde inanılmaz saçım dökülürdü.1 aydır ipek yastık kılıfı kullanıyorum hiç bir dökülme olmadı.
Geceleri hem cildin hem saçın nemini koruyor .Bir nevi gece biz uyurken saçımıza ve cildimize bakım yapıyor .Yani böylece ay saçıma ne sürsemde saçım dökülmese yada bakım olsa diye bir derdim kalmadı.Yüz yıllar önce Çinlilerin keşfi olan ipek şimdi tüm dünyanın gözdesi olur hale geldi.

ben yaklaşık 4 yıl önce kadar 3 kutu kullandım pantogar ı ama faydası olduğunu söyleyemem çünkü bi değişiklik olmadı olan parama oldu ve 3. kutunun sonlarına doğruda miğdemi rahatsız etmeye başladığı için devam etmedim..belki de herkesin bünyesi farklı tepki verdiği için ben sonuç alamadım :KK59:

X