Sac Rengi Acmak

Çocuk azarlamakla alakası yok, herkes kuaför önerince anlatamadığımı düşündüm gerçekten, o yüzden öyle yazdım. Hey allahım ya. İnsanlık yaramıyor demiş bir de. Sanki küfrettim, alınacka bir şey bile söylemedim.

Elidor ürünlerine pek güvenemiyorum saç dökülmesi yapıyor bende. Sizde öyle bir problem oldu mu?

Bende dökülme olmadi. Ama tabi saclarim yaglandiginda biraz taradigimda cikiyo normal olarak

Onceki yorumlari okumadiniz sanirim? Yanlis acikladigimi dusunerek aciklama yaptim bana verdigi cevap sizin deyiminizle tepkiseldi. Yanlis bir sey yaptigimi dusunmuyorum, asiri alinganligi icin psikologu onerdim. Ciddi olarak yani, bu kadar alinganlik gunluk hayatta da sorunlara yol acabilir.

Yoo hepsini okudum sorunu nednse sadece sizin tepkilerinizde idi
Kime ne olursa olsun tanımadan psikolog öneremezssin
Ne seni tanırım ne arkadaşı oladar şaşrdmki karşınızdakine verdiğiniz lisanı yerinde olmayan uslubunuza bu yüzden yazdım
Burada milyonlarca üye var ve insanlara açık yorumlar var hoşunuza gitmeyen cümleler duyma olasılığın %50 varsayımdır
Konunn ya içeriği değil yazma amacım amacım takındığın uslüp hoş değil

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ya kızlar amaaan kavgaya gerek yok ki..

Benim saçım da koyu kahveydi, şuan baya açtım bende, kahve yaptım, az zorlasam kumral olcak.. Nasıl mıı?

Extrait dora ve oksijen suyuyla.. Extrait dorayı sıktım saçıma, kuruttum saç k. Makinesiyle.. Saçı yıpratıyor başta ama zamanla geçiyor sayılır.. Benim saçı bile baya açtıysa, sen tek kullanımda istediğin sonucu alırsın...

Oksijen suyunu da eczaneden bulabilirsin.. Ben havuz başında sürdüm saçıma, güneşle açtı baya bi... Oksijen daha çok açıyor birdenbire ; extrait doraya oranla... Ama oksijen de saçımı yıprattı ne yazık ki...

Saç rengi açmakla ilgili fikrim yok ben de fikir almaya gelmiştim o esnada tartışmayı gördüm. limonkiz boşver uzatma ben sende ve uslübunda bir anormallik göremedim :KK34:

Bende dökülme olmadi. Ama tabi saclarim yaglandiginda biraz taradigimda cikiyo normal olarak

Benim sacim zaten cok dokuluyor belki ondandir.

Yoo hepsini okudum sorunu nednse sadece sizin tepkilerinizde idi
Kime ne olursa olsun tanımadan psikolog öneremezssin
Ne seni tanırım ne arkadaşı oladar şaşrdmki karşınızdakine verdiğiniz lisanı yerinde olmayan uslubunuza bu yüzden yazdım
Burada milyonlarca üye var ve insanlara açık yorumlar var hoşunuza gitmeyen cümleler duyma olasılığın %50 varsayımdır
Konunn ya içeriği değil yazma amacım amacım takındığın uslüp hoş değil

Hoslanmadigim bir yorum aldigimda karsimdakine hakaret etmeden cevap veririm oncelikle bunu soyleyeyim. Ben gercekten (gercektenin altini ciziyorum) yanlis anlattigimi dusundugum icin "anlatamadim galiba" dedim. Yorumu yazarken kesinlikle laf sokayim agresifleyeseyim diye dusunmedim. Ama bana gelen yorum biraz agir oldu. Bunun uzerine sinirlenmis olmami normal buluyorum. Ayrica ne kadar sinirlensem de uslubumu bozmam.

Ya kızlar amaaan kavgaya gerek yok ki..

Benim saçım da koyu kahveydi, şuan baya açtım bende, kahve yaptım, az zorlasam kumral olcak.. Nasıl mıı?

Extrait dora ve oksijen suyuyla.. Extrait dorayı sıktım saçıma, kuruttum saç k. Makinesiyle.. Saçı yıpratıyor başta ama zamanla geçiyor sayılır.. Benim saçı bile baya açtıysa, sen tek kullanımda istediğin sonucu alırsın...

Oksijen suyunu da eczaneden bulabilirsin.. Ben havuz başında sürdüm saçıma, güneşle açtı baya bi... Oksijen daha çok açıyor birdenbire ; extrait doraya oranla... Ama oksijen de saçımı yıprattı ne yazık ki...

Oksijen suyuna cok ilimli yaklasamiyorum :/ ama extrait dora veya extra blonde u sac uclarimda denemeye karar verdim. Sonuclari buraya yazarim :)

Hala nelerin.pesindesin be tatlım :KK66: Hi tamm ben alinganim.ama bunun sebebi senn düşüncenle pisklog degl hamileligin verdiği hormanlar diyelim :)
Peki sana ne demeli bana tavsiye vermek sanami düştü ben pskloga gtmelimiyim diye konu acmadim sen konu actin ben fikir sundum ters cikisan sen oldun gerçi diğer konularini okuduktan sonra kimin psklga gtmesi gerektigine kanaat getirdim :KK66: üyeler yorum yapsın demişsin yapmışlar işte dahada küçülme bence canm :)
Günlük hayatımı çok merak ettiysen gayet de neşeli ve mutluyum alingan.flaan da degilim he ayrica oturupda zenciler beyaz olsaydi diye düşünücek kadar boş zamanim da yok :)

