Saç Şekillendiriciler saç düzleştiricisi 4 marka arasında kaldım yardım..

psiqo

...........
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2008
2.513
18
39
kızlar konuyu okudum.bende dü,zleştirici almak istiyorum.4 marka arasında kaldım.
bugün gidip fiyat araştırmasıda yaptım.
philips salonstr.. serisi 100 tl
braun es2 105 tl
babyliys pro230--bulamadım
remington9950 178 tl
kararsız kaldım şimdi ben ne alayım ???

AR 538 Arzum Brina
Saç Düzleştirici kullanıyorum. çok memnunum. gayet de hesaplı...tavsiye ederim

canım eger ince istiyorsanbabyliss straighht 200 kalın istiyosan arçelik K 5132 öneririm fiyatlar uygu

inceyle kalın arasındaki fark ne peki ??

ince olan hem düzleştirir hemde bukle yapar.kalın olan sadece düzleştirir ama şunu söyleyim kalın olan yani arçelik 220 dereceeye kadar çıkıyor ama babyliss maksimum 200 derece

bnm düzleştiricim philips 8350 çoooook memnunum sanada tavsiye ederim ısısı 220 derece

kızlar konuyu okudum.bende dü,zleştirici almak istiyorum.4 marka arasında kaldım.
bugün gidip fiyat araştırmasıda yaptım.
philips salonstr.. serisi 100 tl
braun es2 105 tl
babyliys pro230--bulamadım
remington9950 178 tl
kararsız kaldım şimdi ben ne alayım ???

canım rowenta aldığım ilk düzleştirici hiçççç tavsiye etmem sonra braun ESS aldım 2 senedir kullanıyorum son derece memnunum remingtonun maşasını kullanıyorum ama ondanda son derece memnunum babyliys i arkdaşım kullnıo memnun olduğunu söledi. ama philipsi çıkar listenden bence ya braun ya remington tavsiye ederim sana ikisi arasında karar ver

canım ben phılıps pro Xl kullanıyorum.harıka bır duzlestırıcı.ustelık benım saclarım kalın ve gur olmasına ragmen belımdekı saclarımı duzlestırmem 15 dk mı alıyor.1 kere cekmen bıle yerlı.ben tavsıye ederım. bende burada baya arastırmıs sonunda buna karar vermıstım.

inceyle kalın arasındaki fark ne peki ??

birde ince almanı tavsiye ederim. ben hem bukle yapıorum üstüne tarayınca bihterin saçları gibi oluyor öle havalı ki :KK1: hemde düzleştirici olarak kullanıorum kalın alırsan bukle yapman zor olur. birde şimdi arkdaşım senin almayı düşündüüğün düzleştiriciyi almış braun un memnun kalmış

birde ince almanı tavsiye ederim. ben hem bukle yapıorum üstüne tarayınca bihterin saçları gibi oluyor öle havalı ki :KK1: hemde düzleştirici olarak kullanıorum kalın alırsan bukle yapman zor olur. birde şimdi arkdaşım senin almayı düşündüüğün düzleştiriciyi almış braun un memnun kalmış

aslında ınce cok kullanıslı fakat duzlestırmek ıstedıgınde cok vaktını alıyor.tabı sacların kısaysa baska.ben bırtanede maşa aldım.hemde 20 tl olanlardan ısımı gayetde guzel goruyor.

ben maşama çok para vermiştim hemde indirimli haline içim hala yanıor ama memnunmuyum gayettt memnunum. ama uygun fiyattada çok güzel maşalar var. ben yeni aldım maşamı ondan önce senelerce hem düz hem dalgalı kullandığım için ince almıştım.

ben maşama çok para vermiştim hemde indirimli haline içim hala yanıor ama memnunmuyum gayettt memnunum. ama uygun fiyattada çok güzel maşalar var. ben yeni aldım maşamı ondan önce senelerce hem düz hem dalgalı kullandığım için ince almıştım.
hem duz hem dalgalı kullanım ıcın tabıkı ınce olanlar tercıh edılmelı.hatta cok guzel vıdeolar var duzlestırıcılerle sac sekıllendırmek ıcın..

bende phılıps pro Xl aliim barii benimde saçlar gür saatlerce düzleştiriciyle uğraşmak istemiyorum ayriyete maşa alıcam zati

remıngtonu onerırım bende bır yıldır kullanıyorum benımkı buharlı olanı ve cok memnunum, bundan once rowenta kullanıyordum. ama remıngton cok cok ıyı ve kalıtelı, teknık destegıde cok saglam

Arkadaşlar bu saç düzleştiriciler acaba saçlara ne boyutta zarar veriyor? Yakma filan yapma ihtimali var mı?

X