Saç dökülmesi

canancım bir sene sürdüğünü söyleyenler var moral bozmak gibi olmasın. benimde halen devam ediyor. saçlarımı kestirmeye kıyamıyordum çok uzadılar diye ama galiba kestiricem çünkü zaten döküldüler benim saçlarım gürdü şimdi saçımı at kuyruğu toplayınca kedi kuyruğundan ince oluyor :)

kızlar benimkide dökülüyo tabikide bugün kuaföre gitcem saçımı fönletmeye belki kestirirm diyodum vazgeçtim yazdıklarınızı okuyunca benimde saçlarım çok uzadı ama bakamıyomki çoçuktan sürekli topluyorum aslında kıyablsem şöyle güzel kısa bir model bulsam da kestirsem dyorum pişman olmaktan korkuyorum

Bizde daha yeni başladı arzu abla daha çok var demek benim saçım zaten normalde az hamilelikte bi gürleşti şimdi dökülünce eskisinden beter olmasa bari acaba dökülenler tekrar çıkıyormudur

saçımı kesen kişi dipten yenilerin çıktığını söyledi bana. biyandan dökülüp biyandanda yenileniyorlar demekki.

aman iyi güzel bi haber benimde kafam çok kaşınyo bitlenmiş gibi acaba dökülmedenmi yeni gelen saçlardanmı

bilmemki ben farketmedim kaşıntım olup olmadığı her ikiside olabilir. ama artık çok gıcık olmaya başladım. bone takıp dolaşıcam ve haftada bir yıkıcam saçlarımı bu gidişle. ütüm başım hep saç doluyor durmadan

Bone güzel fikir bende hep saçlarımı tolayarak duruyorum ve taramamaya özen gösteriyorum offf çok titizim nasıl atlatıcam bu dönemi yatak kıyafetler bebeşim hep saç geçen eşimin saçında bile benim saçım vardı. Bide elime alıp bu kim saçı diorum saçlarım bi yerinde durmuyoki bi oyana bi buyana gidiyo alt komşuya bile gitmiştir camdan bakarken

Benimde bebişim 3.5 aylık olçdu ve benimde saçlarım inanılmaz dökülüyor. Bende kısacık kestirdim yoksa her yer saçtı.
Bebek annesine gülmeye başlayınca saç dökülür diye bende duymuştum ama asıl neden ne gerçekten merak ediyorum

ben zamanında vichy dercos kullanmıştım.tüp şeklinde kırıp kırıp uygulanıyor.saç dökülmesini kesmişti.ama pahalı bişey olduğu için şuan alamıyorum.isterseniz bi deneyin ben ve eşim hatta erkek kardeşim de çok faydasını gördük.

Saçlarımın döküldüğü yetmiyormuş gibi bide Ecrin bi çekip bırakmıyo çıtır çıtır kopuo saçlarım ahh saçlarım ahhh

X