Ilk yaptigim yorumda yukarda da yazdigim gibi kesinlike art niyet yoktu, gercekten yanlis anlattigimi dusundugum icin duzeltmek istedim. Sizinle yuz yuze konusuyor olsaydim gayet gulerek ilimli bir sekilde soylerdim. Dalga gecme kucumseme niyetim asla yoktu ki zaten dediginiz gibi buraya fikir almak icin geldim. Psikolog konusunda yanlis kelimeler sarfetmis olabilirim o konu icin ozur diliyorum, fakat hala ilk etapta alingan davrandiginizi dusunuyorum. Diger mesajlarda biraz agresiflesmis olabilirim, tam ozur dileyecektim ki "daha fazla kuculme" diyerek ozur dileme istegimi bir anda kiriverdiniz. Neyse sizin icin cok da onemli oldugunu sanmiyorum zaten. Gunluk hayatimi mesgul etme demeni, eski konularimi arastirip uzerinden laf sokmaniz yorumsuz. Neyse ben yine de sizi kirdigim konularda ozur diliyorum

Saç rengi açmakla ilgili fikrim yok ben de fikir almaya gelmiştim o esnada tartışmayı gördüm. limonkiz boşver uzatma ben sende ve uslübunda bir anormallik göremedim :KK34:

Anlayabildigim kadariyla koyu saclar dogal yollarla pek acilmiyor ama youtube da falan cok video var acicilarla ilgi. Ama sacin acik renkse gunesle falan aciliyor, papatya suyu limon falan yani. Ama butun yaz gunesin altinda kalmazsan yine sapsari olmaz sanirim :)

Ben ozurumu diledim artik uzatmiyorum zaten :)

Hoslanmadigim bir yorum aldigimda karsimdakine hakaret etmeden cevap veririm oncelikle bunu soyleyeyim. Ben gercekten (gercektenin altini ciziyorum) yanlis anlattigimi dusundugum icin "anlatamadim galiba" dedim. Yorumu yazarken kesinlikle laf sokayim agresifleyeseyim diye dusunmedim. Ama bana gelen yorum biraz agir oldu. Bunun uzerine sinirlenmis olmami normal buluyorum. Ayrica ne kadar sinirlensem de uslubumu bozmam.

Oksijen suyuna cok ilimli yaklasamiyorum :/ ama extrait dora veya extra blonde u sac uclarimda denemeye karar verdim. Sonuclari buraya yazarim :)

Ilk yaptigim yorumda yukarda da yazdigim gibi kesinlike art niyet yoktu, gercekten yanlis anlattigimi dusundugum icin duzeltmek istedim. Sizinle yuz yuze konusuyor olsaydim gayet gulerek ilimli bir sekilde soylerdim. Dalga gecme kucumseme niyetim asla yoktu ki zaten dediginiz gibi buraya fikir almak icin geldim. Psikolog konusunda yanlis kelimeler sarfetmis olabilirim o konu icin ozur diliyorum, fakat hala ilk etapta alingan davrandiginizi dusunuyorum. Diger mesajlarda biraz agresiflesmis olabilirim, tam ozur dileyecektim ki "daha fazla kuculme" diyerek ozur dileme istegimi bir anda kiriverdiniz. Neyse sizin icin cok da onemli oldugunu sanmiyorum zaten. Gunluk hayatimi mesgul etme demeni, eski konularimi arastirip uzerinden laf sokmaniz yorumsuz. Neyse ben yine de sizi kirdigim konularda ozur diliyorum

Özürdilemeni büyük bir incelik ve erdemdir
Arkadaştan özür dilediğiniz için ben teşekkür ediyorm

tartışmayı görünce yorum yazmak istemedim ama özür dilemeniz çok hoş.
ben de sana bir ürün önereyim benim de saçlarım platın sarı. rengini korumak için sarı saçlara özel bir markanın ürünleri var, bilmiyorum buradan yazmam doğru mu ama bununla ilgili açılan konular var o yüzden sanırım sakınca yoktur. john frieda nın saç açıcı bir ürünü var. bak istersen saçları yıpratmadan birkaç ton açtığını söylüyorlar.
turunculaşmadan sararmaya dikkat et, kötü duruyor.

Son düzenleme:
Oksijenli su ya da amonyakla açabilirsin canım

Muhabet sıkıcıysa yorum yapmayın o zaman. Yazdığımda bir sorun yok, istediğiniz üyeye sorun, hatta rica ediyorum konuyu okuyan üyelerden bir sorun varsa yazdığım cevapta bana bildirsinler. Aşırı alıngansınız bir psikologa görünmenizi tavsiye ediyorum. Yazıyorum ayrıca, beğenmiyorsanız okumayın ya da cevap vermeyin.
Her şeyi geçtim. Insan hamile biriyle nasıl böyle konuşur ya? Psikolog falan. E ayıp yani arkadaşım.

Muhabet sıkıcıysa yorum yapmayın o zaman. Yazdığımda bir sorun yok, istediğiniz üyeye sorun, hatta rica ediyorum konuyu okuyan üyelerden bir sorun varsa yazdığım cevapta bana bildirsinler. Aşırı alıngansınız bir psikologa görünmenizi tavsiye ediyorum. Yazıyorum ayrıca, beğenmiyorsanız okumayın ya da cevap vermeyin.
Neyse sonradan gördüm konu tatlıya bağlanmış, sevindim. :)

Son düzenleme:

Baştan güzelce byle sylemen yeterliydi teşekkürler özürūn için iyi günler sana canim:)

X