Saç Kesim Şekilleri Saç Düzleştiricisi Ile Bukle Yapma (video)

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
Bende yapıorum bunu çok güzel oluyorr zemuszemus Ama ben düzleştirmeden önce kremle saçımı sıka sıka kıvırtıyorum, sonra kuruyunca yapıyorum çok kalıcı oluyor şakkıdı Birazda saçın bü tür işlemleri tutması önemli a.s
Denemelisiniz :içelim::enbuyukkk:

ben bu şekiLde saçLarımı sardgımda yanıyor gibi duman cıkıyor korkuyorum yanmasından yapamıyorum nedenını de bılmıorum öyle buhar cıkmasının :KK43:

kızın tarifi güzede kız kendi sacına yapamamıs ben begenmedim kızın sacını ohaoldumsmile
ama bu sekilde yapınca cok daha güzel oluyor ben yapıyorum tavsiyede ederim elinizin alısıyor tskler yerimseniben

Süperrrrrrrrrrr ötesi bende diyodum nasıl yapıolar bu iri dalgaları maşayla daha kıvırcığımsı oluyo çünkü bi de benim saçlarda gür bonus oluyodum :KK70: çok teşekkürler canım paylaşımın için muckkkkk

Ama benim duzlestiricim kalin , olmaz ki. bilmiyorumkismile

neden arkadaşlar kalın düzleştiriciyle olmuyor mu?? bende düzleştirici almak istiyorumda bir taşla iki kuş misali bu bukle işimide görsün istiyorum. ama kalın olmuyor demekki. kaç cm kalın oluyor arkadaşlar bilmiyorumkismile

merhaba kızlar yazılanların hepsini okudum birkaç bilgi daha ekleyim istedim ben bir videoda izlemiştim önce düzleştiriyor sonra köpük sürüp düzleştirici ile sarıyor o zaman daha kalıcı ve daha hacimli oluyormuş benim saçlar çok kısa olduğu için deneyemedim ama bekliyorum hemen yapıcam birde yaparken hangi elinizle çeviriyorsanın ucundan tutup o elinize eldiven giyin o zaman yanmıyor eller benimki olmuyor diyen arkadaşlar birde böyle deneyin belki olur

ııı bu beceremiyor ben daha hacimli ve doğal bukleler yapıyorum saolsun yurt arkadaşım sölemese maşa almayı düşünüodum =D

süper bişi ama ben geç kaldım sanırım videoyu izlemeye çünkü maşa aldım 3gün önce ;( gerçekten pişmanlık duydum aldığıma neyse artık güzel formül paylaşım için teşekkür ederim

düzleştiricimi alırken satıcı bayan göstermişti bukle yapmayı ama ben bi daha yapamamıştım bu videodan sonra artık yapabilirim sanırım opuyorumnanaktan

X